Jump to content

A4, B6 - 14 500 лв.


Recommended Posts

Не развивай тъпи теории.Предложението ти е меко казано смехотворно.

Цената на която е пусната колата е дори ниска,имайки впредвид състоянието и особено новото турбо.

Заради такива като тебе качеството на автомобилите в БГ е толкова ниско и се продават основно гробове,но все пак нали са евтини....!

Г-н философ и "на всяко гърне мерудия", ако обичаш не вземай отношение във всяка тема в която някой изразява мнение за цената, различно от това на продавача, ако ме рзбираш какво искам да кажа!

А това за качеството на автомобилите в Бг не сме виновни потребителите, а някои други звена по веригата на покупко- продажбата на автомобили, т.н. автотърговци!!! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Г-н философ и "на всяко гърне мерудия", ако обичаш не вземай отношение във всяка тема в която някой изразява мнение за цената, различно от това на продавача, ако ме рзбираш какво искам да кажа!

А това за качеството на автомобилите в Бг не сме виновни потребителите, а някои други звена по веригата на покупко- продажбата на автомобили, т.н. автотърговци!!! :steinigung:

Не съм аз "на всяко гърне мерудия",а точно ти. Ако си спомняш и в други теми са ти се смяли на тъпните относно цените на продавани коли.

Това ,че нямаш пари да си позволиш нещо,просто стисни зъби и се премири,че не е за тебе и не ти е на нивото . С тези 10 000лв. които имаш ще си купиш повече от прекрасна Б5ца.

Спри се с квалификациите,за да запазим добрия тон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това за качеството на автомобилите в Бг не сме виновни потребителите, а някои други звена по веригата на покупко- продажбата на автомобили, т.н. автотърговци!!! :steinigung:

Напротив колега, искаш А4 В6 1.9TDI на 96К км за 11000лв, получаваш го. Нищо че е на 396К км, важното е че толкова пише. Аз искам А4 В6 1.9TDI на 96К км, отивам до Германия, оставям въпросната сума в Евро и си купувам колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съзирам ирония в отговора ти?

Това е моята оферта и оценка за конкретния автомобил, коректно е от твоя страна като човек който си "излязъл на пазара" и си сложил возилото на "сергията" да одобриш или отхвърлиш предложението ми, а не да остроумничиш, с което със сигурност си правиш "мечешка услуга"!!! :f_ck_you:

Остави тия детски приказки за "мечешка услуга" и т.н.

Кажи ми, как я определи тая цена от 10 000 за "конкретният автомобил"?На базата на какво?

Дай ми някъква логична обосновка относно цената и съм навит да ти я дам за 10 000 лв.Става ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за протокола: в немското мобиле такава кола за под 10'000 ЕВРО няма - факт.

Не познавам колегата и нямам представа как се е грижил за колата си, но на снимките определено изглежда много добре.

Както забелязвам е модерно да се казва отскоро, да се счита за ъп :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи ми, как я определи тая цена от 10 000 за "конкретният автомобил"?На базата на какво?

Дай ми някъква логична обосновка относно цената и съм навит да ти я дам за 10 000 лв.Става ли?

Premium???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с premium

За справка давам извадка от учебник по икономика

Ако пазарът е специфична форма на размяна на стоки, блага и услуги между две страни, то концепцията за свободния пазар обхваща всички пазарни размени в обществото, които са предприети доброволно, без да са резултат от външен натиск или принуда.

При свободния пазар размените на стоки и услуги се извършват според доброволно споразумение относно цената между продавача (този, който ги предлага) и купувача (този, който ги получава). Цените се определят според търсенето и предлагането на пазара. Решението на двете страни дали са съгласни относно цената на размяната и дали искат да я предприемат, се взима свободно и доброволно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, това което си копи-пейстнал от учебника, си го разпечатваш и отиваш в първият магазин за хранителни стоки, да си купиш

един хляб и кило шпек, като казваш (на висок глас, така че, всички да те чуят),че за целта си отделил 72 стотинки.

Ми, така де свободна търговия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за протокола: в немското мобиле такава кола за под 10'000 ЕВРО няма - факт.

Пак за протокола искаш да кажеш 10К ЛЕВА!!! нали,щото верно има и над 10К евра(цели 24 броя!! :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, като гледам какви "неща" се продават (и сигурно се купуват) на пазара,

просто ума не ми го побира, защо тази кола още не е продадена!

Не ме разбирайте погрешно.На мен ми през оная работа, дали ще се продаде и кога.

Колата съм я пуснал, само тук.Продавам я, защото ми е мъчно да я гледам, как стои 99,9% от времето в гаража.

Такава кола трябва да се кара.

Обаче, да купувате "франкенщайни" , ходили два пъти до луната и обратно за хиляда лева по-малко...

... ами, не го разбирам това, честно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, колата ти е много хубава и бих ти я отнесъл ! За целта ми е необходимо да си продам първо моята. Ако си навит за бартер + доплащане може и да измислим нещо !

колата е а4 97г, 1.8 турбо куатро, седан. с пълен ел. пакет за далечните 1997г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега, но търся нещо по-малко и по-ново.Успех с продажбата.

Колега купих си нов флекс така че може да го тествам като го резна багажника. Така хем ти ще си получиш малката кола хем аз ще си начеша крастата с пробата на флекса. :icon_arrow:

Майтапа настрани - мерси и успех и на тебе !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Режи, бе колега, гледам е застрахована. Ще кажеш: Режа си аз до колата, изплъзна ми се флекса и глей кво стана. :steinigung:

Редактирано от hivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Режи, бе колега, гледам е застрахована. Ще кажеш: Режа си аз до колата, изплъзна ми се флекса и глей кво стана. :bia:

Не бе, на паркинг стана :)

:flehan:

п.п. успех с продажбата иначе, явно стане ли въпрос за b6.. трябва да е на 500,000км за да се продаде, такива като нашите на по 100,000км никой ги неще :rotcol: :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...