Jump to content

Kaк да си инсталирам NAVI в телефона


Recommended Posts

Ами това е колеги. Искам да си кача Гармин или нещо подобно, но не знам от къде да го дръпна и съответно как да го кача. В Замунда намерих само карти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е колеги. Искам да си кача Гармин или нещо подобно, но не знам от къде да го дръпна и съответно как да го кача. В Замунда намерих само карти.

Жорееее, Жоре, Жореее... :nixweiss:

Поне да беше казал, за къв телефон иде реч...

П.С. А, казал си:gut:

Нокия:) Кофти... не мога да ти помогна с нокия. Някой друг колега, ако може..

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега от Гармин не са изкарали нова версия, която да не забива на Е52 и Е72, някъде четох че скоро може би..

Доколкото знам, не забива сегашната ХТ 5.05, само трябва да ти е спрян акселометъра. Не прави компрмиси с друго освен Гармин, доста подробни карти имат за стандарта в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръпни си го от тук и ако не намериш лекарство, пиши да ти го пратя довечера. Аз на сина му взех Nokиа 5800 и Garmin върви чудесно.

Редактирано от Vami
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук е описано step by step как да си инсталираш гармин и карти на Нокиа-та. Аз също от тук си ъпдейтвах телефона. Картите са доста добри.

http://www.smartphones-world.com/forum/vie...=81&t=12695

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10x Док. Довечера се прибирам и почвам да се мъча....

Мерси и на колегата Vami.

Ако не се оправя пак ще пиша!

П.П. Какво е s60v3 и s60v5?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук е описано step by step как да си инсталираш гармин и карти на Нокиа-та. Аз също от тук си ъпдейтвах телефона. Картите са доста добри.

http://www.smartphones-world.com/forum/vie...=81&t=12695

Oтначало ми се видя лесно,но се после като изчетох всичко се разубедих :respekt:

Някой от София не му ли се занимава да ми метне Гармина срещу няколко бири ? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е сложно ! Отнема време обаче. Скоро го правих това упражнение на N95 и със сваляне на карти и т.н. и отидоха към 4 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нокия:hilezh: Кофти... не мога да ти помогна с нокия. Някой друг колега, ако може..

Помогни тогава с tattoo android :D , има ли някакъв читав GPS за инсталиране или да си карам със заводския. До колкото четох из форуми и сайтове, нищо не мога да открия :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

аз съм инсталирал Гармин на няколко Нокии.

На Е72 НЕ РАБОТИ!!! Не се занимавайте.Аз съм с такъв. Забива постояннно.

НА Е71, N95, N79 става.

Ще трябва да се изчака докато Гармин пуснат версия съвместима с новия Симбиян.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

версия за "новия" симбиън има ... и то от повече от половин година ... в момента имаш избор от 5.00.50, 5.00.60 ... има дори и кукнати версии на програмата ...

навигацията се слага на симбиан телефон за не повече от 15 минути

П.П. Какво е s60v3 и s60v5?

един вид най-просто казано е вида на операционната система с която е телефона ти.всички нокии са с платформа (операционна система) symbian, а с60в3, с60в5 са разновидности на тази операционна система, демек ... всички уиндоуси са си боза на Бил Гейтс, само дето някои има различни буквички отзад :) XP,Vista,7 :)

ти примерно имаш е72 той е rgh1271699814e.JPG

Редактирано от Михаил Радославов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е днес. Когато намеря 4 свободни часа, ама кога ще е това....

Марто, във форума от по-горе пише, че трябва да си намалиш детайлите от High на Normal, за да не забива.

П.П. Офертата на Райно, важи с пълна сила и за мен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

версия за "новия" симбиън има ... и то от повече от половин година ... в момента имаш избор от 5.00.50, 5.00.60 ... има дори и кукнати версии на програмата ...

навигацията се слага на симбиан телефон за не повече от 15 минути

един вид най-просто казано е вида на операционната система с която е телефона ти.всички нокии са с платформа (операционна система) symbian, а с60в3, с60в5 са разновидности на тази операционна система, демек ... всички уиндоуси са си боза на Бил Гейтс, само дето някои има различни буквички отзад :lol: XP,Vista,7 :lol:

ти примерно имаш е72 той е rgh1271699814e.JPG

5.00.50 и 5.00.60 не работи на Е72 и Е52!!!

Забива постоянно. Има изписано много в "нета" по темата.В горния пост има линк.

Ако имаш някакво решение колега давай го.

Пък нищо че е на повече от половин година :lol:

Редактирано от GLS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.smartphones-world.com/forum/vie...=81&t=12586

Пробвай това,аз съм с него ,но на Е51 и си работи супер и картите са доста подробни.Гармина при мен ми буташе батерията за ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно ли е ?

Вярно е за старите Е-серии, но там където четеш предполагам и пише как се спира background сървиса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на моята е72ка батерията падаше много бързо с гармин , мисля че после се слагаше нещо което решаваше проблема , разтърсете из темите в тоя раздел почти съм сигурен че тук го прочетох

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден си инсталирах Sygic на моя телефон (Nokia N78) че ми се наложи да форматирам картата с памет.

Преди това бях с GARMIN и ми се струва че картата на Бг ,поне за моя район е малко по-подробна :stupid:)))

Но пък от друга страна Sygic-a се инсталира доста по лесно и бързо спрямо Garmin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...