Jump to content

Моля гласувайте! Аudi RS5 vs. BMW M3


Recommended Posts

Може да са бавни БМВ-тата но на черното бяло не мога да кажа - М3-ката е просто ангелска красота слязла от небесата. РС5 също е прекрасно но просто не създава никаква емоция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 125
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може да са бавни БМВ-тата но на черното бяло не мога да кажа - М3-ката е просто ангелска красота слязла от небесата. РС5 също е прекрасно но просто не създава никаква емоция.

Хаха , бавни в сравнение с какво ? До колкото казват всички журналисти М3 е 2 класи над единствения си пряк конкурент от Япония - ИС-Ф , с Ц63 са на кантар а за РС5 още няма инфо :) За красота и на мен РС5 повече ми харесва а и е доста по-голямо , но този перформанс пак и комбинацията от мат+металик е убийствена :rolleyes:

f9112df0ee434d2e.jpg

9a5af5725191af11.jpg

Редактирано от acho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо са се опитали Брабус да имитират ама нещо се е получил fail . :)

За какво им е М повер да имитират , точно пък Брабус - тия дето държат условния рекорд за най-бърза женска джипка със задно предавне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми цвета имитират, и седи не на място... по му отива в оранжевото с черните джанти ... което пък междудругото го имитират от ГТ3-РС :) ама аайййййде от мен да мине.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Ми цвета имитират, и седи не на място... по му отива в оранжевото с черните джанти ... което пък междудругото го имитират от ГТ3-РС ;) ама аайййййде от мен да мине.

За ГТ3 да , ама за черното , ако тръгнем до Форд Т , ще стигнем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi-то, много ясно.Супер противно като марка ми е BMW, да не говорим, че е просто мит, че вървят много.За старите 3-ки говоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Audi-то, много ясно.Супер противно като марка ми е BMW, да не говорим, че е просто мит, че вървят много.За старите 3-ки говоря.

Просто няма начин , човек да не се съгласи със компетентното ти мнение :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Отзад определено RS5 изглежда много внушително, а М3-ката ми е по-скоро смешна отзад, некакси нито разположението и ауспусите ми харесват нито бронята, НО не мога и да кажа че не съм си пристрастен сега, Ауди си ми е присърце, обаче тая уникална и внушителна задница на RS5 не знам кой може отрече :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

От последния епизод на Top Gear

Губим дори на мокро, но това с скоростите на rs5... pure awesomeness.

Мисля че и на РС6 я има тая изгъзица - още първия път като я чух да дава газ и отзад - прррррт :zustimm: . Иначе баси резила за РС5 , сметай ако беше сухо и БМВ-то можеше да излиза от завоите на цялата газ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От последния епизод на Top Gear

Губим дори на мокро, но това с скоростите на rs5... pure awesomeness.

Не се коси, все си мисля, че на "ринга" ще дадем по-добро време...... :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кларксън пак нещо излъга чудо невиждано БМВ да е по-добро от ауди :zustimm: Репликата към 6.35 мин е много забавна :lol: не се косете поне вота а на страната на рс5 :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се кося ма тая секунта и две специално за мене нищо не означава.Ти дане би случайно като излезеш с баварката да засичаш с хронометър до кадето патуваш и тая секунда да ти е проблемна :angry::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...