Jump to content

RNS-E на А6


m2power

Recommended Posts

И аз да се похваля с новата предобивка.Така изглежда Навигацията на а6 2000.Първи впечетления-Картата за Европа работи и зарежда перфектно.

Чете си мп3 от СД карта.Звукът е по-добър от предишната Симфония.

Минуси-изчезна инфото на фис дисплея за радиостанциите,все още няма осветление на копчетата на навигацията,не гасне след като извадиш ключа,но колегите от US форума ме успокоиха,че трябва да се кодира към колата и всичко ще си тръгне.В момента нямам на близо ваг ком,затова си я карам така.

Следва ъпгрейд блу туут и ДВД,но след време.018452313-big.jpg

018452327-big.jpg

018452320-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Изскрено ти завиждам.Сам ли преправя жиците ,или някои друг?Колко пари ти легна.Самата навигация смени ли я и нея за да тръгне?Картата за БГ как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изскрено ти завиждам.Сам ли преправя жиците ,или някои друг?Колко пари ти легна.Самата навигация смени ли я и нея за да тръгне?Картата за БГ как е?

Инсталацията е проста и отнема не повече от час,но навигацията работи във момента в скандинавия,за БГ предполагам,че ще е празно петно на екрана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инсталацията е проста и отнема не повече от час,но навигацията работи във момента в скандинавия,за БГ предполагам,че ще е празно петно на екрана.

Картата за RNS-E 2010 за източна Европа работи перфектно - София подробна, страната само главните пътища (и по един два пътя от областните градове). Гърция също е много подробна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, таблото ти с цифров или аналогов часовник е (по това май се определяше дали е с CAN)

Чейнджър към това животно може ли да се закачи? mp3 опцията звучи примамливо :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, таблото ти с цифров или аналогов часовник е (по това май се определяше дали е с CAN)

Чейнджър към това животно може ли да се закачи? mp3 опцията звучи примамливо :hilezh:

С цифров часовник е.Ако е аналогов не става или по-точно става с много пари,но имало бъгове след това.

Има опции за чейнджър ,тв,телефон,усилвател за БОСЕ дори и сателитно радио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С цифров часовник е.Ако е аналогов не става или по-точно става с много пари,но имало бъгове след това.

Има опции за чейнджър ,тв,телефон,усилвател за БОСЕ дори и сателитно радио.

МОЯТА е 98 с аналогов и всичко си тръгна без проблем и за без пари , КАН-МАН - само ме плашеха как няма да стане ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А показва ли ти станциите и навигацията на ФИС-а ?

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай малко по-обширно каква е била цялата процедура стъпка по стъпка и как си подкарал RNS-E без КАН, и ако е лесно да тършувам моргите :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А показва ли ти станциите и навигацията на ФИС-а ?

След кодирането,би трябвало да показва само радиостанциите,но нямам възможност да го кодирам за да видя резултата.Така казват колегите от

US форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай малко по-обширно каква е била цялата процедура стъпка по стъпка и как си подкарал RNS-E без КАН, и ако е лесно да тършувам моргите :hilezh:

Цялата процедура е тук на англииски,а за КАН се разменят две пинчета зад километража от сивият конектор.

Има го на схеми в линка,ако решиш да го правиш ще ти помогна по скайп или по телефона.Като гледам колата е като моята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай малко по-обширно каква е била цялата процедура стъпка по стъпка и как си подкарал RNS-E без КАН, и ако е лесно да тършувам моргите :hilezh:

Моята е RNS-D и също има CAN a колата ми няма , ще кажа подробно на всеки който има интерес да се захване с инсталирането , но съвета ми отново е "ВЗЕМЕТЕ ВСИчКО ОТ ЕДНА КОЛА " И най-вече кабелите с буксите а ако се разберете с този който ви я инсталира да я свали от донора е най добре .

на англииски,а за КАН се разменят две пинчета зад километража от сивият конектор.

аз табло не съм свалял

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е RNS-D и също има CAN a колата ми няма , ще кажа подробно на всеки който има интерес да се захване с инсталирането , но съвета ми отново е "ВЗЕМЕТЕ ВСИчКО ОТ ЕДНА КОЛА " И най-вече кабелите с буксите а ако се разберете с този който ви я инсталира да я свали от донора е най добре .

на англииски,а за КАН се разменят две пинчета зад километража от сивият конектор.

аз табло не съм свалял

Таблото е на две винтчета,а отзад има три конектора-син,сив и зелен.При модел 1999,5-2002 КАН се хваща от сивия.Като пин 13 се измества на 6 позиция,а пин 12 на 5.Като става съответно CAN(High) , CAN(Low) към RNS-E.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е RNS-D и също има CAN a колата ми няма , ще кажа подробно на всеки който има интерес да се захване с инсталирането , но съвета ми отново е "ВЗЕМЕТЕ ВСИчКО ОТ ЕДНА КОЛА " И най-вече кабелите с буксите а ако се разберете с този който ви я инсталира да я свали от донора е най добре .

на англииски,а за КАН се разменят две пинчета зад километража от сивият конектор.

аз табло не съм свалял

Въпроса ми беше към теб колега, показва ли ти инфо за станциите на фис-а. Аз имам от по старата навигация слагана допълнително, но нямам инфо за станциите на фис-а, навигациата дава грешка в комуникацията с таблото. Ти като си монтирал, какво си имал преди това че ти се е запазила връзката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,удобно ли е да се следи навигацията там долу?Аз мислих да си слагам но ми се струва че ще се разсейвам и няма да ми върши работа.Моята навигация излиза на фис-а и ми е много удобно да я следя там,но все пак този голям дисплей на RNS си е много яко.Много добре изглежда.Красота

Редактирано от kvasilev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,удобно ли е да се следи навигацията там долу?Аз мислих да си слагам но ми се струва че ще се разсейвам и няма да ми върши работа.Моята навигация излиза на фис-а и ми е много удобно да я следя там,но все пак този голям дисплей на RNS си е много яко.Много добре изглежда.Красота

Вярно,че малко ниско се пада,но аз я слушам.А има и опция да увеличава картата като наблежи кръстовище.Абе свиква се <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,недей така,че на мен малко ми трябва.Гледам ги в eBay не са много скъпи но сам няма да се справя и ще трябва да се прибирам в България за монтаж :rolleyes:.Много ми харесва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,недей така,че на мен малко ми трябва.Гледам ги в eBay не са много скъпи но сам няма да се справя и ще трябва да се прибирам в България за монтаж :wall:.Много ми харесва

Ако имаш лев на страна не се чуди,мен много ме кефи. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми беше към теб колега, показва ли ти инфо за станциите на фис-а. Аз имам от по старата навигация слагана допълнително, но нямам инфо за станциите на фис-а, навигациата дава грешка в комуникацията с таблото. Ти като си монтирал, какво си имал преди това че ти се е запазила връзката?

Не се запази на фиса за съжаление , и моята е НАВИ+ и тръгна вс. + ТВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги,

видях темата и искам да попитам:

В моята колица имам същото RNS-E..., мисля че е насаждано допълнително от някой от предишните собственици. В момента бачка само радиото, като ми показва станциите на fis-a. Искам да си подкарам навигацията за БГ (в момента като натисна Nav и ми дава "Please insert disk", или нещо подобно). Някой знае ли откъде мога да си намеря карта, в какъв формат и как да я запиша на диск.. абе всякъкви съвети за подкарването ще са ми много полезни :hilezh:

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги

Прочетох в audiforums.com една темичка за правене на такива DVD-та, та реших да пробвам да си направя диск с навигацията. Съмняваме да стане, но ще се пробвам. Намерих торента от thepiratebay.org и сега дърпам от с BitCommet Audi_RNS-5_2010_East_Europe... за 12 часа ми е свалило 5% :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...