Jump to content

От новото на старото


Recommended Posts

Здравейте приятели и фенове на яки коли. Скоро ми предстой да си збъдна мечтата с A6 2000 C5 2.5TDI. Всичко е наред и ми харесва докато не излезе новият модел на А6 C6 и по точно предната решетка. По-доли съм постнал снимка на това което искам. Дайте мнението си и съвета благодаря Ви предварително :P

- това е желания ефект който искам да постигна :all_coholic:

a62_big.jpg

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=80587 - открих събрат по-тема и ако модератор сметне за добре нека изтрие темата няма да има намусени физиономии :all_coholic:B)

Редактирано от B0lero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до 1500 леффа мога до отделя за предницата но направя ли предницата ще трябва да барна и всичко останало иначе ще е дроб :X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добре направо ги махни фаровете, няма смисъл тенекията от сирене да ги закрива само до половината.

Хем ще си и по шокаритетен.

Номера регистрационния може да си го навреш вътре пред огледалото

така хем ще ти е сенник, хем ще се вижда от далече

Като разкараш фаровете няма да ти трябват и пръскалките затва на тяхно място набутваш едни мигачи от фиат и си нумеро уно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да дааа мерси мерси :respekt: много съм доволен от съветите ви .... осовенно ти и там ония и ония от дясно направо беше уникален :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз ако имам А6-ца ще си я карам и ще си свиркам.

Ами да колега ама нали уж трябва да се стремим към по-доброто и красивото :flipoff: всичко ме кефи на C5 само дето предницата на C6 e по яка но път това горе ми харесва още повече ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли мечтата ти е душегуба ?

Иначе повече пари ще ти излезе от 1500 лв ама кфо пък цена кеф няма.

Според мен ще стане сполучливо.

за цената на кефа си прав :) инамерих един много приятен сайт за търговци на всичко , дори и за спойлери на ауди от до ... цените са поне с 40% надолу от оригинални немски такива. предполагам , че ще ми стигнат иляда леффа :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай тази фирма предлага готови китове http://www.rdx-racedesign.de/online-shop/i...B--bis-01-.html

и

това

http://de.csr-shop.info/

благодаря ти :) открих доста интересни задни спойлери .... сега трябва само прагове да си харесам който да паснат на картинката , но за предницата съм твърдо решен да изглежда като горепосочената снимка. Има ли някой майстор на Photoshop да ми наложи предницата на C5-ца да видя предварително да не стане едно голямо ср4не :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази снимка първата, имам чувството че гледам муцуна на джип. <_<

има малка прилика с Q-тата по фаровете .... но идеята е да изглежда злобна :ertrink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toчно по този начин фаровете изглеждат като на рено лагуна от онези първите кошници. <_< Както и да е, чакаме крайния резултат на експеримента, въпреки, че повечето се досещат какъв ще бъде... :ertrink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки влак си има пътник 80-ка на живо изглежда почти толкова трагично колкото на снимките но пък ГОЛФ или ПОЛО са страхотни със сингъл фрейм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете момчето бре. Аз преди време(преди да го продам) исках да слагам роубари на предницата на Аудито. Съжалявам, че не запазих снимката на едно такова за да ви покажа колко готино беше направено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска както невинно си вървях срещу централата на булбанк и видях тва :lol:

Та в тоя ред на мисли нещо такова ли се опитваш да постигнеш :D бях потресен ....а задницата просто е още по-фешън ама ме домързя да е снимам

У монтана са явно верни венове на тунинг кича :lol:

Не че ми е работа ама що не си вложиш парите в нова 6-ца а ще ти трошиш по старата. Много са малко хората които после биха се навили да си купят така префасонирана кола. Не е ли по- добре да се инвестира в класически неща сложи спортно окачване хубави джанти с нови гуми там с-лайн ли беше лайснички т.н. те от ауди са ги измислили другото е ни риба ни рак :hilezh:

Редактирано от optimist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се прави разлика между стил и кич, но в повечето случаи отговорът се крие в регистрацията... :D

Редактирано от audi6644
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска както невинно си вървях срещу централата на булбанк и видях тва :rolleyes:

Та в тоя ред на мисли нещо такова ли се опитваш да постигнеш :( бях потресен ....а задницата просто е още по-фешън ама ме домързя да е снимам

У монтана са явно верни венове на тунинг кича :(

Не че ми е работа ама що не си вложиш парите в нова 6-ца а ще ти трошиш по старата. Много са малко хората които после биха се навили да си купят така префасонирана кола. Не е ли по- добре да се инвестира в класически неща сложи спортно окачване хубави джанти с нови гуми там с-лайн ли беше лайснички т.н. те от ауди са ги измислили другото е ни риба ни рак :(

приятелю това което ти си видял в монтана е супер простотия и както виждаш аз не търся нищо подобно ... аз ще си карам шибаното ауди и мисля , че можеше да пропуснеш темата вместо да спамиш излишно. Ако си се обидил ще ме извиняваш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарове,стопове,решетка,джанти,окачване доста по стилен и изчистен вид може да се предаде, а и по лесно се продава после. Разбира се това е моето мнение, всеки има право на вкус! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...