Jump to content

Recommended Posts

Няма ли някой от форумните ибей вносители , да се заеме с въпроса и да разхвърля 10-20 кила кабелчета . като на приятели ?

Гледам ги по 7- 8 паунда .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей т'ва от Плевен са само по далаверите :hilezh:

Сташна идея :respekt:

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мен остава едната надежда , въпросният колега играч , като си получи доставката , да ми подари едно кабелче за идеята. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мен остава едната надежда , въпросният колега играч , като си получи доставката , да ми подари едно кабелче за идеята. :respekt:

Браво добре,си поиска !!!??? една питанка VAG COM 5053 какъв номер кабел използва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв Ваг ком. Това е оригинален диагностичен тестер на ВАГ групата, малък на батерии с тъч скриийн. Казва се VAS 5053 и струва при вносителите като нов поне 3000-4000 ЕВРО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с поръчката не е проблем да се направи, но трябва да знаете, че с тези кабели не може да се правят адаптации и промени. Могат да се правят само диагностики, да се записват логове и да се трият грешки, защото с кабела не идва и регистрирана версия на програмата. Докато ако се закупи от България кабела с него върви и програмата заедно с код за регистрация. Все пак ако се съберът желаещи, аз мога да се заема с поръчката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв Ваг ком. Това е оригинален диагностичен тестер на ВАГ групата, малък на батерии с тъч скриийн. Казва се VAS 5053 и струва при вносителите като нов поне 3000-4000 ЕВРО.

можеби си прав ? колега и на, мен така ,ми излиза във нета ??? обаче днес закачах колата на ВАГ. за активиране на , темпомат , и човека със един лаптоп ACER изкара програмата се казваше VAG 5053 та, и на мен ми е,чудно откаде измъкна тоз, лаптоп ?????? и със един черен кабел?? май ще отида пак да видя номера ,на кабела ;) ;) :respekt:

Редактирано от babuka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е Image на оригиналният софтуер със съответният емулатор за кабела. Руснаците пускат такива снимки постоянно на актуални версии на руски език на фабр. тестерите. Предполагам се продава кабел с емулатори за лаптоп, не съм се интересувал за момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека изглеждаше точен , ще поразпитам????

п.п Забравих да спомена най странното версията беше изцяло на Испански език което е супер за мен , че тоз англ . не ми се отдава :stupid: :stupid:

Редактирано от babuka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато ако се закупи от България кабела с него върви и програмата заедно с код за регистрация.

Това сигурно ли е,кабел с регистрирана и легална версия на VAG-COM-а?И то тук в БГ?

А цената?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по принцип знам ,че при покупка например от този сайт ти дават и код за регистрация на програмата. А иначе аз имам кабел от ебай за 15 лева, но с него могат да се правят само гореописаните работи. Из интернет уж има някакви кракове за ваг-кома, но аз до сега не съм успял да намеря такъв, който да върши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали се сещате ама тая работа няма как да стане (с вноса на едро за тая цена). Може да минат 3-4 кабела за период от времее без ДДС. :bia:

И аз си купих такъв кабел за 20 лв франко София но без лицензиран софтуер.

Ако някой реши да ги внася, кой ще носи гаранция?

Ако вкараш партида 90% отиваш на данък + ДДС (импорт).

А ако 3 от 10 кабела не работят? Или купувача не е доволен?

Или не става за неговата кола?

За да стане интересно цената от иБей трябва да се умножи поне по 2. + Куриерските разходи. А кой носи гаранцията? Къде е сервиза?

Мислил съм го. Не става. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ЕС ако се внесе няма ДДС, мито или други подобни такси.

От Китай е друга бирата вече

nmm и ти, си прав по ,своемо ама мечето говори за гаранцията за което е ,така ??? далеч съм мисълта да споря само обобщавам :steinigung:

п.п nmm колега как са сбирките по Плевен правители збирки?? август ,ще съм във БГ , ще дойда ,да се запознаем ПОЗДРАВИ ;)

Редактирано от babuka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това всичките менте кабели идват от Хонг-Конг само и единствено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ЕС ако се внесе няма ДДС, мито или други подобни такси.

Предвид стойността на кабела, ДДС-то и митото не са определящи. Но всичко останало, казано от гризли е вярно.

Един ВАГКОМ 4-та версия в България струва ~40лв, с гаранция и софт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак аз не знам каква гаранция очаквате от кабел за 10 лева. А това дали копувача ще е доволен или дали ще става за неговата кола, ако е тръгнал да си купува кабел за диагностика би трябвало да се е поинтересувал относно кабела и да знае за какво става въпрос. Ако си няма хал хабер, за какво изобщо му е тоя кабел. А иначе относно това да случиш на кабел, който да не работи, трябва да знаете, че в ибей правата на копувача се спазват много стриктно. Всеки един продавач следи за това да има само положителни фиидбеци(оценки) и ако му кажеш, че примерно някой кабел не работи той веднага ще ти върне парите, в противен случай съобщавайки на пейпал за това, те винаги ще вземат твоята страна в случая и ще изтеглят парите от сметката на продавача и ще ти ги върнат. Като пример мога да дам една покупка на спирачни дискове и накладки, която направих, но доставката нещо се беше забавила доста и вече не очаквах въобще ще пристигнат, а си бяха 270 лева. Свързах се с продавача, а те ми дадоха само тракинг номера на пратката и ми казаха, че в момента това е единственото което могат да направят. Тогава писах в пейпал и пуснах едно оплакване и след няколко седмици парите ми бяха върнати обратно в сметката, а за късмет след няколко дни пратката пристигна и фактичеси ми дойде без пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма защо да ни обясняваш правилата на eBay/PayPal търговията.

Смятам, че на доста от потребителите тук отдавана са им известни и пазаруват отдавна. :)

Конкретната дискусия е едва ли не за търговия "ангро", а там тези положения хич не излизат изгодно.

Защо - обяснили са колегите по-горе.

Еднократен риск за един краен потребител е приемлив за цената.

Но да се развие локална търговия на тази база - не става.

Контакт с цеха в китайското провинциално село би бил по-рентабилен и надежден... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...