Jump to content

Recommended Posts

Момчета добър ден и от мен.....насочил съм се към ваща марка и ме интересуват разни съвети да ми кажете трябва ми ауди а4-ка 4х4 обаче задължително...... Очаквам да ми кажете за 125кс бензиновия 150-кс с турбото,и ТДИ 110 4х4.... относно сичко несъм карал ауди никога нищо незнам.Кое от сичките 4х4 ще ме посъветвате да си взема. Относно прословутото окачване с 8 носача истина ли е че са толко и че са 1000 лв. и така....мерси ви предварително !

Редактирано от ivchoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

110 кс 4х4 бая зор ще е да намериш 1.8 без те е към зле с Т върви ама харчи доста.

Вземи си 1.9 ТДи на предно да си джиткаш тънко като си тръгнал за а4 и тн. окачването е просто перфе има по 150 Е вече 3-4 пъти в годината ще скърцаш като каруца преди да сменяш носачи и така....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

същото е окачването като на старите осмици ..

виж при новите има някой много стабилни бонуси ако трябва да се сменят някой неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха начи аз неискам да е кола за варвене щот такава си имам......тази ми трябва за проходимост зимата независимо каф двг е..... но неискам 1.8 Т и да го карам на газ. щот ако е бензиново ще е на газ. Намерил съм 2 уферти за тди 110 4х4 за около 6 бона. а за А6-ца 95г 2.0 4х4 какво ще кажете тъй като мн ми харесва и тя. и тя ли е с тия 8 носача алуминиеви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя не е с независимо, четириточково окачване с осем носача, но си има друг бонус при двигателя - дебитомер, който е по скъп от цялото окачване на А4/А6/А8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за А6-ца 95г 2.0 4х4 какво ще кажете тъй като мн ми харесва и тя. и тя ли е с тия 8 носача алуминиеви.

Аха - провери колко струва дебитомер - нов за ACE-то!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да е ...

Искам за зимата ...

Искам незнам какво си ...

Ама не искъм пък такова защото разбираш ли ще е на онакова ...

Ама окачването ааа не не скъпо скъпо ... и незнам какво си ...

ама какви хора сте не мога да разбера ... хем боли хем сърби ... не става нема такЪф филм ... нема пълно щастие и още безброй уточнения трябват ли ... мисля че не ...

п.п по темата още първия ми пост както и сега те съветват колегите Ауди не е колата за теб ... ориентирай се към другите марки.После да няма псувни,рогатни и прочие по марката Ауди.

п.п (1) ако не му харесва на някой модератор нека ми изтрие поста ... не се сдържах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ivchoo,

От две години карам А4 Авант Куатро 1.8Т. За проходимост си се насочил много добре, нямам проблеми досега със затъване и буксуване.

Като двигател ще те посъветвам да се насочиш към дизеловите заради по-ниския разход. Щом не ти трябва за вървене и 1,9 ТДИ по-малкото коне ще ти вършат работа. Иначе при покупка кола на старо можеш само да направиш нужните проверки преди да я вземеш, но си има доста голяма доза късмет. Аз мисля, че имах такъв, защото не съм правил нищо сериозно като ремонти освен ABS-a, който един колега от форума поправи за нула време. Не съм имал проблем с куатрото! Не съм имал проблеми с окачването! Не съм имал проблеми с неща, за които си чувал, че 'много им се чупят'!

Иначе успех в търсенето и дано да си намериш твойта! :hilezh:

Н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С трици лъвове не се хващат... Относно този модел ако не караш като хамалин в нивите и не блъскаш 4та 2ра ... мисля, че всичко ще е наред. Успех с търсенето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех много добри отзиви получавам обаче повечето са негативни,и мн малко позитивни толко стара кола с толко високи разходи не е нормално. Но съм чувал че си е бая скъпо аудито без значение модела. Но ако си я пази човек и намери нещо читаво ще е голям късмет.В момента карам е36 бмв дизел. Немисла че разходите там са по малки в някой работи спрямо ауди-то. Несъм сугласен че е слабо направено товя окачване просто не подбирате дупки сигурно и карате като на уволнение........др извод няма. Секи вика че фиат е куче марка че е слаба ракия,ама карах пунто 3 год и само накладки и масла несъм пипнал 1 болт ! Сичко е до каране и пазене разбере го. Но ми трябва куатро нещо и ауди ми харесва и ще продалжа да събирам мнения :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Сичко е до каране и пазене разбере го. ...

:rolleyes:

Е тая проста истина като я разберат повечето от Авто-форумите

и няма да има толкова "скапани" автомобили откъм механика.

Успех в намирането :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да се прави нека продължим нататак да видиме какво ще кажат де :rolleyes: А4-ка да не зимам начи,нека да минем на А6 95г с 2.0 куатрото.Освен че е слаб за това купе че му е скъп дебитомера. Носачите неса 8. Тука какво ще кажете.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи 2.6 или 2.8 а 2.0 не го и поглеждаи, ще се видиш в ремонти и проблеми . Прочети във форума за него АСЕ му е кода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
...аха начи аз неискам да е кола за варвене щот такава си имам....
...В момента карам е36 бмв дизел.....

това ли ти е колата за вървене.... тя върви ли???

един съвет колега - оправи си правописа, след това купувай коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега предишното ми Ауди беше 1.8Т quattro.мисля че няма какво да му мислиш а се метни на едно такова.просто зимата чуството да караш такава кола е неописуемо.

вярно че разхода не е малък между 12-15 градско и 8-10 извънградско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...