Jump to content

препарат за табло


jazz29

Recommended Posts

Здравейте проблема е че мажа таблото на б-6 с повече от 4 шпрея и остават петна не става равномерно ,вие какви препарати използвате за таблото и пластмасовите части в салона. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте проблема е че мажа таблото на б-6 с повече от 4 шпрея и остават петна не става равномерно ,вие какви препарати използвате за таблото и пластмасовите части в салона. :respekt:

Таблото на B6 от по различен материла ли е от това на B5?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и моето става така и ми казаха само кьрпи4ки за табло с друго да него тьркам :)

мая препарат ми го дадоха от автомивка и пак не стана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. а защо го мажеш? ... за да лъщи и събира прах и мръсотия? ...или за да не може да го пипнеш без да се изцапаш? :)

Аз го почиствам с REX - оранжев на цвят и мирише на портокал. Пръскам с пулверизатор някъде на таблото, някъде върху кърпата (микрофибърна). С нищо друго не го мажа или цапам повече. Мирише хубаво след това в целият автомобил и се изчиства цялата мръсотия и прах - това го правя 2..3 пъти в годината не повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един препарат - като бяло мляко в една тубичка с пръскалка като за прозорци MOTOX, с едно опелско табло като картинка. Значи този препарат го ползвам години вече много съм доволен. Много добре покрива и държи седмици на таблото, използва се за кожа, уплътнения да не залепват зимата, пластамсите по броните и други. Просто е уникален, адски много съм доволен, дано и вие се убедите. Нанася се по малко и на мен ми стига за 3-4 месеца :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък ся дан са смеете - един приятел ми каза да си купя напоена гъба с силикон за предаване на блясък на обувки. И си зех де -продават се насякъде за 1 левче. Тъй като самата гъба има някав силикон и нам ко още само като забършеш тапицерията и светва като нова. тва ползвах и съм супер доволен :lol: :lol: :lol::D:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в MOTOX-a има силиконова емулсия :lol: дано останеш толкова доволен като мен. Дори той българина нали знаете, че все се чуди да прилага нещата навсякъде - при големи птичи екскременти по боята слагам малко от препарата оставям го за малко и после само забърсвам и се маха, но след това трябва и нещо влажно, че стои мазно, та има много приложения :huh:

Редактирано от qnkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...