Jump to content

Recommended Posts

Возниак винаги е бил фен на Андроид и го използва за първи телефон. Просто ти не си бил осведомен.

Ама добре де ,какво може да му харесва на този андроид , като предимство констатира една шибана батерия , че кара повече .

Мене какво ме интересува на кое е фен ,важното е ,че говори глупости ,а пък нали те заедно основавят компанията ,все пак да си държи езика зад зъбите ,

А и не маловажен факт е ,че човека си замина ,поне малко доблест да имаше .Иначе плачеше след смъртта му .Не е морално даже .Обичаи си там нещо ,но това е било детето на Стив ,тази компания .

Абе какъвто ще да е ,този човек не ме кефи ,антипатичен ми е ,дори външно ,

да бе да ,пълни глупости

Не можело да се върши работа с айфона ,казва той .Абе много е смотан тоя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е задължително да познавам някой ,че да го плюя ,те и Боико не познавам ама го плюя

Изграждам си собствено мнение и никой не може да го промени .

Относно андройда - не ме интересува .По добре от ейпъл няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е от апарата, но ще видим. Ако трябва ще го заменят и това е.

Виж какво разяснение М-тел са получили от Епъл във връзка с тоя проблем:

If a customer reports any of the above symptoms, provide them a link to AppleCare support article iPhone 4S displays 'No Service' or 'No SIM Card Installed' (TS4148). This article will instruct them to perform an iOS restore using iTunes, which will install iOS 5.0.1 (9A406) and resolve the issue.

http://support.apple.com/kb/ts4148

Това ми го изпратиха след като разговарях с техническия отдел на *88

Моя проблем беше малко по-различен, но подобен и ше пробвам дали няма да се оправи с 9A406

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах по-нагоре в темата, че имам разни проблеми с обхвата, понякога изчезва, показва "searching" после се появява веднага.

И аз имам такъв проблем чат-пат с 4S-ката. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой оператор имате такива проблеми? Аз на МенТел нямам никви подобни,

Аз също нямам никакви проблеми с моя. Мтел е операторът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден имах удоволствието да поработя малко с 4s ,много приятно телефонче!Направи ми впечатление,че е супер удобен,много лесно се свиква да се пише на него,също така ми направи впечатление как изобщо не се затормозяваше с приложенията!Абе с две думи направо ми взе акъла :hilezh:

Ама като ви слушам тука "губи обхват" телефон за 1000лв и повече даже, да ми прави такива мизерии..направо си е излагация от страна на Ейпъл!

Като изключим това много ме радва!Само не ме радва,че не мога да си го взема в момента.. :steinigung:

Може би като излезе 5-цата и удари цените,ще го кусна :hilezh:

Редактирано от Alex88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е от апарата, но ще видим. Ако трябва ще го заменят и това е.

Братле нашта 4ска няма проблеми ,пък аз я взех ден или два преди теб .Само на 4 ката се случва през около месец да изчезне сигнала,ама тя ми е със стара карта.Може и аз да пробвам да ми сменят микро сима ,ако подейства при теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4S ката няма никакаъв проблем при мене ,освен че батерията свършва бързо ).

Решението е зарядно и в колата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж какво разяснение М-тел са получили от Епъл във връзка с тоя проблем:

If a customer reports any of the above symptoms, provide them a link to AppleCare support article iPhone 4S displays 'No Service' or 'No SIM Card Installed' (TS4148). This article will instruct them to perform an iOS restore using iTunes, which will install iOS 5.0.1 (9A406) and resolve the issue.

http://support.apple.com/kb/ts4148

Това ми го изпратиха след като разговарях с техническия отдел на *88

Моя проблем беше малко по-различен, но подобен и ше пробвам дали няма да се оправи с 9A406

Това го правих и не помогна.

Днес, един ден след смяна на картата не съм има проблем( да чукна на дърво) :steinigung:

В support форума на Apple това с обхвата е много масов проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около мен също има 4-5 4S с мтелски карти и няма проблем.

Подозирам, че е свързано с 3G мрежата на глобул и невъзможността да се изключва 3G в 4S. В 5.1 вече ще може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е без back up какво правим с контактите и тн.?

Какво е DFU?

Версия 5.1 кога ще излиза?

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бекъп връща всичко от стария телефон

контактите можеш да ги синхронизираш по много начини без да правиш бекъп

или да са ти в гугъл контактс

или да са в айклауд

или просто да ги свалиш от айтянс

-ДФУ мод - DFU означава Device Firmware Update. Ако правите рестор използвайки рековъри режим и получавате грешки или не можете да направите рестoра, DFU режима е вашето спасение. Когато вкарате iPhone в DFU режим той не зарежда OS преди опита за рестор!

Как се вкарва в ДФУ мод:

-1 искам да знаете,че в ДФУ може да се вкара и при включен и при изключен режим на устройството. Цаката е да държите бутоните точно с определно време!

И при двата режима устройството трябва да е вързано към компютъра, посредством USB кабела и задължитено инсталиран iTunes!

-При включен режим:

1.Задържате Power+Home бутоните за 10 секунди (предлагам като угасне устрйстово да се брои до 4 и да се пусне само Power бутона).

2.Пускате само Power бутона без да пускате Home бутона и го даржите докато влезе в ДФУ мод.

-Recovery mode - Ако искате да направите чист рестор, трябва да вкарате iPhone-а в рековъри режим. Задръжте Power и Home бутоните докато iPhone се рестартира и се покаже USB кабел сочещ към iTunes(вижте снимката по-долу)!

176275722.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи сложно. Готов съм да си платя на някого да го направи ако се наложи такава интервенция :steinigung:

Когато правих рестора ми излезна точно това с кабела, но не съм натискал нищо, от самосебе си стана.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо няма да плащаш

излезе ли 5.1 ще го качиме в някое кафе с интернет за 15 минути

и ще позяпаме бентлитата отвън

най много да загубиш контактите на стари гаджета smile.gif

Редактирано от SLAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5.1 e достъпна за девелопери и официално до десетина дни най-късно.

От друга страна пък и джейл излиза за 5.0.1/4S/iPad2 до седмица, така че въпрос на избор.

Аз когато ресторвам винаги го прaвя от DFU. Контактите в iCloud, или в Google.

Купените програми така или иначе са в iCloud.

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я разбирачите да споделят мнение по следния въпрос:

иФон 3Gs е синхнат към МакБук, който му се чупи харда и губи всичко безвъзвратно. След смяна на харда не успява да го разпознае като "познат" иФон и иска да го ресторне изтривайки всичко, което не е оферта. Не е с iOS 5 за да може да се възползва от iCloud. Изобщо греда. Има ли излизане от ситуацията без губене на всичко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...