Jump to content

Recommended Posts

ти имаш некви проблеми, пич...

Дрее му на него, след като парите са супер и в Apple Store San Diego California USA му сменят телефона, без да е счупен. Даже сигурно и парфюма му е свършил в самолета за San Diego California USA, но не иска да каже :hilezh:

Иначе няма как да сравняваш местен риселър с апъл стор, които са ми сменяли без пари видимо намокрен телефон в Apple Store New York New York USA, щото, що па не. Щото могат и си прат квот искат. Важно е да си доволен и да дойдеш пак. а ти от криейтив център нищо няма да си купиш. Може нищо да не му струва, но и нищо няма да изкара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. 

 

iPhone 5 - Technical Specifications

 

И по-конкретно тук най-отдолу са изброени разликите (по подразбиране е въведена 64GB версия.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 64 дето го дадох на жената и една 16ка ползвай една седмица като втори телефон - никаква разлика да ти кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като излезе 6-цата си взех 16-ка, около месец след това си взех 128-ца (демек двете крайности) и очаквах някаква разлика, но май не почувствах. Аналогично е и с 5-цата.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 64 дето го дадох на жената и една 16ка ползвай една седмица като втори телефон - никаква разлика да ти кажа.

щото и аз така мисля ма тоя батьо ми обяснява как имало разлика и видиш ли 64GB 5-ца била като 5S едва ли не....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щото и аз така мисля ма тоя батьо ми обяснява как имало разлика и видиш ли 64GB 5-ца била като 5S едва ли не....

Пълни глупости :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже имам под ръка и за спорта се изявих като Митбастър малко.

5-ца 16 със свободни 700 Мб и 5ца 64 със свободни 35 Гб. И двата след рестарт. iOS 8.2

Отваряне на приложеия  Maps, Facebook, Youtube etc. - никва разлика. Тежки игри Midnight run - също.

Оваряне на страница в Сафари -  дир.бг с по 5 еднакви отворени таба - съвсем лек превес за 64-ката. Съвсем в рамките на статистическата грешка.

 

Или с две думи Мит Бъстед

 

Интересно е и сравнението 5/64 със 6/64 ... 6-ицата е около 10% по-бърза, реално това не се усеща по никакъв начин при обичайно ползване.

Редактирано от hivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже имам под ръка и за спорта се изявих като Митбастър малко.

5-ца 16 със свободни 700 Мб и 5ца 64 със свободни 35 Гб. И двата след рестарт. iOS 8.2

Отваряне на приложеия  Maps, Facebook, Youtube etc. - никва разлика. Тежки игри Midnight run - също.

Оваряне на страница в Сафари -  дир.бг с по 5 еднакви отворени таба - съвсем лек превес за 64-ката. Съвсем в рамките на статистическата грешка.

 

Или с две думи Мит Бъстед

 

Интересно е и сравнението 5/64 със 6/64 ... 6-ицата е около 10% по-бърза, реално това не се усеща по никакъв начин при обичайно ползване.

 

Евала, пускам последните мнения да се разпечатат и с/у някоко листа хартия да си получа бутилката Джак.....  :hilezh:  :zustimm:

 

Бех сигурен че тоА се мъзи да ме плъзне 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как мога да спра синхронизацията, при входящо позвъняване, да звънят и двата апарата ( 5 и 6+ ), при положение, че единия апарат е на мтел, а другия на вива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 ^ Settings -> Face Time -> iPhone Cellular Calls 

 

 

6-цата е доста по бърза според мен :)

 

 

Ми пак пробвах .. толкова е 2 сек по-бърз при отваряне на тежко приложение за ок 20 сек.

Пък и нямам спомен да съм усетил 6ицата по-бърза от 5цата при смяната им.

По бърз е, усеща се ама чак доста е пресилено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На телефона не ми работи функцията на Сафари "Request Desktop Site", а на таблета гледам си работи. И понеже до сега не ми се е случвало да я ползвам на телефона, дали има нещо нередно или по принцип на 6-ца не работи тази функция? 

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих го как е, чукаш по същия начин еднократно на адресната лента, само, че разликата е, че не се появява допълнително меню в прозорец, както при таблета, а просто адреса на лентата остава маркиран. Тогава слайдваш някъде под лентата надолу и се появява опцията.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам тази функция, като дам за нов прозорец и отдолу ти излиза какво си посещавал последно на Mac или iPad. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...