Jump to content

Recommended Posts

На айпада ми, еър едно, с иос9 нещата станаха трагични, особено ако тръгнеш да пишеш нещо. Суупер бавен, лагав и постоянно ми крашваше сафари или табовете. Изпуснах момента да го върна на 8 и мислех да го сменя с новото мини 4. Обаче си играх с един айфон 5ес в апле стора, който летеше на иос9 и реших да видя има ли някакво решение, понеже айпада е по-бърз от 5ес. Та се оказа, че Reset All Settings оправя нещата и сега лети :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали случайно няма скътан 5s или 5с, чисто нов, по възможност бял? :hilezh:  Знам, че доста народ се занимаваше да носи от Щатско, та може да е останал :)

Да бе. Те хората ги държат 2 години в кутия, за да ти го продадат на теб чисто нов и непоръбен за 300 лева :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва Иво има ги в Техномаркет и Технополис и са под 800лв. ако не бъркам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Технополис е проверено в неделя, няма, за Техномаркет не мога да кажа със сигурност, но и да ги има цена под 800 лв. ми се вижда нереална :) В iStyle също е проверено - има единствено силвър, цената - 1199 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз давам подвеждаща информация да ...

В Техномаркет има златист 5S 16GB Refurbrished 919лева онлайн цена или 960лева на място и 5С но 8GB за 799лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iphone 4S след ъп на 9.0.2 отново щуротията от преди няколко ъпдейта. На входящите обаждания снимките пак у малко кръгче горе в дясно.

Някой нещо? 

 

Аз съм с 6 и днес забелязах, че имам подобен проблем, но само за някои от контактите. С 9.0.2 съм. Ако някой се е сблъсквал с подобно нещо, може ли да помогне? Не че е някакъв мега проблем, но все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз очевидно ще вземам още един 5s, просто не ми влиза по никакъв начин в ежедневието размера на 6/6s ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свиква се с големия размер обаче. Сега като хвана малкия 6 и ми се вижда детски. По-малките пък да не говорим. Но това не променя факта, че плюса е твърде голям. Обаче дори само заради батерията си струва неудобството. 

 

Никакъв проблем на таблетите нямам с 9. Не ми се е налагало да ресетвам нищо.

 

И аз на телефоните нямах, но тук се скъсаха да се оплакват от всякакви бъгчета. Айпада след ресета хвърчи! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само споделям, ако някой все още има този проблем:

След ъпдейт на 9.0.Х не индексира добре контактите в телефона и при търсене в спотлайт показва само част от тях по зададените критерии, като някой ги кара по първо име, други по фамилия слага отпред независимо как сте задали да се сортират в настройки.

Решението е лесно и бързо: От настройки на iCloud изключвате контактите и ви задава въпрос да ги изтрие ли от телефона? Казва те ДА (сигурни сте че ги имате в облака или в бекъп). Контактите изчезват от телефона. За по сигурно правите рестарт със home+power бутони. Изчаквате 3-4 мин. и отново влизате в настройки и маркирате контактите в iCloud, след което те отново за няколко минути на порции си слизат от облака в телефона, но вече индексирани правилно и при търсене независимо от къде излизат в правилен ред и всички на брой!

Дано съм бил полезен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда, че малко са пооправили нещата, но има два бъга (вероятно, само при 4" екрани), които си остават...

70eea26a451d4e7dc8bea690bbe65916.jpg

Settings еинаги го отваря така (Search и Airplane Mode не се виждат)

b9672b4054441bb8afccca405cfad712.jpg

Когато се отвори и затвори Weather (и при други приложения се наблюдава същото), след което се "викне" Spotlight отляво, изглежда така...

Това е при 5ЕС. Козметични са бъговете и вероятно при 6/6ЕС ги няма (заради 4.7" екран), но мен много ме дразнят...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе козметични бъгове.... дреме им на девелъпърите как ни изглеждат прошлявите дърти айфони <_< Да сме им бета тестерчета, че и да си плащаме за дебъг като им пазаруваме телефоните, пък карай да върви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда, че малко са пооправили нещата, но има два бъга (вероятно, само при 4" екрани), които си остават...

Settings еинаги го отваря така (Search и Airplane Mode не се виждат)

Когато се отвори и затвори Weather (и при други приложения се наблюдава същото), след което се "викне" Spotlight отляво, изглежда така...

Това е при 5ЕС. Козметични са бъговете и вероятно при 6/6ЕС ги няма (заради 4.7" екран), но мен много ме дразнят...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Приятелю, нямам нито една от тези аномалии при мен на 5S  :nixweiss:  Всичко си изглежда ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз току що ъпдейтнах и поне за сега всичко изглежда ОК. От по горе описаните проблеми нямам нито един, вероятно на 4-ката може да се появят. Ще пробвам на дъщеря ми на телефона :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сдобихме и приятелката с една 5s. 14-дневен, с кутийка и всичко в нея. Даже още найлонките му седят. 715 кинта с 1 година гаранция. Не е купен директно от Re-Seller, а от по-малък търговец, но се надявам да няма грижи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...