Jump to content

Recommended Posts

Щях да направя epic fall, поръчвайки 6+ на милото. Тествах я с тоя размер и коментара беше - Тая дъска ще я изтървам по три пъти на ден. Ще я изненадвам, с 6-ца.  

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6+ за жена!? Е това вече наистина би било не фейл, а епик фейл! Не и знам размерите (на жената), ама знаейки на таблета (пардон телефона)....  :flop:

Иначе разбирам от къде ти е дошла идеята - че жените се "изненадват" от големи неща.... ама не забравяй, че изненадата може да е и отрицателна, не само положителна  :clown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иеята за 6+ беше, че по принцип жената си ползва сегашния въйфон с две ръце, та си мислех ще се справи. Добре че практичността взе връх над романтиката  :hilezh:

Направо си се представях как ще изглеждам отстрани с 5,5 инчов алтън баш айфон  :hilezh:

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иеята за 6+ беше, че по принцип жената си ползва сегашния въйфон с две ръце, та си мислех ще се справи. Добре че практичността взе връх над романтиката  :hilezh:

Направо си се представях как ще изглеждам отстрани с 5,5 инчов алтън баш айфон  :hilezh:

Взимай и 6+ ! До седмица ще го е оценила.. Даже 6S +

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в рамките на същата седмица ще иска финансов бюджет за нов комплект (зимна, пролетна, лятна, есенна, елегантна кафява, елегантна черна и плажна) чанти, които да могат да носят и него, защото сегашните ще са малки. След чантите разбира се следват и обувки, тъй като старите не пасват съвсем цветово и стилово на новата колекция чанти.  :stupid:

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бързай толкова с иконките. Жените масово ползват 6+. Те и шестицата я ползват с две ръце, така или иначе, затова 6+ им е екстра. Иронията с чантите не е на място - ежедневни дамски чанти под 6-7 инча няма.

Sent from my iPhone using Tapatalk 3.3.

Редактирано от Zaharieff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен, имам няколко познати жени, които ползват 6+/6ес+ и не съм ги чул да се оплакват, напротив :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената използва Ноут3 от две години и никога не се е оплакала, че и е голям. Аз обаче искам да си сменям телефона. Андроид юзър съм от 6 години- едно htc и три галаксита, но в момента наистина съм се замислил да пробвам една ябълка 6s. Обаче ми идва леко голям като размер за използване докато съм на работа. 5/5s ми е перфектен като размер, но някак не ми се дават пари за стар телефон, който ще бъде ползван в следващите две години минимум. Та остава варианта за 6s с хеви дюти кейс, който да го пази докато бачкам и по широки и дълбоки джобове. Та.... някой ползвател на 6s да сподели впечатления от телефона. Телефона ще се ползва за някоя и друга снимка/клипче, навигация, някоя игричка за губене на време преди заспиване, четене на 3/4 форума и за разговори, които са от 2 до 4 часа на ден през картата и скайп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След месец с 6s плюс вече всички други ми телефони, включително и 6s ми се струват като недоносени :)

Гаджето има 5ц и направо като го пипна подлудявам.

 

Единственото, което е като минус е, че е малко голям и ръбат, когато си го сложиш в джоб на дреха. Понеже е и тежичък - по-лесно се случва да изпадне от някой джоб, но за сега е здрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, освен с физически параметри 6s plus "превъзхожда" ли с друго 6s. Има ли нямаква по специална насоченост. Не, че не искам да чета по темата, но като човек нямал досег с iPhone ми е малко овъртено, доста непознато. Сега ще врътна няколко сравнителни клипчета в тубата да добия горе-долу някаква представа. Мерси за отговорите предварително, защото такива от ползватели са по ценни от тези дето стоят на касата и искат да ти приберат сухото

Редактирано от bull.bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега прегледах няколко клипчета в тубата за 6s и 6s plus. Баси и маняшките слушалки. Разликата им с iPhone 6 и iPhone 6 plus е, че нямат прилика. Материалите вложени в апаратите са нови и не се наблюдават старите болежки. Като видях един пич какво усилие приложи за да ги кривне малко направо останах същисан. Със сигурност няма да се притеснявам за телефона докато съм на работа. Играх си няколко пъти със Samsung Galaxy 6 Edge на приятел и не мисля, че може да издържи и 50% от натиска, който понесоха ябълките. А, като прибавим и изкилифирченият дисплей (който изглежда много яко и готино) търсенето на хеви дюти кейс и допълнително якостно стъкло става мисията невъзможна и ме отказва. Плюс, че дори да му ги взема това ще осакати дизайна и се губи смисъла от външен вид. А зет ми ме навива от доста време да ги захвърлям тия андроиди ( освен, ако не са гугъл нексус) и май все повече се навивам. Сега остава да ида да си сложа всеки един от епълските телефони в джоба и да преценя кой ще бъде. Дано големия не е прекалено голям, че е много яка слушалка

Редактирано от bull.bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за какво ти трябва, на мен дори 6 ми е голям като за телефон да не говорим за 6+  :nixweiss:

Тайничко храня надежди тия клюки из нета за 4” 7-ца да са верни, кофтито е че всички производители се ориентираха към тия извращения с 5+” дисплей  :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да попитам и още нещо. На 16ГБ версия колко памет и остават свободни след операционната система. Мисля си ще е нещо към 12 или бъркам. Ако е така най-вероятно ще взимам 64ГБ. Не искам постоянно да се зъобразявам колко музика имам, колко снимки не съм свалил. Дори една навигация за Европа ще глътне около 10 гиги. Днес гледах планове в М-Тел. Ънлимитит 30- неограничени минути към всички мрежи, 2 гиги бърз нет и другия много бавен. Цена на апарата (64GB iphone 6s+) приблизително 1070лв. Така или иначе сега плащам 25лв такса без да ползвам картата 11 месеца в годината 5 лв няма да ме бутнат. Обаче, не знам фабрично заключен или отключен ще бъде. И дали, ако е заключен и като го платя кеш ще ми дадат код да го отключа към всички мрежи преди края на двете години за, които е догорора. Ако някой има идея нека сподели. Аз ще мога да проверя след като се прибера в България. Другият вариант е да си го взема от тук (Англия), но в Бг ще ми излезе по-тънко. Мерси за отговорите по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16GB версия остават 11-12 свободни по спомен. От Мтел 99,99% няма да е заключен телефона. Поне преди няколко месеца 6-ците не бяха, а не знам след това да се е променило нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ментел са заключени айфоните. До тук на 9.2 единственото подобрение което забелязах е, че мултитаскинга е по лесен за използване :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам постоянно да се зъобразявам колко музика имам, колко снимки не съм свалил. Дори една навигация за Европа ще глътне около 10 гиги. 

 

Малко не са ти точни сметките :)

 

На моя 16GB 5S имам 707 снимки, 29 видио клипа, Sygic навигация с карти за България, Гърция и Италия (650МБ само последната) и имам 3.4GB свободни. Тоест достатъчно са за нормална употреба.

 

Ако можеш да вземеш 64GB не се колебай! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...