Jump to content

Recommended Posts

Пращаш си *.vcf файла (контактите) на мейла и после просто го отваряш и добавяш контактите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,

При активацията , айфона ме кара да инсталирам някаква програма от Google Play на LG-то и трябваше да вкарвам някакви  моментно генерирани цифрени кодове,но  не стана 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намирам го за голям пропуск, че толкова години Епъл не въведоха някаква форма на заключване на галерии със снимки с парола/пръстов отпечатък...

Някой ползва ли поне някакъв надежден апп за целта?

не съм пробвал апп за тая цел но има доста просто си подбери някой приличен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз правя следното:

- от gmail.com си експортирам контактите във верния формат (подсказано е)

- влизам си в icloud.com с Apple ID-то, което ползва телефона и ги импортирам там и след минутка вече всичко е на телефона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, някой ползва ли CarPlay в колата си? Заинтригува ме доста това приложение, но нещо не мога да го подкарам. Колата е Q7, 4.2TDI, 2011г, телефона 5s, в случай че има значение.  :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз до колкото знам, европейското Q7 още го няма и първото ще е тукашното, 2017та модел, което другия месец почват да го доставят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намирам го за голям пропуск, че толкова години Епъл не въведоха някаква форма на заключване на галерии със снимки с парола/пръстов отпечатък...

Някой ползва ли поне някакъв надежден апп за целта?

Photo Vault - хубаво и надежно , може с пръстов може и с код ;) с безплатната версия можеш 3 албума които да заключваш отделно с код ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това тествам вече няколко дни и за момента е точно това, което търся и се държи супер!!

Безплатните албуми обаче са 2, но с удоволствие бих си купил пълната версия след още малко време. Много е готино, че и само ти предлага да ги изтрие от галерията след копиране.

Само едно нещо ме смущава леко - При покупката четох общите условия, където много ясно бе изведено, че снимките се запаметяват единствено в паметта на устройството и не се споделят навън, но в самия апп сега не мога да намеря общите условия за да го прочета пак, а в общите условия на сайта им се казва единствено това (или само това немерих) по темата:

"Private Photo Vault, in its sole discretion, may delete any Objectionable Content from its servers, even while it is essential to emphasize that Private Photo Vault does not store any User Content on its servers. "

Това обаче доста отворено - не сейфа на своите сървъри, а на чужди? Не става ясно и дали User Content излиза или не от устройството с каквато и да е цел, към тях или third parties..... [emoji848]

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах от този сайт, това не е untethered jailbreak за 9.x, така че е само за големи ентусиасти. :)

Редактирано от Miladin Miladinov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се зачел в линка който съм дал...  :wall: 
Моя съм го джейлнал преди няколко месеца и си е untethered, тоест - спирам, пускам - все си го има, по спомен беше пак нещо на Pangu, така че го има някъде със сигурност, ако някой е мераклия - ще го намери из гугъл. Беше елементарно като инсталация и без пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...