Jump to content

Recommended Posts

Взех си нова пластика MasterCard, понеже старата изтече, получих mail от apple, че има проблем със сметката ми и не могат да си вземат парите, които им дължа ежемесечно.

Всичко ок, влизам в iCloud, актуализирам си данните и в последствие разбирам, че са ме чарджили два пъти с по около 2-3 евро.

На някой друг случвало ли му се е или има ли идея защо?

 

Писах mail, но в отговора ми дават линкове за съпорт, но той е само за продукти. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мене ме чарджнаха две по 4 евро за събскрипшън към майнкрафт. Сметката не я следя, само мейла с фактурата. Писах им и ми върнаха парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, asenovb said:

Взех си нова пластика MasterCard, понеже старата изтече, получих mail от apple, че има проблем със сметката ми и не могат да си вземат парите, които им дължа ежемесечно.

 

 

Хем казваш, че им плащаш някакви пари всеки месец, хем не получаваш фактури?!?!?!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но плащането пишат, че ще мине на 28 число и е 0,99 евро за допълнителни 50гб в айклауд. За тях получавам фактура всеки месец.

За тези липси проверих, защото в онлайн банкирането си забелязах разлика между извлечения по сметки-крайно салдо и наличност. Направих справка в банка, да не би някой да ме пробва ще забележа ли движение по сметката ми и да е опит за измама/кражба. В банката излезе движение към apple, но аз не съм купувал нищо от стора, само ъпдейтнах инфото си за новата карта, новия срок на валидност и тн

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През iTunes отиваш на Account -> View My Account... , след това Purchase History и можеш да видиш всички покупки или чарджвания с 10 години назад:

 

Account.jpg

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@asenovb понеже имаш нова пластика, apple ти тестват картата и ти блокират 2 евро. След 45 дни ще ти ги върнат автоматично.

 

Не знам, ако им пишеш, дали ще ти ги върнат по-рано - това не съм го тествал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Нужна ми е малко помощ.От два дни на телефона и таблета пощата ми спря да работи,изписва ми това съобщение.Телефона е 6-ца,а таблета 2-ка.Изтрих акаунта и го създадох на ново и пак.Знае ли някой какво ми казва с този надпис и какво да направя?На лаптопа през Outlook Express си работи нормално.

 

 

Bitmap in Graphic1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда че тези от b-trust.org за забравили да си подновят SSL съртификата на мейл сървера. Обади им се и ги питай каква е тази каша.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Използва се и от имейл приложения за компютри (като Аутлук например) когато избереш комуникацията да е през SSL с цел да е криптирана. При Айфона и Айпада обаче мисля че е задължително да е криптирана за по-сигурно. Ако не е, ако дойдеш у нас и се закачиш за моя Wi-Fi, мога да ти хвана паролата ако решиш да си провериш имейла.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като си направих стария 6S plus водолаз, сега имам адска дилема...6S plus, 7ца или 7+ да взимам?

Цените на 7 и 7+ са направо космически и хич не ми се кихат толкова пари, ама от друга страна да си купя сега телефон на година и половина ми се вижда малко тъпо....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 6-ца и не съм забелязал някакви проблеми. Ползва се основно за сърфиране, говорене и имейли. 7-ците са верно ега и цените. 1500 лв за апарат ми идват множко. 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с големи рЪки и размера на 6S plus никога не ми е бил проблем.

SE-то сигурно ще ми малее.

 

Жената е със 7ца и дори той ми се струва малък... Не че няма да свикна след 2 седмици де...

Това което искам е повече от 16 гб памет и здрава батерия... а 7+ е по-добър и в двете от 6+.

Просто разликата от 600 лева ми е трън в очите... 

 

Тия в Мтел ми обявиха дори по-висока цена от кой да е магазин на улицата....вече сериозно почват да ме дразнят с манията си да си ги пазят тия телефони сякаш имат злато в склада...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам не те интересуват алтернативи на ябълката, а и аз не бих препоръчал този вариант.

Но според критериите, които си задал няма място за чудене - 7+.

 

Тотал ли е стария телефон? Не може ли да се закрепи положението с него до есента и тогава 8?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.02.2017 г. at 23:05, SinisteR написа:

произвеждат го

почти бях взел една от последните черни 64-ки и греда, объркали ми договора, айде, анулиране на договора, мейли циркове и телефона обратно към централен склад, като трябваше да го върнат с правилния договор

сега има само женски :)

 

Драмата с тия неандерталци от ментел, приключи в петък. Всичко започна на 1-ви декември и приключи на 17-ти март.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...