Jump to content

Recommended Posts

Не ми остана време да го нося да го гледат, но подозирам, че освен за части, за друго няма да става.

А телефонът ми е доста важен, защото без него съм с вързани ръце.

Алтернатива на ябълката не ме вълнува :)

 

Just now, SinisteR said:

 Всичко започна на 1-ви декември и приключи на 17-ти март.

Аз с тях го играх същия филм....тотални идиоти са. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз под 1600+ не успях да видя цена за 7+, дори в онлайн магазини, на които доста хора не са почитатели. При моето ползване и тази разлика в цените, аз бих си взел 6ес+.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, redalex написа:

Алтернатива на ябълката не ме вълнува :)

Точно поради тази причина си заслужава да намериш евтина ябълка до Ноември, защото очаквам Apple да изкарат убийствен телефон и като фен на марката ще те е яд че си дал 1600+лв за да го ползваш само 6м.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 minutes ago, goshevv said:

Аз под 1600+ не успях да видя цена за 7+, 

Офертите, които имам за сега са 1100 за 6ес+ и 1650 за 7+

550 разлика... но 7цата е 32 гб.

 

А за това дето ще излиза септември винаги се носят легенди през годината и не държа да съм с най-новото и модерно на момента, така че едва ли ще си счупя краката да го купя още октомври/ноември...

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако 6-цата е 16 гб. и това е проблем за теб, значи качването на сторидж ще доведе до по-малка разлика в цената и от там съответно е по-разумно за 7-цата.

Едит: Сега погледнах - 6ес+ с 64 гб. отива на около 1400, малко тъпо ...

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех 6ес плюс -1099 лева (неразпечатана демо бройка е и е без слушалки) 16 гб памет -т.е. като стария ми тел.

 

Не взех 7плюс, защото беше джет блек и нямаше слушалки :) А спестих и 20-30 лева от кейса на стария тел.

Дано тоя да не се дави или чупи...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси ама както казах и на продавча в магазина - по принцип винаги ми е било кеф да си разопаковам новия телефон, само тоя път не ми беше кеф...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е джет блек толкова трудно се намираше, а ти го пропусна...

 

Червения е интересен, а пък за новия модел може и да не се справят за есента и да го пуснат към края на годината, но ще си струва чакането ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Консултантът в магазина беше с джет блек и ми го показа на какво прилича - направо ми стана зле.

3GSът ми преди години не се беше надрал така мощно...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия май нарочно ме изчакаха да си купя пак старата бангия...

 

http://www.apple.com/newsroom/2017/03/apple-introduces-iphone-7-and-iphone-7-plus-productred-special-edition.html

 

Като не ме послуша, сега ще ги гледаш отстрани ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Тия бедните потребители на iPhone като мен живнаха доволно с 10.3 и APFS, която разчисти доволно място на телефона. :flehan: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Момци доволни ли сте от седмиците и най-вече от + версията? Потвърдиха ли се слуховете за скапания интелски модем? Давайте мнения и съвети....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавям едно питане за обикновенната 7-ца ... на 32ГБ версията на чист телефон туко що активиран без качено нищо ... колко е свободната памет като цяло оставащата?
Клиповете и снимките с какви размери са приблизително?

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На времето ползвах някакъв апп с който можех да заключвам приложения... Сега не мога да се сетя дори дали телефона не беше джейлнат... Някой може ли да помогне в намирането на апп който да ми заключва допълнително инсталирано приложение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След няколко месеца опити да свикна с размера на 7+ и две сменени стъкла по-късно се върнах на малкият вариант.

Обаче нещо ме тормози - чува се странно от тоя телефон, по време на разговор чувам някво ехо, звукът не е така кристален и ясен както на другите ми айфони преди това :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...