Jump to content

Recommended Posts

НВеселинов, на моя макбук му смениха целия панел и клавиатурата за съшия проблем, само че с бутона Н.

Отне им 3 дни в айстайл...

С телефоните не съм кмал грижи от 2010та, когато на 3GS му се прееба микрофона и ми дадоха нов

Sent from my iPhone using Tapatalk

Това е и моето заключение. Имам някои познати и приятели, ползващи андроиди, които при всеки нов айфон, пускат статуси във фейсбук, колко всъщност айфоня бил зле и прочее глупости. Това е абсолютно всяка година. Не го схващам това. Ако не ти харесва, подминавай. 

 

Корсо?! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и той, но съм го скрил да не го виждам него, щот ми се сърди :hilezh: Но съм сигурен, че е писАл, те са като по калъп правени хейтърите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е сръдлив - мен ме изтри, щото пак нещо беше спал на криво :)

 

Минах днес да видя Хса - доста ме впечатли. Малко странен ми се видя контрола за отваряне на списъка с отворени приложения и най-вече килването им, но предполагам, че ще се свикне бързо.

Телефонът е много хубав, но 2300 лева не мисля да им дам скоро.

 

Разбира се всички бройки бяха разпродадени и не се знаеше кога ще има нови... а списъкът с чакащи бил дълъг :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за разпродаване ... преди 2-3 дни видях обява, в която се продаваше (внимание) редът за закупуване на айфона ! Скромна сума беше - 500 леа :hilezh: Ебасимо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой сериозно се е объркал.

Аз се записах в Айстайл за Хса 4-5 дни преди да го получат и бях втори в списъка :)

Обадиха ми се в 8:30 сутринта в петък, но не бях в България...а и да бях 99% сигурно беше, че нямаше да го взема.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Високата яркост си има цена, така че, за да няма неприятно ''изненадани'' с проблеми с дисплея - About the Super Retina display on your iPhone X .

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки айфон падащ от такава височина директно върху дисплеят си ще се натроши.

Пак добре, предните години ни заливаха с видеота как се огъва, ся поне на Х-а тва липсва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заключението на видеото и последвалите "новини" по разни сайтове са пълна глупост. Едно, че iPhone 4 беше по-трошлив, второ че 8 и 8+ са по-трошливи. 

 

Този не можа да му счупи стъклата, но накрая фейсИД не работеше. Абсолютно не ме притеснява трошливостта и макар и да мислех да му слагам кейс, се отказах и ще го карам гол

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не го ъпдейтнеш до 11?

Така си силно уязвим на атаки и хакове. Освен това фрагментираш екосистемата.

Като го ъпдейтнеш ще умре и няма да има начин да го хакнат.

 

Тук феновете няма да пуснат подробни тестове на Iphone X но аз ще компенсирам. - https://www.ixbt.com/mobile/apple-iphone-x.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гризли, накратко кое е кофтито на това ревю, че 10-12 страници руски ми идва в повече рано сутрин :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не го е чел. Едно лошо нещо не казват, освен че някои апове не са оптимизирани, като е въпрос на време, което е така. Всичко останало се припокрива с останалите ревюта. Телефона е ТОП.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравявам колегата за горния пост - най-после и в този форум се намери някой от собствениците на iPhone X, който да напише и нещо за недостатъците на това "бижу".

А в другите форуми това се прави още от пускането му на пазара, например за греенето тук:

https://forums.macrumors.com/threads/iphone-x-gets-hot-fast.2084123/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, netizen написа:

Гризли, накратко кое е кофтито на това ревю, че 10-12 страници руски ми идва в повече рано сутрин :)

Не съм казал че има нещо кофти. Всеки си решава за себе си. Пуснах го за обща информация. Сайта се явява независим и прави ревюта на всякакви телефони на експертно ниво.

Примерно ми беше интересно че Х е по-бавен от 8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, AALEXANDROV said:

С опасение констатир(в)ам, че грее доста. Поне доста повече от 6S plus.

От къде са впечатленията...с такъв ли си вече?

Свикна ли с новите движения за контрол на телефона и аповете?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@redalex Да, лични впечатления са от шест дни ползване. Свиква се с всичко (както е думата) за две минути. Преди малко ъпдейтнах youtube-апп-а и сега може да се увеличава изображението до full screen, което много ми харесва. Гледам разни 4к клипчета и много впечатляващо на фулскрийн и с мазната ретина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още съвсем малко ми остава да направя отделна група Apple Wankers/Losers само които да имат право да пишат в тази тема.

 

Как не ви омръзна, бе, господа Експерти? <_<:wall: Баси зора, баси чудото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...