Jump to content

Recommended Posts

А да ви попитам, някой от вас да е отключвал така телефон..

Някой да е имал приятел, дето да са му отключили така телефон..

Питам просто =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте си офертите на ЛС :)

Заключен към мтел ме устройва!

Веднага щом видя 5-цата ще имаш ЛС :hilezh:

Редактирано от Zaharieff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам едно питане към тези които имат 5-цата....за да се качат филми трябва ли да се правят в мр4 формат и тогава да се качват и въобще това че екрана му е с висока резолюция какви филми са подходящи за качване и как?Още да попитам - ако не е хакнат,а аз мисля докато е в гаранция да не го правя,тогава откъде ще теглим безплатно новите игри,програми??В AppStore са платени хубавите а безплатните не стават....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В зависимост от плейъра можеш да качваш в какъвто искаш формат. С дифолтния е ясно само формата на апъл. Другите плейъри всичко поддържат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AVPlayer съм си го купил и с кеф си го ползвам вече 2 години :) Препоръчвам го от личен опит. Гледал съм HD филмчета, че ми се наложи да пътувам с автобусче бая време, субтитри, всичко работи чук :) Отделно има преоразмеряване на картината, заключване на сензора за позиция, като се врътнеш на страни да не ти върти картината и тн и тн. Ето ти статия:http://www.macworld.com/article/1164842/avplayer_for_iphone_and_ipad.html Дай едни 2-5 лева и забрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги съжалевам, че ви занимамвам с моите глупости, но това засега е единствения проблем с които не мога да се справя. Става въпрос за качване на къстъм тонове. След като конверирам избрания фаил, го качвам в Itunes синхронизирам телефона и до тук фаила го няма никъде в телефона. Става въпрос за 4с. За всяка помош и насоки ще съм много благодарен.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги съжалевам, че ви занимамвам с моите глупости, но това засега е единствения проблем с които не мога да се справя. Става въпрос за качване на къстъм тонове. След като конверирам избрания фаил, го качвам в Itunes синхронизирам телефона и до тук фаила го няма никъде в телефона. Става въпрос за 4с. За всяка помош и насоки ще съм много благодарен.

Поздрави

Отваряш дадена мп3 с програма, позволяващаработа върху файла. Избираш част, не по-голяма от 0:30 сек, записваш в мп3. В iTunes я мяташ в някоя папка/playlist и с десен бутон даваш convert to AAC. Конвертирания файл е някъде в докумените папка my music / itunes/ група/албум. Преимануваш AAC на М4R и рингтона ти е готов, с дабъл клик се появява в тюнса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ползвам темата защото е за Айфон-и

По-какво може да се познае Айфон 4С оригинален от реплика? (за покупка втора ръка става въпрос от човек)

Какви са особеностите?

Какви са общите и детайлни белези по-които да го различа дали е оригинал или реплика?

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...