Jump to content

Recommended Posts

5374489C.jpg

това е моя

с драскотината на горния фасетиран ръб

Всичко освен драскотините е уникално, в джоба седи страшно приятно, супер лек и удобен.

Редактирано от SLAF
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...как да отключа един 3гс, че нещо не работи с наши сим...

Принципно ако са минали две години от закупуването му оператора може да ти го отключи по IMEI-я. Аз моя от глобул подадох някава молба или заявление ли беше и след няколко часа ми го отключиха. Ако е закупен от чужбина може да пробваш на страницата на самия оператор(от който е купен), ако има онлайн възможност. Мисля, че съм виждал на някои оператори. Това разбира се, ако не искаш да го джейлваш.

Редактирано от kimutafchiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приятел си дойде от УСА със заключен към Веризон 4С , искат му 220лв за отключване и ставал невър локед ..... нормална ли е цената?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не вярвам да става. А той трябваше само да се обади на верайзън и да каже да му отключат, щото отива в чужбина за по-дълго. 5ците пък даже идват отключени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма значение какъв е, само апъл могат да го направят фабрично отключен. Операторите подават заявка и после в айтюнс ти пише че си ънлокд. Друг начин няма. Верайзън могат да пуснат заявка за отключване, само ако титуляра на сметката се обади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма значение какъв е, само апъл могат да го направят фабрично отключен. Операторите подават заявка и после в айтюнс ти пише че си ънлокд. Друг начин няма. Верайзън могат да пуснат заявка за отключване, само ако титуляра на сметката се обади.

Всеки един мобилен оператор може да отключва телефони. След като ти изтече двугодишния договор, няма как да ти откажат да го направят. Трябва заявление от подписалия договора. Мтел, Глобул - всички. Минали ли сте 2 години от както сте си купили телефона - отивате, май се попълваше една молба и го правите. Съветвам всеки да го направи. Най-малкото, че като искате да си продадете един ден телефона и да си купите нов, ще го продадете като Factory Unlocked, което са си пет лева повече поне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Операторът ги отключва, като праща рикуест за това до Епъл....за това после получаваш инфо в айтюнс, че телефонът ти е отключен :)

Ти говориш за начина на отключване в България, а той далеч не е еднакъв във всяка държава по света.

Моя 3гс в Дания го отключиха с обаждане по телефона след 6 месеца абонамент при 2 години договор.

А 4са ми го отключиха в деня на купуването му само като им казах, че ще пътувам често и ми го отключиха на другия ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разлика от Емтел,които не отключват преди да е изтекъл договора.А когато изтече отключват или с преподписване или срещу 150 кинта rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разлика от Емтел,които не отключват преди да е изтекъл договора.А когато изтече отключват или с преподписване или срещу 150 кинта rolleyes.gif

Нямат право да правят това. Пиши една молба, оплакване и ще ти го отключат безплатно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки един мобилен оператор може да отключва телефони.

не ставаше въпрос за България. АТ&Т тук изобщо не отключват техни телефони, ако ще и 5 години от договора да са минали. Другите 2 оператора ги отключват когато ти искаш при обаждане.

Поправка: от Април тази година АТТ отключват след изтичане на договора при желание.

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що го разпечатвам, черния, първи впечатления от петицата: Страхотен телефон, много стилен, лек и удобен, гърба също, при зключен екран стои уникално целия в черно. Много се двоумях дали да е бял, но гледах някой ревюта в Ютуб и реших, че черният е много по стилен и готин :) Незнам какво друго да кажа за сега, много съм развълнуван и реших да споделя с Вас, чакам го две години да съвпадне с преподписването ми (да, и аз съм iZombie :hilezh: ) а най-голямата ми победа днес беше да успея да се преборя в първия ден от пускането му на пазара без връзки да го получа от globul/germanos/internitiy :D

Малко снимки:

5447477x.jpg

5447480l.jpg

5447482P.jpg

5447489i.jpg

5447494E.jpg

5447497q.jpg

5447499Q.jpg

5447500m.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :)

Аз днес ходих да го видя, от там реших да го пазарувам. В крайна сметка оставих покупката за утре защото имам приятел работещ в Германос и искам от него да го купя, а той днес не беше на работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес бях в Германос, много добри цени са предложили Глобул. Даже по едно време се замислих, дали да не си напазарувам една глобул карта =)

Аз обаче ползвам Мтел.

Но евала, този път, за пръв път се представиха добре !

Бобка, честито за телефона, супер е =)

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина се представиха добре, 41 лв на мес. с такса 24,90. Иначе ако някой друг се докопа ще е голям успех, в Germanos ми споделиха, че са 60 бройки за цялата им верига :wall:

Мерси адаш, аз го взех от internity, те единствени разполагаха с налична бройка

Редактирано от bonecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от глобъл и мтел продават ли ги отключени или чак след края на договора могат да ми го отключат ?

На глобъл е супер офертата, няма да се сдържа.

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мтел отключват трудно и само срещу преподписване/150лв. Глобул отключват след края на лизинга (24м) без проблем с една молба, ако вземеш телефон кеш след първата година става ФО пак с молба във всеки офис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мтел отключват трудно и само срещу преподписване/150лв. Глобул отключват след края на лизинга (24м) без проблем с една молба, ако вземеш телефон кеш след първата година става ФО пак с молба във всеки офис.

Аз точно втория вариант мислех ама да чакам годона е тегаво. Няма ли вариант да го отключат веднага ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...