Jump to content

Recommended Posts

Бих взел само към мТел. Не за друго, а защото от миналата година тестват LTE (4G) мрежата си и от първи януари 2013 година тя ще проработи. Другите са година-две назад.

прости ми за невежеството но ако можеш да ми обясниш какво представлява LTE и как бихме го ползвали ние -бъдещите собственици на iPhone 5.Необходимо ли е смартфона да има инсталирана такава възможност,т.е това е някаква платка ли???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката по-долу показва какво представлява LTE. При хубаво време удря 40мб/с. Необходимо е смартфона да е с вградено ЛТЕ радио.

2012-11-26%2016.23.31.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Спънки с черен айфон ли си ?

Вчера се загледах в скрач тестове в тубата и ми стана интересно реални ли са тия тестове в които ги драскат по гърба с ключ и после се изтрива драскотината без да остава поражение ? Пича успя да го надере перманентно с нож но със сравнително силен (до колкото може да се разбере от клип) натиск с ключ не успя.....реално ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прости ми за невежеството но ако можеш да ми обясниш какво представлява LTE и как бихме го ползвали ние -бъдещите собственици на iPhone 5.Необходимо ли е смартфона да има инсталирана такава възможност,т.е това е някаква платка ли???

Нищо не трябва да правиш, трябва Мтел да го пусна и да го дадът на масите дето се вика от нова година - да имаш 4г обхват (LTE) и да точиш с по 4mb/s както си свикнал у вас на торентите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Спънки с черен айфон ли си ?

С черен. Още не съм го надрал, гол го ползвам. Не ми се иска да пробвам да го дера :hilezh: За да се надере и обели трябва да има някакъв физически контакт с нещо твърдо, сам не се бели, както го описват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не трябва да правиш, трябва Мтел да го пусна и да го дадът на масите дето се вика от нова година - да имаш 4г обхват (LTE) и да точиш с по 4mb/s както си свикнал у вас на торентите :)/>

това с тегленето е супер но откъде ще го правим ако телефона не е джейлнат??....от AppStore ли където безплатните неща са безинтересни, а платените.....са платени :)

С черен. Още не съм го надрал, гол го ползвам. Не ми се иска да пробвам да го дера :hilezh:/> За да се надере и обели трябва да има някакъв физически контакт с нещо твърдо, сам не се бели, както го описват.

това е добра новина,а и смятам че белия също се бели и не е вярно че не му личи.Просто нещата трябва да се пазят,има и доста елегантни и незабележими кейсове,кой както си реши...аз съм си харесал прозрачния модел (има и черен) на модела KaysCase Slim Hard Shell Cover Case,вижте го има клипове в YouTube :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да правиш бе човек, какви джейлове какви пет лева. В момента джейлваш ли си телефона за да поддържа 3g мрежата. Всичко под 5 не поддържа LTE, така, че на хората с петиците ще им светне LTE в един момент където е 3G в момента и ще имат зверски по-бърз Интернет. Въпроса е дали тия пендели няма да го вържат пак с допълнително плащане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или както им е "неограничения" план в момента, който след Х трафик става доста ограничен :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но защо на 64 Мб/с blink.gif та нищо да не може да отвориш.Глобъл са на 32 от еНо определено време натам(иаш един и втори лимит) box.gif Само Рибаком държат обещаните 128 и това са им след изчерпане на трафика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото на пет DNS заявки те редиректват към тъпата им реклама белкем си купиш още "бърз нет". Иначе не им коства абсолютно нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще ги пуснат. На практика високите скорости водят до по-малко натоварване - по-бързо получаваш съответното съдържание. Водят и до увеличение на потреблението де, но то се компенсира от другото. Всичко опира не до технически, а до маркетингови решения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много увлича. Влизаш в някой от аповете за филми и си набил няколко гигабайта за нула време. За първи път интернет на телефон е толкова използваем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много увлича

Единственото предимство на новия айфон е доста по-бързия интернет през 3G. Специално при Мтел има чуствителна разлика спрямо 4S/който поддържа макс 14.400/

Относно драскането - аз доста го надрах вече за почти месец и половина ползване. Последното беше с цип на яке.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен или бял имаш?

Черен. Белия ми изглежда много педерастки. Дори и за жена :hilezh: :hilezh:

Някой, ако има бял, да не се обижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да правиш бе човек, какви джейлове какви пет лева. В момента джейлваш ли си телефона за да поддържа 3g мрежата. Всичко под 5 не поддържа LTE, така, че на хората с петиците ще им светне LTE в един момент където е 3G в момента и ще имат зверски по-бърз Интернет. Въпроса е дали тия пендели няма да го вържат пак с допълнително плащане.

добре де,няма да правя джейл но откъде ще сваляме игри и програми,ъпдейти и т.н.???? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там са платени нещата а безплатните са тъпи

относно цветовете няма смисъл от спор-всеки си има предпочитания,факт е обаче че цветни телефони повече ползват жените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...