Jump to content

Recommended Posts

ПичУи, кажете майстор да ми потвърди диагнозата на ...

На К.Величков и Сливница ако те устройва да те пращам. Моя човек е до 14ч. на линия.

Sent from my iPhone using Tapatalk 3.2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ДъГе- то не съм стъпвал от 2 месеца.

Иначе пострадалия при мен микрофон е с докинг порта и го има по 4-5 паунда, ама ще го чакам 3 седмици да дойде до София- http://www.ebay.co.uk/itm/350917081762?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

 

колега останал съм с впечатление че си техничар.

това се сменя за точно 10 минути , отварял съм си 4-ката преди да я продам да си чистя хоум бутона и микрофоните и работата е повече от лесна , всичко е на букси и реално няма какво да объркаш.

Ако го поръчаш от ибей днес до петък в повечето случаи пристига.

Абсурдно е някой да иска повече от 30лв за тая манипулация.

 

Пс : По-горе мислех че говориш за говорителят отгоре.

 

 

Ако не ти се занимава с ибей провери в dice.bg мисля че имаха резервни части. 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко горе-долу ви издържат батериите при малък до среден на борй разговори, нон-стоп включено Wi-Fi и здраво разцъкване: Facebook, Сафари и т.н. ???

 

 

( п.п. към ползвателите на 5 и 5s ми е въпросът основно )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами имайки предвид,че работя доста с телефона, ето в моемнта гледам, че ми е на 69% батерията

От 8 часа сутринта е изключен от зарядното

4-ката никога не е била на толкова акто си тръгвам от магазина

за 5S говоря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко горе-долу ви издържат батериите при малък до среден на борй разговори, нон-стоп включено Wi-Fi и здраво разцъкване: Facebook, Сафари и т.н. ???

 

 

( п.п. към ползвателите на 5 и 5s ми е въпросът основно )

 

 

Ако съм включил 3G може и към края на деня (разбирай към 20ч) да търча бедствено към зарядното. Без 3G изкарвам спокойно целия ден и ми остава накрая около 20%. Това всичкото с умерено говорене, известно количество чат (iMessage, Whatsap) и малко гледане на цици в Tumblr. 

 

Това за 4ка и 4S като на втория съм му сменил батерията с чисто нова преди седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4ките са вече на 2 години телефони. Тия батерии регресират, нормално е да карат по по-малко. Петицата ми държи ден и половина без да мисля какво има включено - 3г постоянно и в офиса wifi..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко е много относително , не виждам смисъл от сравнение.

 

моята 5-ца ако не я ръчкам с включено 3Г е карала и по 2 дни

пак с включено 3Г и без никво ръчкане на морето пада за по-малко от ден заради липсва на обхват

ако я ръчкам здраво постоянно да ми е в ръцете с включено 3Г и по-голямата част от деня на уай-фи кара 1 ден 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D :D :D  повдигнах въпросa, просто да сверя часовника ( за обща култура ). Явно говорите много или моите разбирания за " средно " говорене са погрешни, батерията ми издържа в горе- описания режим 3,5- 4 дена ( което за тая скорост и качество на Ретината е повече от доволно ), но пак казвам с нищожен брой разговори и яко Wi-Fi, без 3,4G и всякакъв друг вид мобилен интернет ( телефонът ми е на няма месец и е 32 GB , ако има значение ). Аз също съм супер доволен от иФона, като преди него съм ползвал всякакви Берита, ХаТеСета и т.н., от няколко години съм фен на Епъл и съм най- доволен сащи от него, има си някой минуси, но чисто функционално не намирам база за сравнение с нищо друго, мисля че си струва парите.

 

A " основно " искам мнения на хора с 5/5S, понеже  хардуерно 4-ките и 4S нямата много общо, в смисъл имат друг дисплей, чип и mAh батерии, не е вид дискриминация...

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баш супер са си.

мен батерията ме устройва , кажи сега как не можем да ги рестартираме като извадим батерията .... бая време никой не го е споменавал..... 

A с новата ОС все повече се налага...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 5-ца, около 2-3 часа разговори, около час интернет през Wi-fi, изкарвам от 8 сутринта до към 10 вечерта и ми остават има няма 20%!

3G рядко ми се налага да ползвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A с новата ОС все повече се налага...

 

аз нямам проблеми много рядко някое приложение да бъгне но си го отдавам на самото приложение.

като цяло 7-цата вече ми харесва много повече от 6-цата , има си някои неща които ме дразнят но вярвам ще ги пооправят 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз нямам проблеми много рядко някое приложение да бъгне но си го отдавам на самото приложение.

като цяло 7-цата вече ми харесва много повече от 6-цата , има си някои неща които ме дразнят но вярвам ще ги пооправят 

Мда и аз забелязах разни аномалии на 7-цата., иначе и мен ме кeфи повече от iOS 6 ... бтв преди няколко дена получих ъпдейт на iPad-a за въпросната 7-ца... започват да чистят грешки явно :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е доста по-добре да се зарежда телефона вечер като се изключва  от зарядното преди лягане, а не да кара до сутринта. Така се щади батерията и не се презарежда. Реално се увеличава и времето между циклите на зареждане по този начин, защото през нощта дърпа едва 2-3% при вече 7-8ч на батерия примерно. Зареждам през battery doctor app.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има няма отпреди 10 години сигурно слагат чипове да спират да зарежда като се зареди. Не знам как има хора които продължават да пишат за тия глупости.  :runningdog:

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарежда се толкова колкото е заложено в чипа който отговаря за зареждането. Това 100% нищо не показва понеже зависи как е калибрирано. С две думи пъхаш вечер в контакта и сутрин вадиш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарежда се толкова колкото е заложено в чипа който отговаря за зареждането. Това 100% нищо не показва понеже зависи как е калибрирано. С две думи пъхаш вечер в контакта и сутрин вадиш. 

:schlaumeier:  много точно казано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз нямам проблеми много рядко някое приложение да бъгне но си го отдавам на самото приложение.

като цяло 7-цата вече ми харесва много повече от 6-цата , има си някои неща които ме дразнят но вярвам ще ги пооправят

Мен ме изкарва извън нерви. Чудя се как успяха от почти перфектна система да направят това говно. Добре, че не ми е на телефона поне.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батерията на 5ес държи доста повече от на петисата, даже сум склонен да вярвам че са коренно различни. Аз карам по 38ч при използване от 10ч, а със старата ми петица беше 20/8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самите Епъл бяха хванати преди време, че когато покаже 100% всъщност е няколко процента по-малко. Това било обаче така, защото заряда бил достатъчен да изкараш поне един ден с телефона. Едва когато го оставиш там известно време отгоре да се пържи на зарядното качвал до 100%.

 

Вероятно е все още в сила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме изкарва извън нерви. Чудя се как успяха от почти перфектна система да направят това говно. Добре, че не ми е на телефона поне.

интересно как нещо, което нямаш и не ти се налага да ползваш те изкарва извън нерви? :)

 

точно 1 седмица ми трябваше да свикна с иОС7, а на 5с-а батерията му кара грубо 40 часа ако съм пестелив....иначе с говорене, цъкане у фейсбук, 3г никога не гася, уайфай, навигация и онлайн радио - 1 ден спокойно.

 

 

вчера се опитвах да си отключа 4с-а пръстовия отпечатък и ми отне доста време да заграе, защо не работи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...