Jump to content

Recommended Posts

DSLR? Като "онова" DSLR на времето, което беше адски модерно да се купува ако искаш да правиш по-хубави снимки ли? :huh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Vonko said:

Освен това нали се сещаш, че няма как нещо което струва 1800лв и изпълнява 20 000 функции освен да снима, да прави същите снимки като апарат, който струва 1800лв макар и не full frame. Просто размера на сензора и на обектива на айфона е нищожно малък в сравнение с апарата. И софтуерните хакове с 2те камери не могат да го компенсират. Иначе всички фотографи щяха да си изхвърлят апаратите.

 

Освен ако не снима за работа, всеки фотограф може да си замени ежедневните и туристически снимки с модерен телефон и няма да му пречи на резултатите. Важно е да имаш подходящ инструмент в точното време. Мъкненето на кила техника с теб е до време и писва, пречи и ти убива желанието. Хубава сапунерка или малка безогледалка е много по-удобно, но пък пак трябва да го носиш в нещо и да го мислиш. Телефоните стават все по-добри и са супер приятни за ползване.

 

Отделно, нисък клас, остаряваща технология за "1800лв", не те прави фотограф и не дава автоматично по-добри резултати. Както и по-скъпа техника...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де.... само дето ако тръгнеш на туризъм да щракаш активно, след някой час ще си хем без телефон, хем без фотоапарат, хем снимките така или иначе са по-кекави и от базова сапунерка.

 

Ама това е нищено вече много пъти. За всяко приложение си има техника. Приложението на телефоните е чисто и просто point&shoot и никога няма да е повече от това, колкото и да са добри. И истината продължава да е, че от зърно оптика никога няма да може много повече, независимо от еволюцията на сензорите. За това и като изключим разделителната, потресаваща разлика в качествотото между Нокиа с CarlZeiss от преди 15 години и iPhone днес няма. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой може ли да ми каже как може да се премахне акаунт от 6-ца, ако паролата е неизвестна. Апарата не е краден

Изпратено от моят Lenovo A5500-HV с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава възможност. Без да се сетиш паролата или да си я резетнеш телефонът/таблетът става единствено и само за украса или резервни части, което си избереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако отида с фактура, че е купен, няма ли да могат да ми го отключат?

Идеята ми е да махна този акаунт, че не мога да инсталирам приложения, иначе си работя с него (червена и зелена слушалка)

Изпратено от моят Lenovo A5500-HV с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма къде да отидеш освен в официален Епъл магазин какъвто на територията на РБ за съжаление все още няма. Единствено те биха могли да ти влезнат в положението, което ще рече, че можеш да пробваш с дозина телефонни обаждания до централа някъде в Европата и няколко ФАКС-а съдържаща достоверна информация, за която да се хванат. Принципно може и да се навият, мисля си аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Apple ID = мейл адрес. Имаш възможност да си резетнеш паролата като отговориш на 3 въпроса, които си задал при създаването на профила. Не е толкова сложно, нека пробва!

 

https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/17/2017 at 10:21 AM, Kadiev said:

Някой може ли да ми каже как може да се премахне акаунт от 6-ца, ако паролата е неизвестна. Апарата не е краден

Изпратено от моят Lenovo A5500-HV с помощта на Tapatalk

Потребителя, чийто имейл е въведен в телефона трябва да си въведе паролата - ако не я помни да си цъкне "забравих си паролата", за да му направят нова.

После или на самия телефон или през друго устройство да влезе в приложението https://itunes.apple.com/us/app/find-my-iphone/id376101648?mt=8 и да изтрие съдържанието на телефона ти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/17/2017 at 3:57 PM, Kadiev said:

А сега?

Изпратено от моят Lenovo A5500-HV с помощта на Tapatalk

 

Сега има някакви варианти, които не бих ти препоръчал да пробваш. Като сваляне и препрограмиране на чипове от корпуса на телефона...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...