Jump to content

Nokia N8 vs. Nokia E7?


daks

Recommended Posts

iphone-a е бугати. Просто ного масово бугати. ..

кгхгхгххг<_< Бугати, ма не съвсем:rotcol: По-скор нещо, като много модна, бутикова и скъпа КИА :hilezh::rolleyes::respekt:

По темата - ето един филм сниман изцяло само с Н8, без осветление, филтри и спец ефекти:

Прити импресив, а?

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 315
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

е тва пък е снимано с ифон -

за да не сме офтопикь, ще кажа, че камерата на N8 прави хубаво видео. Но и други правят хубаво видео. Тука мегапиксилите не играят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тва пък е снимано с ифон -

за да не сме офтопикь, ще кажа, че камерата на N8 прави хубаво видео. Но и други правят хубаво видео. Тука мегапиксилите не играят.

Аве къФ е тоя реднек, ве:rolleyes:

Тва с филтри и ефекти ли е? Внимавай, какво ще отговориш, щото ако не е, как ще обясниш некоректната гама, неверните цветове и фейдващаща яркост към дъното?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де тея камери ползвате ли ги изобщо ? това телефон ли е или самоебачка с педали ? Освен ако не си някакъв тинейджър дето цъка по 15 снимки в секунда за facebook има ли смисъл да имаш 10+ пиксела камера на телефона си ..т.е струва ли си чисто финансово...ебаси и цените ебаси обирджиите..според мен е ясно, че iphone e най-добър и всички почнаха да копират от него...но съм сигурен, че 90% от хората който го имат не използват и 10% от възможностите му...е това е според мен де..вие си позвайте каквото искате :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата ако продължава така ми се струва,че пак ще завърши с ключ.Като вземете в ръцете си двата телефона и който ви хареса взимате него!Всеки има различен вкус,едни са на Н серия други на Е.За айфон няма да казвам нищо,защото НЕ СТАВАТ!!!!!Тони ще се обадя ,ако не си ме изпреварил. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли смисъл да имаш 10+ пиксела камера на телефона си ..т.е струва ли си чисто финансово...

Защо да не си струва...

Аз обичам да снимам, обаче не искам постоянно да си нося еднокилограмовия апарат с мен.

N8 е супер телефонче обаче ми е още скъпо за това се насочвам към Satio :hilezh:

Редактирано от ThugLord
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Corci ако разберат че плюеш от мтел айфона, щи откъснат трицепсите

На мтел ифона е хубав:hilezh: Вашите са смотани:) Абортирани ипади! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве що се майтапите, каква истерия с Н8. Те го оплюха по всички ревюта вие истерия, това да не е айфон момчета. Приземете се, моля ви.

Пишеме, квот' четеме бе шефе. Така разправят медиите. А къде са го оплюли? И защо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кгхгхгххг:) Бугати, ма не съвсем:) По-скор нещо, като много модна, бутикова и скъпа КИА ;):flipoff:;)

По темата - ето един филм сниман изцяло само с Н8, без осветление, филтри и спец ефекти:

Прити импресив, а?

Ако приемем, че наистина е сниман само с N8, наистина е прити импресив. :)

:hilezh:

как се самонавивате само не е истина. На 6то място е в Европа по продажби от смартфоните и съотношението с iPhone-а за продажби в Европа е 6:1 в ползва на ябълката. А това, че няма едно хубаво ревю този телефон няма да го коментираме... Нокия просто са ГОДИНИ назад спрямо всички останали.

Аре къш бе ябълкари нахъсани, немахте ли си тема вие, та дойдохте тука наш'та да цапате? Ае 'одете се надъхвате колко е велика тЪз пръчка с губещия се сигнал! :moon::irre::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра са и двата модела, аз бих избрал Е7 заради големия и красив за гледане дисплей

http://sefanboy.com/2010/09/15/iphone-4-vs...rblack-display/

iСиктир от тука и си пишете в темата за ябълковите неща и там си превъзнасяйте простотиите на Стив Джобс. Сега не ми казвайте че не съм имал допир до (i) неща и не разбирам нищо от тази прехвалена техника, в далечната вече 1999 г. имах iBook G3 (баси грозната шитня беше тва лаптопче и остави грозотата ами и никаква работа не можеше да си свършиш на него, освен разбира се да си провериш пощата...)

Колегата daks пита конкректно за двата модела и е добре да коментираме тях за да не ни скастри модерацията :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен N8 и Е7 са много добри телефони и дилемата е голяма, но един недостатък на Е7 ми вади очите и ме дразни - няма слот за допълнителна карта с памет, разчитат само на вградената, а в крайна сметка за бизнес телефон това според мен е недостатък, ограничава ни в обема данни. Вярно ,че паметта е доста, но все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АудиМания телефона подържа работа с външни USB памети и HDD дискове (последните трябва да имат захранване) мисля си че тези 16 GB са горе-долу добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АудиМания телефона подържа работа с външни USB памети и HDD дискове (последните трябва да имат захранване) мисля си че тези 16 GB са горе-долу добре :)

Абе това никъде не го пише в сайта на нокиа, дори и в девелопърс форума им, където има най подробно описание на устройствата -

<H2 class=" accordeonTitle " jQuery1292055465736="69">Memory Functions</H2>Maximum User Storage350 MB Mass Storage Memory16 GB NAND Memory1 GB SDRAM Memory256 MB Maximum Heap SizeUnlimited Maximum JAR SizeUnlimited <H2 class=" accordeonTitle " jQuery1292055465736="71">Connectivity</H2>Local ConnectivityBluetooth 3.0

Bluetooth Stereo Audio

HDMI mini C Connector

Micro USB

MTP (Multimedia Transfer Protocol)

Nokia Adapter Cable for HDMI CA-156

Nokia Adapter Cable for USB OTG CA-157Connector

Nokia AV 3.5mm

Nokia Connectivity Cable CA-179

USB 2.0 High-Speed

USB Mass Storage

USB OTG 1.3 Bluetooth ProfilesA2DP, AVRCP, BIP, DUN, FTP, GAP, GOEP, HFP, HSP, OPP, PBAP, SAP, SDP, SPP WLAN support802.11b/g/n

WEP

WPA

WPA2 (AES/TKIP)

Ако се хванеш за USB mass storage - това е функция да си подзваш телефона като usb флаш памет, та докато лично не го видя не вярвам на ревюто на мобиле България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе това никъде не го пише в сайта на нокиа, дори и в девелопърс форума им, където има най подробно описание на устройствата -

Nokia Adapter Cable for USB OTG CA-157Connector

Ако се хванеш за USB mass storage - това е функция да си подзваш телефона като usb флаш памет, та докато лично не го видя не вярвам на ревюто на мобиле България.

Ето оставил съм ти отговор :) USB OTG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да тази подробност на USBротокола не я знаех, а по отношение на колегата склепи и линка към Мобиле България, казах ти, ревютата им не струват. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам дали са раними, не съм пробвал да ги ранявам... :) , но при всички случаи са бааси сектантите. Все едно имат мисия от епъл-църквата да привличат нови души за каузата. Само някъде да се спомене думата телефон и те настръхват. :lol: Влитат като превъзбудени вампири с кубинките напред през летящата врата и почват да ни преподават нравоучение - упорити и себеотдаващи се все едно от тваим зависи живота. Изглежда все едно искат спешно да отворят очите на максимум много непрогледнали. Баш си е като секта. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те ифоните имат фабрично заложен облъчвател в самия апарат, който се ъпдейтва всяка седмица, без да те пита и от епъл ги зомбират, без да подозират... първо са така :D после така :) и накрая така :lol:

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...