Jump to content

Съвет за ибзор на мп3 плейър


Recommended Posts

Хора дайте идеи за някакво мп3 плайърче мисля да подаря на приятелката нещо такова,че друго не ми идва на акъла което ще и хареса пак и на нея ще и върши добра работа.. дайте модели цени,някой ако е взимал напоследък какви впечатления има и всичко което може да ми помогне....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми има Samsung yepp` Yp-T5 128 Mb памет...няма забележки. Нормалко около 25 песни се хващат,има си и радио,запис на микрофон..и хубавото е че записва в формат мп3 :huh: Като цяло много сме доволни...20грама...неможе да го осетиш в кои джоб е :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да ви скапвам темата колеги ,защото ставаше въпрос за подарък, обаче преди един месец един приятел ми показа МП3 плеър на ТСМ, по принцип това беше 20 ГБ харддиск, който изпълняваше тази функция. Размерите му бяха по-малки от Нокиа 6600, а цената към 130 лв.

Редактирано от pif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iPod Nano. Като недостатъци - само 4 Gb и няма радио. Плюсове - всичко останало - супер малък, цветен екран, прилично качество на звука и това което ме кефи най-много - като го поръчваш има free text laser engraving, т.е. става уникален за човека, на който го подаряваш. Мацките си падат по бижута, а това е бижуто на МР3 плеърите.

Аре бегом към Apple Store :wall:

Редактирано от HF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.iriver.com

ако искате бижу.

ако искате качество.

ако искате компактност.

ако искате издръжливост.

останалото е абсолютен шит начело с червивите ябълки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София пробвай в Apple Center:

AppleCenter

Адрес: “Светослав Тертер” 10

1504 София

Тел: 02 946 33 50

Факс:02 946 33 80

http://www.applecenter.net

Аз си поръчах директно:

http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз определено залагам на качеството, предпочитам да дам 50лв повече но да вазема нещо дето ме кефи и да знам че е наистина добро

ips_cp_ipodshuffle1_051012.jpg

Май това ще да е, 99 долара = 162 лева

512MB -достатъчни са :wall:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

319x358_t10_cherry_red.jpg

На Iriver това ми хареса, уникален дизайн, Жоро е прав като каза бижу :huh:

512МБ ама цена??????

направи ми страхотно впечатление издръжливостта на батерията на този модел цели 53 часа!

батерията е алкална АА

на повечето плеъри е до към 13 часа

Не разбрах къде се продават тук тези Iriver :wall:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз определено залагам на качеството, предпочитам да дам 50лв повече но да вазема нещо дето ме кефи и да знам че е наистина добро

ips_cp_ipodshuffle1_051012.jpg

Май това ще да е, 99 долара = 162 лева

512MB -достатъчни са :wall:

А това го има за 199$ 2 гб и 299$ гб :huh: Онова другото беличкото в зелената кутийка е 99 ама то няма радио.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм се насочил към iPod nano, само неприятното е за радиото но ще го преживея някак.

Има доста китайско-тайвански модели по компютърните фирми в софия, не са с дизаин на епъл но и цените им са различни.

Редактирано от stani76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Creative е марката ако няма да е aple :wall: Понякога вадят убийствени звукови решения. Аз съм с Samsung YP1 незнам си какво, като ipod-a shuffle е ама има дисплейче и дизайна ми харесва много. Вградена батерия, никакви кабели и т.н. направо пъхаш в USB- то и готово. Но ти препоръчвам creative :wall:

Iriver не ги ли правят Daisy Multimedia :wall: Щото съм много негативно настроен към този производител :flehan:

Сега като видях на сайта, че не са български се успокоих. Das ist gut :huh:

Редактирано от koko_stz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Invera този червения дет колегата е качил снимка днеска го видях едно към 1 в един магазин за около 300 лв,а в същия магазин си харесах и на Creative за 95 лв мисля че беше с фм ама не можах да ги огледам щот много на бързо бях .. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих моя киатаиски 1GB от един сайт за $110 с доставката (преди 3 месеца) и съм доволен :D Скоро ще си поръчам и трнасмитер да си го слушам на радиото на колата :D:D:multi::multi:

Редактирано от coolice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си харесах и едни Дива дет ги продават в метро един приятел доста ми ги хвали ама само в метро съм ги виждал а и този на креатив дет го видях не е лош ама има време докато реша. :multi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.iriver.com

ако искате бижу.

ако искате качество.

ако искате компактност.

ако искате издръжливост.

останалото е абсолютен шит начело с червивите ябълки.

:blink::D Как ти хрумна да наречеш и-подовете "шит"??? Ден не минава без да се чудя как може да има толкова невероятно добър мп3 плер колкото и-пода :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

%7Boption%7D

На Iriver това ми хареса, уникален дизайн, Жоро е прав като каза бижу :D

Не се хвърляйте на дизайн, има МНОГО по-важни неща за един мп3 плеър, казвам ви го от дълъг опит - когато си купувах навремето първият ми МП3, в 2/3 от компютърните магазини не можеха да разберат какво искам :D

Най-важното нещо е лекотата на навигация - всеки плеър има НЕКСТ и ПЛАУ бутон, но за колко време ще намериш песента, която искаш да слушаш, как ще ровиш из плейлистите и прочие е супер важно, особено от няколко гигабайта нагоре. В тоя параграф и-под е примерно 10 километра пред останалите със тъч-колелцето дето са измислили.

На второ място е лекотата на качване и на подреждане - тук мога да кажа, че имам от повече от година 30 Гб криейтив номад зен, и от една седмица 30 Гб И-под, и на второто вече имам повече музика, много по-добре подредена и организирана, просто на И-пода е кеф и забавление да си катериш музика, докато на другия е тежък труд.

И на трето, дизайнът - двата нови, и-под нано и и-под видео, за мен са просто перфектни - наното си го слагаш в джоба и забравяш за него, може и в портмонето да си го пъхнеш, другия също е тъъничък като хартийка, може да не са футуристични, но за един плеър е доста важно да не ти издува джоба и да не се закача на влизане и излизане :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 250 лева мисля да взема иривер като червения от снимката с 256 мгб и радио и още други екстри имаше,добре ми се вижда а и като е за пдарък не ми се дават повече пари аз в колата още нямам мп3 .... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...