Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 288
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Проблемът явно работи на избирателен принцип - тука има, тука нема. При мен е окей, други не ги напуска вече 6та страница :(

Колко често го ползваш, и дали си го оставил да ти показва "първото непрочетено мнение" ?

Защото и на айфон, и на айпад, и на андроид - бозата е една и съща.

Редактирано от edinak
Адрес на коментара

Ползвам го всяка вечер. За съжаление не се сещам дали съм му оказал да показва "първото непрочетено мнение" :unsure:

Пуснах тема в съпорт форума на Тапа-та за IPBoard, ако желаете следете я и вие с привиден интерес.

Адрес на коментара

Пуснах тема в съпорт форума на Тапа-та за IPBoard, ако желаете следете я и вие с привиден интерес.

Супер! Ама добави поне и проблема с "първото непрочетено мнение" :zustimm:

Адрес на коментара

Ще се опитам да го изчистя и него.

За съжаление нямам достъп до сървъра и ако кажат, че искат да се променя нещо по техните файлчета ще трябва да изчакаме ХИТМАН да го свърши.

Бележка на админа:

Като чета по-нагоре изчерпателните мнения на Живко и едно друго твое съм на път да пусна отпуска за един месец първият, който отново се направи на остроумен по адрес на форума, статутът му и работата по него.

Адрес на коментара

Бележка на админа:

Като чета по-нагоре изчерпателните мнения на Живко и едно друго твое съм на път да пусна отпуска за един месец първият, който отново се направи на остроумен по адрес на форума, статутът му и работата по него.

Ако ще тръгне тапаталка - джаскай ме! Само моля те го оправи да бачка коректно, та като ми изтече бана да не се чудя кое и до къде съм чел? :zustimm:

Адрес на коментара

Не, но за жалост също така нищо смислено, продуктивно и градивно не си ни споделил. А и подигравателното ти отношение към екипа също би могло да бъде претеглено на мерилката и оценено.

Помолиха ме да ъпдейтнем версията на Тапаталк до последната преди да продължим, писах на Ники да го стори, но за съжаление е отпуска до 10ти и не мога да гарантирам, че преди това ще имаме някакъв напредък.

Адрес на коментара

Нотификейшън мейли на всяко мнение, вместо само на първото непрочетено. Беше си писал със съпорта и последно бяха казали нещо от рода: "Така ще е." :hilezh:

Споменавам го, защото и двата проблема се свързани със следеното на форума, просто два различни начина, като нито един не работи коректно.

Е Мишо, и ти ли още го помниш този проблем с мейл нотификациите? За 10 дни докато бях на море имах над 700 мейла ... Много е досадно да ти се пълни мейла с едни и същи неща.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара

Помолиха ме да ъпдейтнем версията на Тапаталк до последната преди да продължим, писах на Ники да го стори, но за съжаление е отпуска до 10ти и не мога да гарантирам, че преди това ще имаме някакъв напредък.

Нали ще драснеш тук като се ъпдейтне- да правим проби?

Адрес на коментара

Помолиха ме да ъпдейтнем версията на Тапаталк до последната преди да продължим

Трябваше да почнеш с това, че е стар плъгина на форума вместо да ни набиваш канчетата подигравателно и да ни обясняваш как едва ли не само ние сме имали проблем.

Адрес на коментара

Значи Кадиев се е прецакАл един вид, така ли? :gruebel:

Аз откъде мое си го дръпна за S2-ката

И аз и още доста народ се "прецакахме" да си го купим. :hilezh:

От гугъл плей си го свали. :)

Адрес на коментара

Плъгинът е ъпдейтнат до последната му версия. Моля ако някой, ако има възможност, още сега да погледне дали има подобрение, защото аз едва привечер ще имам тази възможност, а не искам да пиша по темата във съпорт форума на Тапа-та, ако нещата магически са се оправили.

Поздрави!

Адрес на коментара

Проблема с първото непрочетено мнение доста трудно успях да го induce-на. Рових в сигурно 50-60 теми и само веднъж изби. Преди се случваше доста по-често поне при мен. Нека и другите споделят дали е така или е просто съвпадение в моя телевизор... :gruebel:

Адрес на коментара

:gut:

Продължавайте с тестовете за да видим дали нещо няма да изскочи! :bia:

Благодарско на HITMAN, че успя толкова бързо и от дистанция да оправи нещата!

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...