Jump to content

Колеги, питане за Б4


ivailo_stoqnov

Recommended Posts

Калеги, възможно ли е да има Ауди Б4, което и по ВИН и по стъкла и по талон, да е с първа регистрация 1996г. Мисля, че в тази година т.нар. Моделна Година за Б4 е приключила. От там нататък има със сигурност купета, кабрио.

Задавам въпроса, защото съм пред покупката на страшно запазен Авант, с тези показатели, бензин-газ, със газов инжекцион и бутилка на мястото на резервната гума, перфектно състояние, климатроник, и още куп екстри. Много гледана количка. Остава само да изясня шашмата около годината, която всъщност е без огромно значение, но ми се ще да съм наясно. Колата е за баща ми, и искам наистина да е доволен от преминаването от Б3 към Б4.

ПС. Колко струва и продава ли се оригинален теглич за този модел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аванта точно мисля, че се произвежда до 95 г. включително, но незнам месеца....По първа регистрация може и да е 96 год. без съмнение според мен. Хубава ли е колата, с кой мотор, екстри ;) Ако има снимки дай да я видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом като в талона пише, че първата регистрация е 96г считай го за вяно. ВИН-а незнам къде си го проверявал но лично аз на тези декодери в интернетн не им вярвам, защото аз карам Б4 Авант, а един декодер на ВИН код ми я изкара Ауди 90 93г , а тя е 92г. ;) За тези марки по стъклата с годината на производство просто незнам какво да ти кажа ;) . Там може да има интервенции колкото искаш. Ако питаш мен щом като е перфектна направо я вземай без да му мислиш. Годината на производство не е важна. Най- важно е да те връща винаги от пътя. Ако я купиш качи накоя снимка за да задоволиш както моето така и любопитството на колегите от форума. Успех. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами снимки като я купя, сега нямам, екстри, стандартните, ел.паекет, шибидах, оригинална музика, климатроник, двигателя е бензиновия, 2,0литра, с газов инжекцион, друго не ми трябва за момента. Колата е за баща ми, понеже е намерил един мангал мераклия на неговата Б3-ка, та мисля да го хвърля на следващия модел. Като забележки, по външния вид-наддигната лайсна на в задния край на шофьорската врата, няма видима причина, не е копче, не е и начален стадии на гниене отдолу, просто мисля, че има механичен зор в определен момент там. Няма джанти, гумите са финиш. Но и без това идва Зимата, и може да се обзаведе с 4 нови Гиславеда, примерно. Съвсем нормална колица

цвят, много тъмно, маслено зелен металик, никакви доработки след фабричния вид, никакви опити да върви повече от колкото може, показания на километража около 180000км.-на цена без пазарлък от 3300лв,

Как ви се струва офертата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами снимки като я купя, сега нямам, екстри, стандартните, ел.паекет, шибидах, оригинална музика, климатроник, двигателя е бензиновия, 2,0литра, с газов инжекцион, друго не ми трябва за момента. Колата е за баща ми, понеже е намерил един мангал мераклия на неговата Б3-ка, та мисля да го хвърля на следващия модел. Като забележки, по външния вид-наддигната лайсна на в задния край на шофьорската врата, няма видима причина, не е копче, не е и начален стадии на гниене отдолу, просто мисля, че има механичен зор в определен момент там. Няма джанти, гумите са финиш. Но и без това идва Зимата, и може да се обзаведе с 4 нови Гиславеда, примерно. Съвсем нормална колица

цвят, много тъмно, маслено зелен металик, никакви доработки след фабричния вид, никакви опити да върви повече от колкото може, показания на километража около 180000км.-на цена без пазарлък от 3300лв,

Как ви се струва офертата?

:hilezh:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като екстри, година и състояние (описано от теб) ми се струва, че цената отговаря. Ма тея 300 лв над трите хиляди, спокойно могат да не му отиват в джоба, а да се вложат в гуми. Убеден съм, че ще го светнеш, колко по - добре би изглеждала кръглата сума :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убеден съм, че ще го светнеш, колко по - добре би изглеждала кръглата сума

:):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.audi-faq.auto.ru/info/vin/articles/377.html http://www.vw-club.ru/vw/vin/ Колега devin 81 модела на всички автомобили започва от предната година ,някои юли други септември но никога от новогодишната нощ . Аз лично съм виждал само една В 4, модел 96 год. дизелова и беше продадена още на автовоза . Разликата от дата на производство до първа регистрация нормално е до 10 месеца , ако си платиш в кат може и 2006 да я пишат , но не се плаши от това кога е произведена , това е важно само за части когато купуваш . От юли 93 г. се произвеждат серийно с аербег , от януари 93 с АБС.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... екстри, стандартните, ел.паекет, шибидах, оригинална музика, климатроник, двигателя е бензиновия, 2,0литра, с газов инжекцион, друго не ми трябва за момента.....

Как ви се струва офертата?

Бат Иво,ако е набор 95-96г требе да е с 1 или 2 Аir bag-га

п.п ма все си мисля,че годината не е от значение толкова,важното е колата да е читава,парите са добре :steinigung:

Редактирано от duno
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 2 въздушни възглавници. Мойта е същата, Авант 1995-та по ВИН 96-та (ако не се лъжа след даден месец производство от 95-та се завежда като 96-та). Задължително трябва да се пазари цената за кръгла цифра. Мойта я купих за 2900 преди 5 месеца. Разликата е в цвета и липсата на шибидах при мен. Заслужава си парите, особено щом има Газов Инжекцион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От юли 93 г. се произвеждат серийно с аербег , от януари 93 с АБС.

Не е точно така, ......примери много мога да дам,...... като започна от моята.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колеги, мисля,че получих информацията, която ми беше необходима. Разбрал съм се с баща ми другата седмица да отидем до Пловдив да го видим, и ако ни хареса направо да го повличаме.

При евентуално съвпадение на очакванията ни с желанието на продавача да вземе пари, мога да я наснимам и да пусна снимките тук, за да я оцените по достойнство!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колеги,

Хвърли ей тука:http:данни едно око,за всеки случай. :)Щото мойта брица,като я сверих по тази таблица излезе,че е правена между 30.09.1991 и 30.10.1991,а на талона пишеше,че е първа регистрация 10.1993.Поне по буквата за годината и номера на купето си е точно и аз съм склонен да вярвам. :) Пък щом си я харесал,годината не е от кой знае какво значение,то да не е опел я. :wall:

Редактирано от batiaro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...