Jump to content

Голф 1.8Т-К03S търси за сверка


Recommended Posts

  • Отговори 100
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да я кажете кви коне е горе долу, че като гледам Астрата вече не е за мене, поне да се точа на тоз Хундай.... :mukkies:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да я кажете кви коне е горе долу, че като гледам Астрата вече не е за мене, поне да се точа на тоз Хундай.... :mukkies:

Ще те разпори. :bia:

Освен,ако не си сложил вентилатор до тогава :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иби му мамата, всички са вече много бързи и нема с кой да се пробвам!Явно сериозно траа си поговоря с Тони за компресора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно сериозно траа си поговоря с Тони за компресора...

Трябва .......ама ще взема и аз да дойда с тебе,че ако се запъне да го принудим със сила. :hilezh:

Само Миро да не е там :mukkies:

Одеве забодох новите 17' с летни Фалкен.

В Четв. или Петък мое да дойда да дадем една газ :bia:

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иби му мамата, всички са вече много бързи и нема с кой да се пробвам!Явно сериозно траа си поговоря с Тони за компресора...

Да верно докато дойдеш пролетта до София сигурно само мене ще можеш да разминеш. :):)^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тебе траа карам до 4К оборота само че да имаш шанс :) Преди 2 вечери едни аверчета с полицейска астра 1.6 и е39 520 се гониха поред на три светофара!Еми кво да ти кажа, над 2.5К не съм вдигал и даже връщах газта да не ги ударя :):)^_^

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тебе траа карам до 4К оборота само че да имаш шанс :D Преди 2 вечери едни аверчета с полицейска астра 1.6 и е39 520 се гониха поред на три светофара!Еми кво да ти кажа, над 2.5К не съм вдигал и даже връщах газта да не ги ударя :)^_^:)

Ejjjj мноу си подъл да знаеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тебе траа карам до 4К оборота само че да имаш шанс :P Преди 2 вечери едни аверчета с полицейска астра 1.6 и е39 520 се гониха поред на три светофара!Еми кво да ти кажа, над 2.5К не съм вдигал и даже връщах газта да не ги ударя ^_^:D:D

Става. Като идваш ще те подсетя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рибка, я кажи кви коне гони хюндая и кви кила е горе долу, ако искаш и на ЛС?

п.п.Шпек, специално ще направя един клип до 4К ръчно ше ги сменям, да видим как се движи километража и ще имаш ли шанс :2gunsfiring_v1::D:D Отсега ти казвам че на максимална ше ме утрепеш, щото на 4К съм с 210....:lol:

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да верно докато дойдеш пролетта до София сигурно само мене ще можеш да разминеш

- С тебе траа карам до 4К оборота само че да имаш шанс

- Става. Като идваш ще те подсетя

Бухахахаха, Шпек, снощи направих клипче и като гледам, май май траа до 3К оборота да карам, че до 4К мн се засилва и нема да смогнеш!Довечера ше ти пусна клипчето, сам да си прецениш, че не съм сега на моя лаПток... :rolleyes::huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ти клипа Шпек, ама гледай втория опит, демек след 54-та секунда, че първия нищо не стана и кажи Тръца, ше докара ли такова темпо 0-100 6.5 и 0-200 22 секунди :icon_arrow:;):lol:

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рибаааа, кошмарът ти идва!!! :bussi:

Жалко, че неможах да се пробвам с легендарният Ангел, Кирето щом е седял една кола отзад, значи при мен резултата щеше да е оспорван! Говорим за летящ, тъй като всички на Бояна знаят, че ме няма никакъв в стартовете. Тази Ауди С4, за която говорите 265кс., се пусках 1 път с нея и на старта ме смачка.. на горе така я настигах, че чак отпуснах газта, защото си помислих, че човека не дава газ. Смятайте щом чак Нико ме е видял че го сгъвам докато яде сандвичи в McDonalds...

А да и Риба... ще припадаш лошо.. :hilezh:

Edit//

Абе тая Атричка, що не взема да я препарирам без нитрото от летящ? От място ми пишете служебна загуба :bussi:

Редактирано от sk.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видях какъв ти е сетъп-а в темата купува-продава и ми е интересно да споделиш някой неща..

казваш колата не е ремапвана, с какъв boost control си в момента и с какъв дебитомер?

кога spool-ва 2860-то на твоята кола? нали не си правил stroker като си сменял биелите? още си си 1.8?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...