Jump to content

Insignia OPC vs А3 1.8Т


Recommended Posts

няма никакъв проблем да дойде Ангел и да се пуснем, ама не на това време...не знам как е при вас но тук е влажно и студено 5 гр и ще става още по-лошо следващите дни. Най-реалистично е да направим гонката пролетта, а не в снеговете...ако на ангел не му дреме за нещото което кара, на мен ми дреме за мойта кола и на хлъзгаво стартове не правя!

Няма как, ще тряя да поизнасиля аЛдито на геит :)

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 693
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ей.. Махо.. как ме е яд, че не можахме да се засечем на Бояна да те понамачкам от летящ с един Голф 240-250кс я има я няма... и със слаб шофьор като мен.. Да ми стигнеш на втора до калника и да видиш как се отдалечава Голфа..

Същото се отнася и за Кошмара.. живата легенда.. Ангел.. Не те ли е срам малко да спираш по светофарите с тая коруба, дето я караш? Ок бързи времена на 400м, падат доста по-силни коли от теб, ама какво? То седалки няма, стъклата са от пастмаса.. това от вътрешната страна на вратите май е срязан чаршаф.. Ебати рейсърската кола. Разбирам да карате колата само на писта, ама вие се и возите с нея!!

А като гледам старта с Кирето, да не вземе да ви тупне тая А3-ка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зендере, ако се дигнете до Варна, специално ще ви уредим коли за пускане, даже и да ми дойде слаба колата за Астрата!Поне тука има бая тръцове направени, че и некой друг дизел силен, нема да е напразно пътуването!Аз така или иначе с Алпината до София ше дода, просто не е ясно кога!Най вероятно ше е напролет, а дали ше падна или ше бия ми е през уя, не съм вживян рацер на 19, важното е адреналин да има, щото винаги има по бърза кола...Другото което искам да кажа е, че е много тъпо да се коментира колко била орезана Астрата и некви такива глупости!Каквато е такава, ако не ви отърва да падате или не се пускате или засилвате(режете) ваще колиби!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зендере, ако се дигнете до Варна, специално ще ви уредим коли за пускане, даже и да ми дойде слаба колата за Астрата!Поне тука има бая тръцове направени, че и некой друг дизел силен, нема да е напразно пътуването!Аз така или иначе с Алпината до София ше дода, просто не е ясно кога!Най вероятно ше е напролет, а дали ше падна или ше бия ми е през уя, не съм вживян рацер на 19, важното е адреналин да има, щото винаги има по бърза кола...Другото което искам да кажа е, че е много тъпо да се коментира колко била орезана Астрата и некви такива глупости!Каквато е такава, ако не ви отърва да падате или не се пускате или засилвате(режете) ваще колиби!!!

По това че победата не е важна, съм съгласен с теб! Затова им хвърлям ръкавицата така смело :hilezh: ,

А по това че не е важно, че е орязана... абе ти виждал ли си я на какво прилича?? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sk. , не се заяждам ама пред Лейдито в Дървеница те бях виждал (мисля че е твой голфа) еми да ти кажа по грозно орязана предна предна броня и очукана кола , АЗ не съм виждал. Никой не познавам лично , но е тъпо да коментираш визията и състоянието на дадена кола.Астрата си има предназначение , на твоита какво и е предназначението ?

Редактирано от dani90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sk. , не се заяждам ама пред Лейдито в Дървеница те бях виждал (мисля че е твой голфа) еми да ти кажа по грозно орязана предна предна броня и очукана кола , АЗ не съм виждал. Никой не познавам лично , но е тъпо да коментираш визията и състоянието на дадена кола.Астрата си има предназначение , на твоита какво и е предназначението ?

Бронята, е орязана зарди едни специалисти тунери., които доста разбираха... А по колата освен, че някой кретен ми е удрал задната броня, а втори ми е драскал вратата с ключ, не знам какво друго има очукано.. А случайно да забеляза, че си има седалки, ел. пакет, климатик и др.. е вярно, малко е мръсна обикновенно, ама какво да се прави :hilezh: Като дойде времето, ще си викна един Р32-пакет, едно качествено пастиране и нещата ще си заспят :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм сега видях че кола с K03S(Kir4eto) е седяла на 1 дължина след олекотената астра...почвам да си мисля че тия 13,8 май не са много реални...щото иначе излиза че Кирчето тряя да е 13,9-14 на 402м...с K03S и глава с малки портове :hilezh: ...не вярвам!

Ангеле, ти нитро имаш ли че си толкова сигурен че ще имам СЕРИОЗНА загуба от легена ти...да не стане обратното само.

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. живата легенда.. Ангел.. Не те ли е срам малко да спираш по светофарите с тая коруба, дето я караш? То седалки няма, стъклата са от пастмаса.. това от вътрешната страна на вратите май е срязан чаршаф.. Ебати рейсърската кола. Разбирам да карате колата само на писта, ама вие се и возите с нея...

Сипа ли им, а!? :hilezh:

абе пичове, да ви питам: на 100кг. нагоре в теглото на една кола, колко коня се "губят" горе-долу!?(казано най-общо, то е ясно-турбо коне, атм. коне и т.н.)

аз съм чувал някакви цифри... :hilezh:

Гледам, че често се подценява момента със кила/коне!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм сега видях че кола с K03S(Kir4eto) е седяла на 1 дължина след олекотената астра...почвам да си мисля че тия 13,8 май не са много реални...щото иначе излиза че Кирчето тряя да е 13,9-14 на 402м...с K03S и глава с малки портове :hilezh: ...не вярвам!

Ангеле, ти нитро имаш ли че си толкова сигурен че ще имам СЕРИОЗНА загуба от легена ти...да не стане обратното само.

Старта е бил летящ доколкото се сещам...от място Голфа няма да може да тръгне като астрата и съответно да направи времето, което казваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлата на кирчето върви на летящ колкото моята-дори на 4та го изпреварвам.От място се пускахме и нямаше интрига,а на мен Ангел ми прави 2 автовоза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнаха да ми се изясняват нещата относно Ангел и хлопела му...явно е много добър на старт от място, затова се натиска да правим гонка като е хлъзгаво...е, няма да стане твойта работа! ще правим гонка като е сухо и има достатъчно сцепление...а за летящ до 200 навит ли си?

И да знаеш че ще сваля освен голямата газова бутилка, и седалките, и ще съм с празен резервоар :rolleyes:

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлата на кирчето върви на летящ колкото моята-дори на 4та го изпреварвам.От място се пускахме и нямаше интрига,а на мен Ангел ми прави 2 автовоза

http://www.facebook.com/#!/video/video...v=1409147482061 хаааха начи викаш нагоре ме дърпаш а ???????

Жоро на 400м ще падне 100% , нагоре или от летящ има шанс !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да знаеш че ще сваля освен голямата газова бутилка, и седалките, и ще съм с празен резервоар :rolleyes:

И така ще припаднеш че хората ще се чудят да не си издишал бутилката или изпил резервоара. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 400м от място, най-вероятно да...не ми е добър старта. Но на други дисиплини, много ме съмнява!

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некой друг, ако го кара колелото на диното, че ти с тия тлъсти баджаци не знам как ще го развартиш. Ти явно доста глупотевици си решил да напишеш ... диното в Пловдив е най-песимистичното в Бг ... то дава коне на мотора ... 252 на мотор.Кола, която е дала коне на това дино ... е отишла на следващия ден в Проспийд без да се пипа нищо по колата ... и е дала същите +- 1 кон ... обаче там са на хъбовете. Може да питаш колко е отпимистично диното в Пловдив хора, които са си мерили колите там. :rolleyes:

Песимистично вика. А бе ти си ебати ентусиаста. Ходиш на някакви измислени динота само за да се фалиш колко си изкарал. Що не отидеш до хеед примерно ама да не изчезнат магично 100-на коня. Ебаси смешника си по някой път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЖороМ , ама батка на тебе ако ти дадат най-бързия автомобил , който същевременно е най-лесния за каране пак ще си измислиш некви обяснения.Момчето с астрата вика , че ще се дигнат до бургас дори , ти пак бягаш колкото и да не ти се отдава със свойте си 125 кг .Кажи честно може ли да има такива мишоци?Ти трябва да си по-бърз от отсрещния автомобил за да се дръпнете...

Не ми отговаряй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де видя че се уговарям само с по-слаби от мен коли? Или си от фен клуба на Ангел, не ми отговаряи!

Ангел ще го улесня...не е необходимо да идва до Бс за гонката с мен...може да се срещнем в С.Загора..мисля че това е най-добрия вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така ще припаднеш че хората ще се чудят да не си издишал бутилката или изпил резервоара.

Буахаххахахахахаххаахахахаххаха, направо се продъних да се хиля тука....

Иначе по темата, мене лично летящия не ме вълнува особенно, щото там ми е ясно кво ще стане, интригата е 400м!Ангел е много лек и прави чудни стартове, за разлика от повечето силни коли на задно, но в един момент ше умалее, та ако игнорираме старта, аз лично мисля че ше го бия, та затова 400м и да припадам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май не разбра , че не познашам Ангел.Просто ти си страшен ташак .... чета темата и не коментирам , защото не ми е работа , но просто нямаш ташаци за дръпки като знаеш , че ще те бият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чиче , да на 20 години съм , но това в случая какво общо има ?

Aбсолютно нищо, само дет не знаеш де се намираш грам :) Аре, беги искай на мама колата и върви да изкараш комшийката на кафе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...