Jump to content

Insignia OPC vs А3 1.8Т


Recommended Posts

Предполагах че ще е някоя корсичка за да дава такива времена...

Има един уличен дразнител в Бс с турбо Астра 440 коня...гоолям дразнител! чакали за ламбота и мотори...Андро бе, няма начин да не го знаете опелджиите.

Знаем го разбира се! Има и много сериозна турбо астра 4x4 от Перник!

Просто ние се кефим колите да са без принудително пълнене... щото стана вече яко комерс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 693
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

а човека с бързото А3 само където не почна да казва, че го боли главата и не може... Нищо лично, ама като говориш ше си носиш

Кво не може бе, гонка ще има!!! Ето, даже няма нужда да е разкарва да Бс за гонката, по средата на пътя ще се срещнем, само трябва да изчакаме подходящо време и ще даваме газ!

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, пробвайте, ама отсега ти казвам, че много ше те поцепи, наистина е доста силна Астрата!Освен това има и официални времена давани на БФДР техниката, които само могат да будят :lol: А чувам, че оттогава е засилена още, да не говорим че 5.5 до 100 на Боянския асфалт си е адски добро постижение!Аз там не знам дали мога да дам толкова, макар да съм мерил 5.1 на Лука във Варна....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На драг сигурен съм че е много силна, но след като е вървяла 1 дължина пред кола с K03S вече не мисля че е кой знае кво и че силата и е главно в старта...след като ще се пуснем от летящ, не ме притеснява особено тая астра...честно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок добре ама да си търси там в неговата категория легени сламени кошници, мотори и тн. Защо налита на АВТОМОБИЛИ :)

гезари се на скъпи коли който не са пригодени за тая цел :lol: с кола от голи ламарини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И скъпите коли, непригодени за тая цел като припаднат от орезляка почват да дуднат - ама мойта е оборудвана, ама имам си телевизор със сателит в нея, хидромасажна вана, специялно хладилно отделение за буркани и т.н. Астрата е такава и който не му изнася или се насира - приклеква и не се пуска. Ебати цирка, ебати чудото...

Никой не сравнява КОЕ Е ПО-КОЛА, не тва е темата и не я измествайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се събирате около Стара Загора за гонки пишете по-рано да дойда и аз. Мерак ми е да се тествам с 250-коньовото Ауди. Аз съм 199.9 к.с. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. целта е да е бърза и Е ТАКАВА, колкото и да не ви се верва!...

Само, че при определени условия. Не си криви и ти душата.

кфо толкова ахвате все едно е направено нещо значимо. Просто е остъргана до гола ламарина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в Бс е студено и влажно! Ся няма да обяснавам пак що така а не иначе, аз ще се пускам на сухо и на хубаво време, не на влажно и около нулата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то всяка кола е бърза при некви определени условия!Ей на, аз примерно от 200 нагоре мн вървя, ама кво от това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в Бс е студено и влажно! Ся няма да обяснавам пак що така а не иначе, аз ще се пускам на сухо и на хубаво време, не на влажно и около нулата!!!

Че какво като е около нулата, мойта кола в тоя студ върви чувствително по-добре, знаеш ниските температури как се отразяват на турбо колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само, че при определени условия. Не си криви и ти душата.

кфо толкова ахвате все едно е направено нещо значимо. Просто е остъргана до гола ламарина.

Еми то не е ли ясно как може да стане една кола бърза - или трябва да е много лека или да е много мощна. В случая е избран първия начин, положен е некъв труд, колкото и незначителен да се струва че е, докаран е резултат. :)

Никой не ахва, ама не виждам що трябва и да е обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей.. Махо.. как ме е яд, че не можахме да се засечем на Бояна да те понамачкам от летящ с един Голф 240-250кс я има я няма... и със слаб шофьор като мен.. Да ми стигнеш на втора до калника и да видиш как се отдалечава Голфа..

Същото се отнася и за Кошмара.. живата легенда.. Ангел.. Не те ли е срам малко да спираш по светофарите с тая коруба, дето я караш? Ок бързи времена на 400м, падат доста по-силни коли от теб, ама какво? То седалки няма, стъклата са от пастмаса.. това от вътрешната страна на вратите май е срязан чаршаф.. Ебати рейсърската кола. Разбирам да карате колата само на писта, ама вие се и возите с нея!!

А като гледам старта с Кирето, да не вземе да ви тупне тая А3-ка?

Е остава да не ме бие Голф 250 коня на предно от летящ ... няма да има изненада за никого. Правете ги тия 1.8 тръцове, че на пролет почвам да карам Нисана... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цял ден ми горят ушитие и аз се чудя за какво, тука станало страшна работа АХАХХАХА

нямам нищо лично към колегата с АЛПИНАТА и за мен също ще е интересен старта ...не подценявам колата по никакъв начин,в удобно време ще се разберем да се направят няколко старта и най-вероятно ще ви дойдем на гости :)

КЪМ ДРУГИТЕ ДРАЗНИТЕЛИ,ИЗКАМ ДА ВИ КАЖА ЧЕ СИ ИМАМ ДРУГА КОЛА ЗА ВОЗЕНЕ ТАЗИ МИ СТРУВА НАД 10 000ЛВ НАПРАВИЛ СУМ СИ Я ЗА ДА ПРЕПАРИРАМ И ДА СЕ ПОДИГРАВАМ НА СМЕШНИЦИ С ЛУКСОЗНИ А3КИ КОИТО СА ПО 5000ЛВ И СА МНОГО УДОБНИ И ВЗИСКАТЕЛНИ АВТОМОБИЛИ ....

МОГА ДА ВИ КАЖА ЧЕ САМО ОКАЧВАНЕТО И ДВАТА КОЛЕКТОРА НА ""ЛЕГЕНА ,КАРУЦАТА ,ИЗРЕЗКАТА ,ВАРЕЛА...""СРУВАТ КОЛКОТО ЕДНА ДОСТА ЗАПАЗЕНА А3КА 1.8Т......

ЗАСТАВАЙТЕ ДА ПРИПАДАТЕ НИКАКВА ПРОЛЕТ УТРЕ ТРЪГВАМ ЗА БУРГАС СЪС ЦЯЛАТА ГАЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ ЗА ДА ПРИПАДНЕШ МНОГО КАЧЕСТВЕНО ОТ МЕСТО ОТ КОЛА 170 КОНЯ :);):):);):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 400м от място, най-вероятно да...не ми е добър старта. Но на други дисиплини, много ме съмнява!

На летящ също ... освен, ако летящия не е от 150 нагоре.... :)

Песимистично вика. А бе ти си ебати ентусиаста. Ходиш на някакви измислени динота само за да се фалиш колко си изкарал. Що не отидеш до хеед примерно ама да не изчезнат магично 100-на коня. Ебаси смешника си по някой път.

МостЪгли ... ти за динота не искам да говориш, че си толкова босичък, че си нямаш идея ... трябва да покажа на Гената какво пишеш тук да се посмее малко хаха. Иначе за диното при Хеед ... там ще те викна да положиш дебелия си дирник на задня багажник за да покаже повечко коне... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На летящ също ... освен, ако летящия не е от 150 нагоре.... :)

Дисциплината до колкото знам е на 400м, не стига че отивам с атмосверна кола която е 2.0 л...170 коня ,я има ,я няма.а тия мишки ми искат летящи старове,тва не е самолетзаставате да не ви се повярва и припадате много качествено казвам го за 5 път

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангеле, не четеш...ама ако ти се разхожда до Бс така за разходката, проблема си е лично твои! Aз казах при какви условия ще се пусна, ако не ти е ясно нещо върни се и прочети пак! И няма да се пускаме само от място! Що така не щеш летящ до 200...аз нямам гуми, така че, няма как да стане твойта работа само от място!

А, и като пишеш с големи букви, може и да ги удебелиш, още по-добре ще се чeтът...от слепите. :)

EDIT: Най-после си почнал да пишеш с нормални букви. :)

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангеле, не четеш...ама ако ти се разхожда до Бс така за разходката, проблема си е лично твои! Aз казах при какви условия ще се пусна, ако не ти е ясно нещо върни се и прочети пак! И няма да се пускаме само от място!

А, и като пишеш с големи букви, може и да ги удебелиш, още по-добре ще се чатът...от слепите. :)

ЗАЩО ДА НЕ СТАРТИРАШ, ДА НЕ ОБУ ГАЩИТЕ С КАФЯВАТА ЛЕНТА,ТИ САМО ЛАЕШ ПРЕДИЗВИКВАШ И НА КРАЯ НЯМА СТАРТОВЕ,Insignia,АЛА БАЛА ПАГ НЯМА СТАРТ, ЗАЩО ДРИСВАШ, ЗАСТАВАШ И СТАВА ЯСНО НЯМА ДА СЕ СЪСТЕЗАВАМЕ НА ЛЕД, СУХА И ПОХЛАДНА ОБСТАНОВКА ,БЕЗ МОКРО ,ВЛАЖНО,ЛЕД И СНЯГ

ИЛИ ТИ МИСЛИШ ДА ЗАСИЛИШ ЛУКСОЗНАТА ЛИМУЗИНА ДО ПРОЛЕТТА И ДА НИ ИЗНЕНАДАШ С ЕДНА ГТ35ЦА ;):hilezh::)

ИЗКАМ ДА СПОДЕЛИШ ЗАЩО НЕ ИСКАШ СТАРТ С АТМОСВЕРНА КОЛА КОЯТО Е 170 КОНЯ И ПО ТВОИТЕ ДУМИ НЯМАШ ЗАГУБА ОТ ТАКАВА

Редактирано от KO6MARA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селски, НЕ, няма да я засилвам повече колата ако не счупя тая турбина, ама си мисля че ти ще я засилиш твойта корyба да се подсигусриш да не ядеш дървото от летящ, ако изобщо ти достиска да се пуснем от летящ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...