Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Съветник по интегрирани комуникации. Скоро, надявам се, директор маркетинг, където трябва... :respekt:  :flehan:  8)

Всъщност, пожеланието вече е факт от 3 месеца насам. :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По образование съм инжинер-технолог ,специалност"Технология на зърнените ,хлебните,фуражните и сладкарски изделия".

Работя като началник смяна в хлебозавод.

Редактирано от Boian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от малкото безделници, студенти

втори курс в ТУ-София, машиностроене и уредостроене, ма нищо не разбирам.

колекционер сам на изпити :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, чак сега виждам темата :)

Средното ми образование е Организатор на фирмен мениджмънт (малии как звучи)

Висше - завършил съм семестриално „Компютърни системи и технологии” в Югозападналия :) , още 4 изпита и се дипломирам.

В момента работя като системен администратор във вестник „Вяра”, е правя и някоя страница от време на време :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yasen ползваи кирилицата. ние  maimunica не четеме

Извинявам се за пръв път участвам във фором :)

Пък и в началото видях че и някои други са писали така и са ме подвели :)

Те са виновни :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средно специално- Фотограф

Висше- Геолог иженер (имам държавен изпит на 23)

По призвание- Застраховател

и от вчера безработен

Редактирано от raiders
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изведнъж ми стана много любопитно с какво се занимавате? Мисля, че това може да е полезно и за да си помагаме взаимно всеки в своята сфера. По мои наблюдения, повечето хора по форумите се занимават с компютри под една или друга форма, но ще видим...

Аз съм студент по право и когато имам време помагам в строителната фирма на баща ми.

И аз да се представя, макар че станах отскоро член на клуБа. Работя като ветеринарен лекар и май съм единственият засега тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Студент съм, но както повечето от нашата порода работим здраво за да оцеляваме. Работя към ОББ в магазин Практикер.("Давам кредити") :D:):D

Редактирано от bankera
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз работя като търговски специалист във фирма, внасяща индустриално оборудване, като по-точно се занимавам с продажба на компресори /винтови , бутални и др./ за сгъстен въздух и всякаква друга подобна техника. Ако някой се интересува - да се обади.

Фирмата също така предлага и автосервизно оборудване и инструменти - всичко за което се сетите, както и подемно-транспортна техника, едрогабаритна строителна техника, заваръчна техника.

Ще се радвам, ако мога да съм полезен на някого!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ланаджия :hilezh:

Предоставям услугите на Spectrum Net на крайните потребители из София.

Ако имате нужда от достъп до интернет в Лозенец, Борово, Мусагеница, Горубляне и Гео Милев да се обажда.

Редактирано от Venci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах пак сьс стария занаят,а именно-производство и монтаж на немска PVC дограма.Фирмата се казва NIKA,а това е сайта www.nikabg.com.Няма да откажа на сьвместна работа с някоя строителна фирма,има такива в клуба като гледам. :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги,

в момента съм уеб дизайнер в една американска компания. Иначе се води, че уча Компютърни системи и технологии в мултимедията и графичния дизайн :bia:

Мога да помагам относно неща, свързани с гореспоменатите, а и съм специалист на Флаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продажба и монтаж на интериорни и входни врати,мебели за дома и офиса,комплексни дизайнерски решения.Ако мога да бъда полезен на някой- да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗАНИМАВАМ СЕ С ДВА РЕСТОРАНТА,ЕДИНИЯ Е МНОГО ЯК И МОЖЕ ДА ГО ПРОБВАМЕ ЗА НЯКОЯ СЛЕДВАЩА СБИРКА НА КЛУБА!ЕСТЕСТВЕНО НА ДОБРИ ЦЕНИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващата среща съм на линия, дай боже, да си ми върнат МПСто, ако не най-късно другата, и идеята е брилянтна.....много обичам да ям :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...