Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Мдаааа доста разнообразни професийки си имате...Сега да кажа с какво мога да ви помогна. Та аз съм System Admin в ( дръжте се ) Държавна Агенция Гражданска Защита! Как звучи а? Та ако се наложи да бъдете спасявани ( особено от някое младо маце :D ) свиркайте. Също така ако някой се нуждае от помощ свързана с компютри ( сглобяване, идеи за overclock-->тия от Перси са много добри, настройки, интересни програмки, мрежи ит.н. ) да се обади !!!

Айде джиткайте и се обичайте :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа доста разнообразни професийки си имате...Сега да кажа с какво мога да ви помогна. Та аз съм System Admin в ( дръжте се ) Държавна Агенция Гражданска Защита! Как звучи а? Та ако се наложи да бъдете спасявани ( особено от някое младо маце  :D  ) свиркайте. Също така ако някой се нуждае от помощ свързана с компютри ( сглобяване, идеи за overclock-->тия от Перси са много добри, настройки, интересни програмки, мрежи ит.н. ) да се обади !!!

Айде джиткайте и се обичайте  :D  :D

Polzvate li Micsy tam?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Образование: Машинен инженер(възпитаник на бившия СССР), но сега съм търговец и консултант. Мразя: Корупция, некоректност и нечестни сделки. Въобще всичко, което в момента процъфтява и унищожава "нашата мила родна страна" :lol::D:wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Геодезист.Преди се занимавах със строителството на виадукти и мостове,сега със трасирането на сгради и парцели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SysAdmin - руши домейни всякакви (и после си ги правя де :D )

Имам щастието да съм на работа дори и сега ( на ВЕЛИКДЕН) и така още 35 дни по график...

А щяло да има премии - "Тате каза че ще ми купи колело, ама друг път :wink: "

Честит празник на всички почиващи... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях кредитен експерт бизнес и развитие в ProCredit Bank обаче много бачкане и се махнах а сега съм главен експерт (от една седмица) "човешки ресурси и РИОКОЗ (бившето ХЕИ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм администратор бази данни (oracle) в една франкофонска фирма. Много клавиши се събрахме тука ве, срамота :D

Ааа и да кажа - и аз си мечтая за професията на B.A.D.J.O. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адвокат' date=' но бачкащ във ФИРМАТА :D. Фирмата еhttp://www.boyanov.com[/quote']

Ха!

Най-после колега на територията на audibg.com

:wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако кажа KJ, едва ли некой ще разбере, ако кажа DJ, нема да е точната професия... Водя караокето в "Златния Лъв" във Варна (това през зимата), а лятото - в "The Golden Lion" :lol: на Златните... Варненският вариант е на ул."Ген. Колев" 61, а на Златните- точно под хотел "Морско Око"... та ako DJ=Disc Jokey, то KJ=Karaoke Jokey! Англичаните поне така викат на мойта професия! :D:wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да кажа и аз.

професия: инженер

длъжност: Ел.монтьор Подстанция

отдел: Релейна защита и автоматика- Районна диспечерска служба

предприятие: "ЕЛЕКТРОРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ-ПЛОВДИВ"ЕАД,клон КЪРДЖАЛИ

Поддържаме възловите станции на 20кV.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да се пиша.

първа работа леяр.

ел. техник по образование и работих 2-3 год.

второ образование - хотелиерство и рестьорантьорство ама работих като сервитьор и барман имаше и опит за съдържател на дискотека ама бързо фалирахме.

има и още 4-5 год. се занимавах с кафемашини и кафе(на зърна) :lol::D:wink:

а сега съм сладкарски работник, правя сухите пасти "Балкан"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм студент (безхаберник, както каза вече някой).

БГ- УНСС, Международни иконом. отношения

САЩ-Южна Каролина-Бизнес администрация.

До скоро се занимавах със спорт, но пред изправен пред дилемата да избирам между сърцето и съзнанието-избрах съзнанието. Дано да не съжалявам.

Иначе използвам контактите си в областта на архитектурата и страоителството за да изкарвам по некой лев. Не че нещо разбирам, но съм отраснал в такава среда. Имам планове да започна собствен бизнес в тази сфера, евентуално като се прибера от Щатите (понеже тук трудно ми понася живота на текезесар с промит мозък и обща култура клоняща към 0,000001 :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Експерт автомобилни катастрофи.

В момента съм редовен докторант І курс в ТУ-София, ИПФ-Сливен и специализарам в областта на автомобилните катастрофи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да споделя:

Образование Public Relations, но работя във фирма за Строителен надзор, и хич не се оплаквам....за сега:D

Наши клиенти са OMV, въвели сме в експлоатация 65 техни обекта, и т.н...

Поздрави:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алуминиева дограма, производство и монтаж

ако някой иска джам или цяла къща или някой си построи хотел може да звънне на 0888633206 - Коцето 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и ефирен оператор в НТВ през нощта:wink:)

...

Хехе, колега. Кореспондентско бюро на НТВ във Враца. Аз съм оператора :lol: Иначе още радиоводещ, музикален редактор и тонрежисиор в местния клон на радио "Експрес" :lol::wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...