Jump to content

Recommended Posts

@raino

@shpeksi

Да ви отговоря все пак,

съпорта на invision бачка по проблема. Кога стане готов ще се опитаме да върнем личните съобщения и ще напиша в темата с големи червени букви, че работят вече.

raino i shepksa - нова групичка за вас, с лимит на личните 15 съобщения за 6 месечен период .. подсетете ме Юли 2011 да ви върна в members групата Честито !

Има написано поне в 2 мои поста и куп други потребители за личните. Щом се правите на олигофрени .. лесна работа .. и аз мога

@Исо, няма как спряна е цялата система, не би трябвало да получваш нови. Единствено може да са служебни от форума. Аз немога да пратя или видя съобщение в момента, дава ми същата грешка.

Екстра, мерси.

Адрес на коментара
  • Отговори 731
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Откъде се трият снимките за да освободиш лимит за постване на нови, че нещо не я намирам таз опция?Преди беше нейде из профила, а сега го разручквам тука от 2 дена и йок, нищо...?!?Може ли некой да помогне?

Адрес на коментара

Откъде се трият снимките за да освободиш лимит за постване на нови, че нещо не я намирам таз опция?Преди беше нейде из профила, а сега го разручквам тука от 2 дена и йок, нищо...?!?Може ли некой да помогне?

post-44391-0-51948500-1294428137_thumb.j

т.е. там са си където си бяха и преди :hilezh:

Адрес на коментара

Открих някои аномалии. Не съм чел цялата тема и може да се повтарят, за което се извинявам.

Като си редактирам пост и дам "запамети" не ме връща автоматично в темата ,където да видя че поста вече е радактиран.

Как мога избирайки ник на мембър да намеря списък с всички негови теми?

Пробвах с моят ник , но ми излизат само послдните няколко пуснати от мен теми. Преди излизаха всички на няколко страници.

Адрес на коментара

Как мога избирайки ник на мембър да намеря списък с всички негови теми?

Пробвах с моят ник , но ми излизат само послдните няколко пуснати от мен теми. Преди излизаха всички на няколко страници.

И аз това щях да попитам.

Адрес на коментара

Мисля, че тази версия има лимит. Т.е. можеш да видиш новите теми и постове на даден user, май от 06.2009 насам.

Find user content, от там избираш само теми , само постове или висичко и даваш update.

(Search limited from 28-декември 09)

Редактирано от snoopy
Адрес на коментара

Аз също често използвах опцията да ми извади списък с мненията/темите на даден потребител. Сега можеш да ти генерира списък от темите където е взимал участие и от там се ровиш навътре сам :hilezh: Така ли е или има начин как да се изтиска информацията в по-прегледен вид?

Ако не се лъжа автоматично слага и филтър колко назад във времето да търси. Явно нещата отиват до използването на търсачка със зададени конкретни параметри за автор, период.....

Адрес на коментара

Периодът сега е 1 календарна година назад, да се виждат нещата в профила на юзъра - и теми и мнения.

Ако може да попитате тези от инвижъна - има ли начин да се оправи този период за назад.

Адрес на коментара

Ще погледна в админ контрол панела дали нещо случайно няма да изкочи като настройка.... само дето още малко странно го гледам, но ще си свикнем :hilezh:

Ники каза, че все още не са ребилднати всички теми, което не съм сигурен дали не е от значение. Надявам се не, ако не ще чакаме и това да мине.

Адрес на коментара

Откъде се трият снимките за да освободиш лимит за постване на нови, че нещо не я намирам таз опция?Преди беше нейде из профила, а сега го разручквам тука от 2 дена и йок, нищо...?!?Може ли некой да помогне?

Ако все още не си го намерил и ако това успее да те прати направо там... http://audibg.com/forum/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=attachments

Адрес на коментара

Като си редактирам пост и дам "запамети" не ме връща автоматично в темата ,където да видя че поста вече е радактиран.

Това мисля е някаква драма при теб само.... при мен се случва точно обратното, тоест както трябва - връща ме на редактираното мнение.

Тествай друг броузер, изчисти бисквитките, може и да самофиксне :rolleyes:

Адрес на коментара

Открих някои аномалии. Не съм чел цялата тема и може да се повтарят, за което се извинявам.

Като си редактирам пост и дам "запамети" не ме връща автоматично в темата ,където да видя че поста вече е радактиран.

Как мога избирайки ник на мембър да намеря списък с всички негови теми?

Пробвах с моят ник , но ми излизат само послдните няколко пуснати от мен теми. Преди излизаха всички на няколко страници.

Limit "Posts/Topics by this user" results to X days

If you have a large post or topic database then you may wish to restrict the search to X days past the user's last post date. So if the user last posted in March and you entered 30 days, it would start looking from February onwards. - направил съм на 1068 дни (3 години) .. подозирам, че няма да стане на секундата, защото като гледам как скочи натоварването на сървъра си прави reindex. Ползвайте търсачката за тази цел

Limit results for topics and posts searching

Choose the maximum number of results returned when searching for posts and topics. Note, this only affects 'traditional search' and not Sphinx. - 1000

За автоматичното върщане, при мен бачка под мозила, опера и фаъйрфокс .. даже сафари

Те някаква тема на Визи от 2003 :rolleyes:http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=35&view=findpost&p=155&hl=&fromsearch=1

There have been 455 items by Wizi

(Search limited from 25-януари 08)

Адрес на коментара

направил съм на 1068 дни (3 години) .. подозирам, че няма да стане на секундата, защото като гледам как скочи натоварването на сървъра си прави reindex

За автоматичното върщане, при мен бачка под мозила, опера и фаъйрфокс .. даже сафари

Така ли ще остане - 3 години назад?

Няма ли начин всички да излизат? Мисля това ще е голяма загуба, защото много често си търся някаква запазена информация в мои теми и това ми е начина да си ги откривам. Заглавия не помня с точност ,за да ги търся с търсачката. Може ли да се направи индивидуален лимит поне? или някакъв алтернативен начин да си открия всички започнати теми?

Редактирано от verter
Адрес на коментара

Така ли ще остане - 3 години назад?

Няма ли начин всички да излизат? Мисля това ще е голяма загуба, защото много често си търся някаква запазена информация в мои теми и това ми е начина да си ги откривам. Заглавия не помня с точност ,за да ги търся с търсачката. Може ли да се направи индивидуален лимит поне?

Пак .. again .. пробвай търсачката, там няма ограничение. Извадих тема от 2003 в горното мнение. Може да си избираш даже период, в който да търсиш .. няма нужда да се прави кеширане на мненията на потребител от 2003-та година, товари доста сървъра.

Отделно с търсачката може да търсиш само теми или мнения, в кой подфорум да търси или във всички, както и да сортираш много добре резултатите

Адрес на коментара

Оправих се с търсачката. Става! Открива всички теми на даден потребител. Супер!

Това мисля е някаква драма при теб само.... при мен се случва точно обратното, тоест както трябва - връща ме на редактираното мнение.

Тествай друг броузер, изчисти бисквитките, може и да самофиксне :rolleyes:

И това се оправи. Сега пиша от вкъщи и ме връща автомачтично в темата след edit. Имам проблем от работното място, но там няма как да пипам, а и рядко пиша.

Редактирано от verter
Адрес на коментара

Оправих се с търсачката. Става! Открива всички теми на даден потребител. Супер!

И това се оправи. Сега пиша от вкъщи и ме връща автомачтично в темата след edit. Имам проблем от работното място, но там няма как да пипам, а и рядко пиша.

Особено ако е Интернет Експлодър. Там и бутона "TOP" работи 1-2 пъти годишно след версия 7 на екплодера

Адрес на коментара

Как го направи, че аз нещо немога?

Натискаш бутона вдясно от лупата, трябва да отвори това - http://audibg.com/forum/index.php?app=core&module=search&search_in=core

След това във 'Find author' пишеш ника на избрания потребител, по желание въвеждаш критерии за търсене в другите филтри. В 'Search in section' слагаш отметката пред 'Forums' и ти се отварят още филтри.... След това мисля е ясно.

В този ред на мисли, не може ли отметката да е по подразбиране пред 'Forums' ? Така ще е по-лесно за потребителите, а не всеки да открива топлата вода.

Адрес на коментара

Натискаш бутона вдясно от лупата, трябва да отвори това - http://audibg.com/forum/index.php?app=core&module=search&search_in=core

Това го направих - но излизат темите само след 25 януари 2008г.

Не всичките.

П.П. Стана - началната дата не се отбелязваше въобще - трябва да се отбележи първо годината, после месеца и тогава деня - иначе не маркира първоначална дата на търсене.

И трябва да сложиш отметка и на това - Търсене само в заглавията

Иначе не става.

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара

Това е добре да се коментира в нова тема. Пробвано е и работи. Примери бол ...

Съмнявам се да се възприеме такава "радикална" идея, но ако иска някой може да пусне темичка :box:

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...