Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 731
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

При мен с новата версия е много тегаво.

Много бавно ми "работи" форума.

Отваряне на теми, писане на постове.

С предишната версия не беше така.

След настройките, дали ще се оправи?

Адрес на коментара

Някой може ли да ми каже защо получавам мейл известие за всеки коментар по дадена тема,а не спират новите мейли ,докато не прочета непрочетените??Одеве имах 61мейла?? :bia:

................

Аве да ве ебА,гледам навсякъде ми пише You cannot make a new post и You cannot make new topic и викам тия са ме БАНирале :bia: А то иска да се логна :flehan:

Адрес на коментара

Форумът при мене работи идеално, не усещам никъкво забавяне спрямо преди.Използвам Mozilla и съм с не особенно хубав лаптоп (средни характеристики).

Това че сайта има мобилна версия е още по-добре, защото често се налага да се влиза и през телефона, така или иначе вече всеки е заринат с такива "умни" телефони и малко или много ги ползва.

Адрес на коментара

Някой може ли да ми каже защо получавам мейл известие за всеки коментар по дадена тема,а не спират новите мейли ,докато не прочета непрочетените??Одеве имах 61мейла?? ....

И при мен е така с мейловете при всеки коментар (писах по-горе).

Бхахахха, ма ти като гоСтянин ли се опитваш да пишеш бремани си чавката да ти праща известия за ноти коментари и мнения

Стиляне тази "чавка" съм я махнал, но продължавам да получавам нов мейл при всеки коментар :) . При теб гледам въобще са спрени нотификациите, но това не е вариант.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара

Архивът със старите лични съобщения завинаги ли се изгуби?

Там си пазех разни неща. :)

Да, в момента съм махнал истинския файл на съобщенията.

Конвертвам ги, утре ще гледам да ги върна

Личните няма да бъдат налични поне до утре .. над 10 часа се конвертираха последният път

Таз репутация вдясно на потребителите, кой я определя?

http://audibg.com/forum/index.php?app=members&module=list&showall=0&sort_key=posts&sort_order=desc&max_results=40&quickjump=0&name_box=begins&st=0

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара

Raino, как четеш теми от по 20 страници? Или там въобще не влизаш? :)

Явно се определя като си цъкаме (гласуваме) плюсчета/минусчета по постовете из темите - така генерираме позитивен/негативен рейтинг (репутация)

Адрес на коментара

И все пак никъде не виждам къде е тая опция за "Маркирай форума като прочетен" Некой ако го вижда да напраи един скрийшот и да го спущи.....

Липсва ми и копчето "Горе" с което те праща най отгоре на страницата

Адрес на коментара

Raino, как четеш теми от по 20 страници? Или там въобще не влизаш? :bia:

Чета темите изцяло независимо колко страници са,но когато са ми интересни.В тази тема има куп ненужни мнения и като се има впредвид,че съм я прочел повече от половината,не смятам да чета другата част.Въпросът ми за ЛСтата смятам е актуален и дори да има отговор на повече от едно място,няма да е излишен.

Адрес на коментара

Хахааа турили сте сакатата мобилна версия. Незнайно защо толко и се кефят някои. Иначе основния скин на новата платформа движи много бързо на Opera Mobile (симбиан ос). Тея дет ревът че бил тежък форума, да си затрият кеша на браузъра. Тоя скин е основният на платформата и е най-лек. С нацъкването му ще натежава.

Весела Коледа!

Адрес на коментара

След като твърдиш, че нещо е сакато не е зле да обясняваш и защо това е така. На какви мобилни платформи си тествал и имаш наблюдения за сакатостта?

Адрес на коментара

Пичове, получвам съобщения които не са за мен. Някакви си приказват и аз ги получавам. Какво става даева...?

Не е само при теб и при мен се получават чужди Л.С.

Адрес на коментара

Ма то и старата В4ка беше доста по-опростена от сегашната, ма трябваше ли Ауди да пускат въобще нови модели? :)

Ъпдейт на форума е в течение на поне месец и половина насам. Празниците просто оставиха някой от нас с повечко свободно време.

Адрес на коментара

Просто ми е любопитно дали някои от пишещите и недоволстващи в темата се замислят,

че някой, някъде полага усилия да поддържа форума и да го държи в работещо състояние.

И вместо да сме благодарни за усилията, които тези хора полагат навръх Коледа ние ревем, като заклани, че не ни харесват картинките... steinigung.gif

Адрес на коментара

Оne more question - тъй като вече ще можем да "плейваме" клипчета от разни сайтове, има ли врътка, ако те са във формат 16:9, да си остават така или 4:3 си е строго определено и не може да се пипа?

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...