Jump to content

Recommended Posts

хмм .. странно, при мен няма чужди.

ще им пусна тикет на invision по въпроса.

mobile е за телефон :mrgreen:

Адрес на коментара
  • Отговори 731
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

То хубаво сте ги изсипали всички съобщения на куп във входящата кутия, дали са всичките не знам тепърва ще се установи. Ама бутонче или опция за преместване на съобщенията по други папки (новосъздадени) има ли или не е предвидена такава възможност? :mrgreen:

Трябваше да се пусне едно предупреждение за възможността да се изгубят част от личните съобщения или да ги няма. Така се загуби важна информация! :hilezh:

Извинявам се намерих го къде е преместването на съобщения, но трябва да съм излязъл от него, малко е трудоемко за сега, но може би трябва да се свикне. :tach:

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара

То хубаво сте ги изсипали всички съобщения на куп във входящата кутия, дали са всичките не знам тепърва ще се установи. Ама бутонче или опция за преместване на съобщенията по други папки (новосъздадени) има ли или не е предвидена такава възможност? :mrgreen:

Трябваше да се пусне едно предупреждение за възможността да се изгубят част от личните съобщения или да ги няма. Така се загуби важна информация! :hilezh:

Извинявам се намерих го къде е преместването на съобщения, но трябва да съм излязъл от него, малко е трудоемко за сега, но може би трябва да се свикне. :tach:

1. Ако нещо се загубило заради проблемите, не е било планирано да се случи, имам стария вариант от 24.12 на файловете. :/

2. Не сме gmail.com, нито някакъв вид адресна книга. Важна информация се пази на други места.

3. Можеш да си правиш папки

4. Най-долу в личните имате опция да видите тези, които вие сте стартирали .. демек пратени от вас и още 2 други сортировки

Адрес на коментара

Аз не се оплаквам от новата визия.

Просто едни нови дрешки, за разнообразие. Има и разни глезотийки, тето ги нямаше преди.

Модерна работа.

Адрес на коментара

Абе и на мен не ми харесва нещо :mrgreen: А и много ми бави все още надявам се всичко да се оправи

Адрес на коментара

Вие поне имате съобщения, аз нямам никакви...Иначе уважение за хората, които са се хванали с това по празниците!Новият вид нещо не ме грабва, но се надявам да свикна!

Адрес на коментара

Кирилизация инсталирана

Ще е сложа по подразбиране, който предпочита английската версия може да си я смени, долу до полето скин-а

Вие поне имате съобщения, аз нямам никакви...Иначе уважение за хората, които са се хванали с това по празниците!Новият вид нещо не ме грабва, но се надявам да свикна!

Писал съм ти ЛС

Абе и на мен не ми харесва нещо :) А и много ми бави все още надявам се всичко да се оправи

Определено форума не бави. Някъде при теб е проблема

Адрес на коментара

Бутончето "Home" ме качва най-горе, така че няма да мрънкам вече за това.

Всичко е на Булгарише.

Даже си имам и ЛС-та.

Сега ще ги разровя да видя дали няма някоя чужда интимна кореспонденция с некоя кака, да се позабавлявам.

Адрес на коментара

Ники(Хитмане) приключи ли конвертирането на съобщенията защото ми липсват тези между 14-24 декември?

Вчера следобед и вечерта се чувстваше как напредва конвертацията, но според мен вече е спряла.

Форумът при мен работи съвсем нормално и зарежда сравнително по-бързо.

Адрес на коментара

Здравейте,

няколко човека имат част липсващи лични съобщения. Ще пусна стария форум до няколко дни, където ще можете да влезете и да си копирате евентуално важни за вас ЛС-та

Адреса ще бъде http://audibg.com/old

Ники(Хитмане) приключи ли конвертирането на съобщенията защото ми липсват тези между 14-24 декември?

Вчера следобед и вечерта се чувстваше как напредва конвертацията, но според мен вече е спряла.

Форумът при мен работи съвсем нормално и зарежда сравнително по-бързо.

да, пиша тикет в момента. но по тия празници незнам кога ще отговорят ония от Invision Support, като се има предвид, е са американци и едва ли ще бачкат до 2011 .. нито дали ще е възможно да се направи нещо по въпроса.

ПП. Разчистил съм темата от ненужните мнения

Не може да се променя информацията на профила, например интересите и какво кола караш. Казва че максималния брой символи е достигнат дори и да сложена една буква и въпреки това не може да съхрани нововъведената информация.

При мен работи в момента, с обикновен потребител, както и с този .. пробвай

Часовото време нещо не ми е в час?

Показва 8ч.

Има ли опция за 24 часов формат?

Fixed

не е супер, ама ако има кой да се сети да свери часовника на сървъра няма да е никак зле :steinigung:

[root@audibg]# date

Mon Dec 27 14:16:10 EET 2010

Адрес на коментара

Логото пак се е смарангясало :steinigung:

Не, просто махнах логото на invision. :respekt:

В този ред на мисли, някой photoshop гуру може ли да оправи старото лого да съвпада с този цвят, аз съм много далеч от графичните програми

Адрес на коментара

Сега е момента да редактираме и други иконки из форума за да стане малко повече Audi style. Само да преценим кой скин искаме да ползваме, дали този или някой друг и да довършим нещата!

Браво, Ники! Страхотна работа! :respekt: Благодаря за отделеното време и нерви! :steinigung:

Адрес на коментара

Най-добре си вземете векторния вариант от brandsoftheworld.com -> Audi Club Bulgaria, import (по-скоро "Place") във Photoshop и после генерирайте растер.... ма в къф размер точно, нямам идея..... спазете като начало пропорцията на логото, пък ако трябва ще го напаснем повторно, става бързо като имаш вече работен файл. :steinigung:

Адрес на коментара

Като си стигна до нас, ще изровя векторния файл. Мисля, че го имам някъде

Растер има. Секунда

Доклад/report Butona е добавен и активен

Ето тези имам като растерни

Адрес на коментара

На мен това ми излиза в раздела Купува-Продава.

Предполагам че не е мислено да е така, и се надявам че ще го оправите.

Иначе поздравления за работата и визията, на мен много ми допада

Адрес на коментара

Не съм на ясно какъв трябва да е формата, от който трябва да се импортне в новия форум, но имаш в прикачените файлове няколко "прозрачни" файла. Transparent. Т.е. ако се импортнат, ще се вижда изображението, върху съответния фон. Или аз съм в грешка или не говорим за едно и също.

В смисъл - най - лесно е да плеснем прозрачното изображение от файла на копи - пейстнато изображение на празния тайтъл на IPB горе и да го кропнем с фона, въпросът е това ли целим? 39355130194e674b547eb01f67f59a0f_196x91.jpg

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...