Jump to content

Recommended Posts

При ползване на "Classic Blue" скина, не ресайзва снимките. Не че имам нещо против "IP Board" скина, но нещо ми мержелее този синкав шрифт и лично мен, ме заболяват очите. Иначи поздравления за начинанието и успех с изчистване на бъговете!

Адрес на коментара
  • Отговори 731
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Явно л.с. са спряни още, защото ми изписва текста по-долу, нека някой да потвърди!

"Грешка

Съжаляваме, но е станала грешка. Ако е възникнала въпреки коректно ползване на функциите на форума или обяснението по-долу не я оправдава, моля прочетете помощните файлове или се свържете с екипа на форума.

[#10227] Нямате права да използвате системата за лични съобщения."

Редактирано от sokola
Адрес на коментара

:)

Не се виждат защото checkbox-a е направен да каже дали да се виждат след постване на мнението

Оставил съм само сигнатура да се вижда в това мнение

Адрес на коментара

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=92484&view=findpost&p=1421796

Почва да ми писва от тъпи въпроси, защото мразите да четете.

Аре да видим, кой ще е следващия, който ще пита за личните?

Адрес на коментара

Аз забелязвам че не винаги бутончето "Към първото непрочетено мнение" работи коректно. Понякога ме изпраща където трябва, но понякога ме изпраща просто към последното мнение.

Адрес на коментара

Аз видях, че Анди потвърди, че ЛС-тата са спряни все още, но просто виждам, че имам нови получени от днес(може би), но немога да ги отворя!?

Което ме наведе на мисълта, че може други юзери да могат да изпращат!?(или пък не могат и е некъв бъг)... :hilezh: затова казах, а не питах: защо още нямам!?Още снощи разбрах, че ще се спират...

Знам, че е една голяма разправия и некви нерви по цялата тази галимация за вас, но все пак...

Адрес на коментара

Аз щях да го пратя поне още няколко пъти да провери дали не са ги пуснали личните, а вие ми развалихте рахатлъка, баси... :hilezh:

:P

Peace! Loging out.... B)

edit:

бутончиту за препратка към непрочетените мнения никога не е сработвало както трябва. За сметка на това глупавия инвижън няма обозначение кои са новите постове из темата, че по-лесно да ги намери човек. Фън! :)

Адрес на коментара

Няма оправия с тази грешка -An Error Occurred

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

[#10227] You are not allowed to use the private messaging system.

Много пъти се log outвах и нищо

Адрес на коментара

http://audibg.com/fo...dpost&p=1421796

Почва да ми писва от тъпи въпроси, защото мразите да четете.

Аре да видим, кой ще е следващия, който ще пита за личните?

Пак аз.

Както съм написал до снощи ми работеха и си виждах старите. Вчера имам и няколко разменени с различни потребители. Снощи получих ново лично съобщение и почна да ми дава тази грешка. От първия ти пост разбрах, че в момента се конвертират, а не че няколко дена след това ще почне конвертирането.

Я пробвай пак?

Същото е.

Адрес на коментара

Много е забавно тука.

Все едно да гледаш как тъпия узер си е поръчал кола в Инголщадт и му я сглобяват пред очите.

- Гледай, гледай. Няма и колелата? Защо ги няма? Защото не сме ги сложили господине.

- Ама как така без колела? Споко, някой ден ще има.

АУДИ: За малко ще махнем калниците за да настроим фаровете.

УЗЕР1: Ама защо няма калници?

УЗЕР2: Вчера имаше. На какво прилича това нещо?

УЗЕР3: Вярно ли вече ги правят без калници?

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара

Много е забавно тука.

Все едно да гледаш как тъпия узер си е поръчал кола в Инголщадт и му я сглобяват пред очите.

- Гледай, гледай. Няма и колелата? Защо ги няма? Защото не сме ги сложили господине.

- Ама как така без колела? Споко, някой ден ще има.

АУДИ: За малко ще махнем калниците за да настроим фаровете.

УЗЕР1: Ама защо няма калници?

УЗЕР2: Вчера имаше. На какво прилича това нещо?

УЗЕР3: Вяряно ли вече ги правят без калници.

Е ти ли точно ще обиждаш на тъпаци ? Да припомням ли как не знаеш елементарни неща за които даже влизА в спорове с мен. По добре си трайкай.

Адрес на коментара

@raino

@shpeksi

Да ви отговоря все пак,

съпорта на invision бачка по проблема. Кога стане готов ще се опитаме да върнем личните съобщения и ще напиша в темата с големи червени букви, че работят вече.

raino i shepksa - нова групичка за вас, с лимит на личните 15 съобщения за 6 месечен период .. подсетете ме Юли 2011 да ви върна в members групата Честито !

Има написано поне в 2 мои поста и куп други потребители за личните. Щом се правите на олигофрени .. лесна работа .. и аз мога

@Исо, няма как спряна е цялата система, не би трябвало да получваш нови. Единствено може да са служебни от форума. Аз немога да пратя или видя съобщение в момента, дава ми същата грешка.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...