Jump to content

Recommended Posts

Просто ми е любопитно дали някои от пишещите и недоволстващи в темата се замислят,

че някой, някъде полага усилия да поддържа форума и да го държи в работещо състояние.

И вместо да сме благодарни за усилията, които тези хора полагат навръх Коледа ние ревем, като заклани, че не ни харесват картинките... steinigung.gif

Просто ми е любопитно, дали си единственият, който го осъзнава.

...и.. някой някъде полага много усилия...

Адрес на коментара
  • Отговори 731
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Просто ми е любопитно дали някои от пишещите и недоволстващи в темата се замислят,

че някой, някъде полага усилия да поддържа форума и да го държи в работещо състояние.

И вместо да сме благодарни за усилията, които тези хора полагат навръх Коледа ние ревем, като заклани, че не ни харесват картинките... steinigung.gif

Ти изглежда не разбираш, че усилията ги оценявам. Не одобрявам визията. Какво странно има в това ?

Адрес на коментара

Трети ден се опитвам да свикна,яко ми е тегаво,респект за усилията,ама е много усложнен и нашарен скина ,чужди съобщения,за сега това е проблем при мен,а тия препратки към феизбук и тн. няма вариянт някога да ги ползавам.Цветовете доста дразнят очите на кавато и настройка да съм,преставям си на този който работи върху форума какво му е.Дано по скоро се изчистят нещата.

Адрес на коментара

Някой може ли да ми каже защо получавам мейл известие за всеки коментар по дадена тема,а не спират новите мейли ,докато не прочета непрочетените??Одеве имах 61мейла?? :razz:

................

Продължава да е така и при мен - някакво развитие или идея какво да се "отцъка" от опциите за нотификация :gut:

Адрес на коментара

Ако успея да му едитна сорса на този скин може и да успея да сложа такъв бутон някъде из постовете.... Ма чакай по-скоро да направим първо Кредор-а да функционира и тогава :razz:

Адрес на коментара

Ма.... вие още ли ревете за СКИНА и ВИЗУАЛИЗАЦИЯТА на форума???? :gmorning:

Анди, както ще разбереш прочитайки постовете ми в темата се държа културно и разбрано и се отнасям с разбиране. :lol::lol:

Адрес на коментара

Някой наясно ли е защо ми ги няма личните от целия декември и защо не са разделени на входящи и изходящи? Изпратените май изобщо ги няма. :gmorning:

Адрес на коментара

Някой наясно ли е защо ми ги няма личните от целия декември и защо не са разделени на входящи и изходящи? Изпратените май изобщо ги няма. :gmorning:

2. Не се учудвайте, че личните ви съобщения са 0 или по-малко :lol: Конвертират се в момента и именно това бави малко работата на форума.

:lol:

Адрес на коментара

Да, това го знаех, но идеята е защо се появиха на части ЛС-тата. Както и да е, сигурен съм, че като поизчакаме всичко ще се нареди.

Търпение ни е нужно, колеги и респект към работата на тези, които свършиха всичко по ъпдейта. :gmorning:

Адрес на коментара

Стига сте се оплаквали, ще свикнете, всяко ново нещо е малко неудобно, защото сте си създали някакви стари навици, все пак админите работят за членовете на форума, а форума да има повече екстри:respekt:

Адрес на коментара

Стига сте се оплаквали,

Ами това е главният приоритет на БГ "обществото" в последните 20 г - оплакване,недоволство,мрънчанЙЕ,виканЙЕ и вечно търсене на вина и отговорност в другия/те ,а не в собственото АЗ

Адрес на коментара

Здравейте,

след 20 часово цъкане и дебъгване на проблема с личните събощения, би трябвало да са работещи вече.

Проблемът с грешките с конвертирането беше поради дупкликиране на ключове на ЛС-та .. по някаква причина инкремент-а се беше сбозил :respekt:

Пример

Date: Sat, 25 Dec 2010 18:13:09 +0000

Error: 1062 - Duplicate entry '656911' for key 'PRIMARY'

mySQL query error: INSERT INTO ibf_message_topics (`mt_id`,`mt_date`,`mt_title`,`mt_starter_id`,`mt_start_time`,`mt_last_post_time`,`mt_invited_members`,`mt_to_count

`,`mt_to_member_id`,`mt_replies`,`mt_last_msg_id`,`mt_first_msg_id`,`mt_is_draft`,`mt_is_deleted`,`mt_is_system`) VALUES(656911,1132598781,'Re:п?п?п?п?п?',317,1132598781,1

132598781,'a:0:{}',1,2224,0,12178,12178,0,1,0)

Адрес на коментара

Пичове, весели празници!!

Много работа сте свършили, браво!

Форумът наистина е приятен за сърфиране, отстранени са и бъговете от началния вариант.

Само тоя скин ако успеете да смените, цена няма да имате! :mrgreen:

Адрес на коментара

Пичове, весели празници!!

Много работа сте свършили, браво!

Форумът наистина е приятен за сърфиране, отстранени са и бъговете от началния вариант.

Само тоя скин ако успеете да смените, цена няма да имате! :mrgreen:

Имаш долу избор на 3 скина засега. Ще добавим 1-2 още по-натам.

Има по-важни неща за съкане на първо време

Тази верси определено работи много по-леко за сървъра, при натоварване ~6 от конвертирането, не се усещаше забавяне на форума, което при старата версия щеше да е осезаемо.

Адрес на коментара

Имаш долу избор на 3 скина засега.

Да, видях ги, но са сходни, а този - мобайл версията е странен и опоскан. Знам, че звучи претенциозно, просто споделям. :D

Апропо и в моите лични съобщения има чужди. :tach: Не е ясно къде са се дянали моите, обаче :mrgreen:

Ако някой ми ги разпознае, да ми ги върне.

Имам например адрес на някой колега, който работи в бизнеспарка и видно от написаното, се е уговарял за доставка на нещо си на точен адрес... :hilezh:

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...