Jump to content

Recommended Posts

Привет дружина !

Имам една питанка. Какви са възможностите на Ауди 90 2.3 бенц 95-та година някъде ( като е карано години на газ) ?

Вчера за пореден път ме предизвиква един другар :) Виках му наздраве,смях се .. докато не ми преложи ключ за ключ да се пуснем.

По колата му не е пипано нищо, кара я здраво и като служебна ... Хора са се возили при него и повече не желаят да се качат ( луд рейсър :)).

Моята кола съм си я докарал от Швейцария , обслужил съм си я качествено и ми стой в гаража вече почти 3 години ( 11 хил. км). Смея да твърдя,че е в прекрасно здраве. Не е чипвана,не е модифицирана :lol:

Бях решил да я продавам,тъй като съм заклет риболовец и ми е нужен по-високопроходим автомобил .. но май ще си я запазя да натривам носовете на такива смехурковци !

Та , тоя човечец има ли реален шанс да направи нещо или ще ми гледа стоповете в далечината ... ?

Просто ми стана интересно какво толкова се стърви с тоя атмосфер ?

Живи и здрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 126
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ми 110 kW е , не е 150 коня :)

И всичките киловати са живи , убеден съм :)

Ама щом нямам шанс ще го изчакам да си купи новите гуми и ще го нашляпам зад връта с моята "сапунерка" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На каква дисциплина ще се пускате- на 400м, на 1000м, от място или от летящ старт, дай повече инфо.

Това купе куатро ли е или на предно?

Ти колко опитен шофьор си, има специалисти, които ускоряват много добре на предно, хватката не е да си запалиш гумите на старта и до там?

А3-ката ти е по-лека и по-мощна. По принцип имаш добро преимущество.

Редактирано от kapitango
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение дали 90-сето е 20V или не ако е читаво А3-то ще го вземе!

Не говори глупости... 20в ако е 7А така ще го прехапе,че ще му призлее... знам че ще ми кажеш че говориш от опит... но моля те... нека не забравяме,че беше собственик на най спрелия НМ в света

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm::) то теа тема се е водила водила и има доста изписано ама знае ли са :)

времето ще покаже!

Редактирано от Sacheto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе.. NG quattro вярно си върви доста добре, и NM-а си върви що годе добре, но пък и А3-то ако си е добре може да има интрига. Лъжовно е обаче че А3-то е по-леко.. напротив по-тежко е, но си има малко отгоре мощност и въртящ момент, така че ще е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със 7А е ясно, че няма да има гонка, но на NG-то не разбрахте ли че тея 130 и кусур коня вървят като за двайсе повече :zustimm:

Явно не са брат :) Аз само знам,че с бялата ми 90-ка колко сток А4-ки с тоа мотор съм ги праил да хъркат,че чак немога да броя до толко :) Ся вече А3 сигурно ще препарира НГ,поради разликата в килата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не са брат ;) Аз само знам,че с бялата ми 90-ка колко сток А4-ки с тоа мотор съм ги праил да хъркат,че чак немога да броя до толко :) Ся вече А3 сигурно ще препарира НГ,поради разликата в килата.

Ок баце :zustimm::);):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метни един чип набързо да си оплетеш кошницата :)

Тогава ще го биеш и като сменяш на 4500 об/мин :zustimm:

Редактирано от MK4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся вече А3 сигурно ще препарира НГ,поради разликата в килата.

Ако не е яко богата на екстри деесетката може да дойде и по-лека от А3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е яко богата на екстри деесетката може да дойде и по-лека от А3.

90-ка куатро с ел стъкла,ел огледала,предни ел седалки е около 1450 кила :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение дали 90-сето е 20V или не ако е читаво А3-то ще го вземе!

Батката,с тва моето дето ми е в подписа имам да му правя доста неща да си стъпи стабилно на гумите и мощността,знаеш ли,че успях да си размина без проблем А4 1.8Т сток??????

С нетърпение чакам когато я вкарам напълно в час колата да видим кво може наистина.Ако не вярваш докарай ми едно А4 сток 1.8Т и от моя старана нямаш никакъв проблем да се пусна с него на квато и да е дисциплина :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами батко закъснял си малко.. но Ачо да ти каже дали не вървят добре читавите 1.8Т сток :zustimm:

по едно време и той имаше един NM и видя че А4-ката нищо че е доста по-тежка си върви доволно добре.. а след намисите просто няма да има никаква тръпка, ама наистина никаква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз визирах колегата по горе,че нмало да може 20В да се справи с това.Втоя случй сигурно няма да може поради разликата в килограмите.Ама аджеба айде сравнявайте коли от еднакъв клас поне :zustimm: .И незнам кви са тия нападки на някои хора тук,предимно към НМ-а,че бил спрел и тем такива работи незнам.Това,че не се подържат коли незначи че всички са такива B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то и аз още от едно време съм останал с впечатлението че невърви NM-а :zustimm:

преди време имах B2 coupe quattro с 10v мотора 136PS и се е случвало да се пусна с NM и да ти кажа вземах си ги, макар и с минимална разлика.. как да си мисля че върви после B)

сериозно сега - върви си NM-а и на висока скорост със сигурност щеше да разпъне B2-ката, но от място по-малкото килограми и по-късите предавки си казваха думата, въпреки разликите в мощността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да но виж сега.Ако има колеги с други НГ мотори няма значение куатро или не бих се пробвал с удоволствие.Пуснах се с Ауди Фена.Доколкото чета форума му е в доста прилично състояние мотора.Еми кво стана,пуснахме се на летящ и в края на 3-та почвам да го зимам,като преди това вървим на равно.След около 160 почвам повече да дърпам нещо такова беше.А същия той разтегаше неква Ц5 тди 150 плюс чип.Са до колко е читаво онова А6 нз,но се мъча некви факти да изкарам,шото хем колата ми не е наред още хем се преставя прилично според моите виждания.

Като се пооправи малко времето с удовослтвие бих се радвал дасе съберем и да се пробваме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не говори глупости... 20в ако е 7А така ще го прехапе,че ще му призлее... знам че ще ми кажеш че говориш от опит... но моля те... нека не забравяме,че беше собственик на най спрелия НМ в света

Незнам как го реши това ,като ти никога не си карал моята 90-сятка.Нито си виждал стартове със нея.Като състояни и вървеж беше доста добра.На тебе няма смисъл да ти обяснявам ти знаеш всичко!

Батката,с тва моето дето ми е в подписа имам да му правя доста неща да си стъпи стабилно на гумите и мощността,знаеш ли,че успях да си размина без проблем А4 1.8Т сток??????

С нетърпение чакам когато я вкарам напълно в час колата да видим кво може наистина.Ако не вярваш докарай ми едно А4 сток 1.8Т и от моя старана нямаш никакъв проблем да се пусна с него на квато и да е дисциплина :birthday:

Батка аман от клавишни рацери, каръл съм 3г. NM и знам как върви,братми също имаше и NM.Имам някаква бегла представа за нещата.Не се заяздам а изказвам мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета , пак казвам говорим за 2 напълно сток коли. Едната на 15 години , не е куатро , не е пипана ( на гаЗ).

Моята е 2001, прекрасно здраве - 100% сток. Чип никога няма да й сложа :birthday:

Добър шофьор съм , не си тормозя колата и нямам опит в гонките. Но ще дам всичко от себе си в конкретния случай :)

Ще го почакам да си вземе гумите и ще извадим шпагите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А4 1.8 Т куаттро сток върви колко НМ куаттро на 90-ка.Нз кви летящи НМ разкарвахте ма моя зимаше сички НМ-та и НГ-та дето са ми изскачали.На колегата Атанас Велков го стрелях мн лошо при новия му собственик.Лошото е,че БМВ-то ми върви повече и от моя НМ

Редактирано от Vorsprung durch Technik 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...