Jump to content

***** POLL #1: Какъв модел е вашето Ауди? *****


verter

Какъв модел е вашето Ауди?  

489 гласа

  1. 1. ????? ????? ? ?????? ?????

    • 80/90 (B2)
      10
    • 80,90 (B3)
      114
    • 80 (B4)
      125
    • Coupe (B2)
      5
    • Coupe/Cabrio (B3/B4)
      16
    • TT
      2
    • 100/200 (C3)
      8
    • 100 (C4)
      37
    • S4
      4
    • A3 (8L)
      19
    • A3 (9L)
      2
    • A4 (B5)
      80
    • A4 (B6)
      15
    • A4 (B7)
      3
    • A6 (C4)
      19
    • A6 (C5)
      14
    • A6 (C6)
      4
    • V8
      1
    • A8
      1
    • ?????
      10


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 95
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Знам ,че ще прозвучи малко надменно,но имам 3 автомобила Ауди, и на трите мога да намеря забележки за съжаление. А4 кабрио ,2004 / А6 2.0 TDI ,2005/ A8 4.0 TDI ,2005 година. Не се шегувам. Отговарям на всякакви въпроси свързани със моите автомобили. Но започвам да мисля за смяна със Lexus и Toyota!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам кой е гласувал, че има Ауди V8 <_<:wink: - бързо да си признава, или се е объркал с А8, ама пак да си казва ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам ,че ще прозвучи малко надменно,но имам 3 автомобила Ауди, и на трите мога да намеря забележки за съжаление. А4 кабрио ,2004 / А6 2.0 TDI ,2005/ A8 4.0 TDI ,2005 година. Не се шегувам. Отговарям на всякакви въпроси свързани със моите автомобили. Но започвам да мисля за смяна със Lexus и Toyota!

И защо искаш да ги сменяш, какво лошо видя??? <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабриото ,какво да ви кажа, мразя го от момента на покупката, на жена ми да кара! А6 ,се издъни със смяна на турбина на 40000 км, сега е на 55000, има един странен шум които дори във Германия на два пъти не успяха да разберат от какво е,сега съм се разбрал да оставя колата да мислят ,преди да изтече гаранцията. А8 ,трагедия от първият ден в БГ, спря и никои не разбра какво и има 10 дни,накрая запали от само себе си.После уж, смениха електрониката на управлението на дясната седалка ???????!!!!!!! и това бил проблема. След това започна да си черпи всеки ден акумулатора, след смяната му ,пак същата работа.След това уж ,нещо пак смениха и се оправи.След това спря и краи отново.Откриха че блока на управление на помпата се сдухал,било често явление. След това ,да продължавам ли? Има шум в типтроника, на 65000 км е. Пак често ставало,пак ще ходя в Германия преди да и свърши гаранцията ,юни, да я сменя там ако не се е спряла естествено. Защото ,хора ,това да имаш нова кола и то Ауди във Варна,по добре да нямаш нищо,без майтап.Както и да е, аз съм заклет фен,но започвам да се дразня вече от тея моите любимци! Ако има вапроси давайте?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Тая анкетка още ли е на дневен ред??

не е актуална вече, предлагам да се заключи и да пуснеме нова за тази година :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А6 Avant, 1998, 2,5tdi :hilezh: То е на баща ми, обаче мен много ме радва. :hilezh:

Така като те гледам в А6 сигурно малко се губиш, но виж едно А4 кабрио много ще ти тича. (мое мнение) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Ами не знам до колко се губя, обаче ми е супер удобно за каране. :hilezh: Иначе на кабрио не отказвам.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...