Jump to content

Съхранение на гуми!


Recommended Posts

Колеги кажете,според вас добре ли е ако си съхранявам гумите на терасата в черни чували и там грее през по-голямата част от деня слънце ?Нямам място в апартамента,или по не за момента не мога да измисля!Та за това се чудя...вие как мислите ? :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Производителите предписват да стоят на тъмно и при стайна температура.

Отиви в някой по-голям склад за гуми и виж какви са условията там, ако и на твойта тераса са такива действай :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на терасата изложени на слънце макар и в чували не е особено добра идея... Най-добре отиди в някои център за гуми и там предлагат гардероб - цената е абсолютно нормално поне според мен (в Диана тази година ми бяха казали цена от порядъка на 25лв за сезон). :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бла бла бла.В чували на терасата няма да им стане нищо!Прецакват се гумите само ако се карат на топлия асфалт.Кат си седят свалени им няма нищо освен ако не ги държиш в печката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс не ползваш ли мазата.Там е най-добре.Лятото в тези черните чували може да се нагряват и до 60 градуса.Има малка вероятност но е възможно и да се деформират.

Питай при ЖИЖО за гардероб.

Редактирано от DAKINE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... мазата.

:zustimm::unsure::bia: Маза?

Ако говориш за мазето, в блоковете отдавна никой не им се доверява, понеже често страдат от набези на крадци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В северна България и Варна е "маза", в София е "мазе" в монтанско "магазичка" :hilezh:

Буахахах :bia:

Ами да ви кажа,май ще търся някъде гардероб щото за 25лв за сезон няма кво да се циганим...поне знам,че няма да ми ги откраднат :hilezh: ако ги сложа в мазе...може и да пострадам,на терасата няма да бъде то е ясно вече.Ще търся гардеробче в Варна :)

DAKINE човек,като се видим на следващата сбирка,ще ми обясниш къде е тоя пич да попитам за гардеробче :)

Също така,се чудех след като съм ги взел от Шкода тия гуми,дали там не складират,някой знае ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...