Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Левият фар на А3-ката ми не свети. Можете ли да ме посъветвате каква крушка да взема, за да не се получи разлика в светлината, десният ми фар още е с оригиналната си крушка? Фарът е ксенонов.

Редактирано от Траян Атанасов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги 

искам да ви попитам за мнение по една обява 

как ви се струва автомобила и бих ли могъл да сменя това касетофон/CD с някой от вариантите на навигация 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a3-2-0-tdisportback-dsg-ambition-xenon-f-1-top-m%C3%BClheim-an-der-ruh/181975600.html?lang=de&pageNumber=4&__lp=1010&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=8&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&negativeFeatures=EXPORT

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Левият фар на А3-ката ми не свети. Можете ли да ме посъветвате каква крушка да взема, за да не се получи разлика в светлината, десният ми фар още е с оригиналната си крушка? Фарът е ксенонов.

еми вземи си тогава "оригиналната" за да нямаш разлика. аз винаги си купувам по 2 крушки и едната я возя в багажника за резерва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте искам да ви попитам какъв акумулатор според вас трябва да си сложа на а3-ката 2.0 тди 140 к.с 2005г.  иам на предвид там нали се гледа например колко ампер часа е и стартовият ток ?

Редактирано от SYEREN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех февруари месец купих  VARTA Silver Dynamic .Мисля че моят е 74 ma/h с усилен стартов ток.Цената беше 250 и ако им оставиш стария свялят 20 лева от цената ( за Ауто плюс става въпрос).

Редактирано от sa60_89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги, тъй като неделя срещу понеделник ми разбиха колата и ми откраднаха навигацията BNS 5.0,

 

искам да ви помоля за помощ, ако някой колега може да ме насочи за автоморги или заложни къщи в района на

 

Дианабат, Студенстки град, Мусагеница, Дървеница, в които се предлагат такива крадени стоки, защото съм чел за такива в форумите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте лъвчета :) имам 1 много деликатен въпрос защото вече наистина не зная какво да правя. моята принцеса"а3 1.8 т 99г." ми създава доста главоболия напоследък та по същество:

 дойде време да сменям маслото и хоп  маслена помпа ок ,обаче като се тръгна от там само по "майстори и специалисти" проблемът ми е че колицата няма никаква мощност давам газ тя не върви сменил съм може би всичко като се започне  от масла и тем- подобни свещи , комотатор , генерация  и само парици си хвърлям а колата все в този дух не иска и не иска дори и на место като работи работи като трактор  та молбата ми е ако някои е имал същият проблем  много моля да сподели защото вече не вярвам грам на майстори  последно ми казаха че мопютърът ми бил за преинсталация или нов  много моля помогнете 

 

 

 П.С колата ми е автомат 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега може ли да ме насочи къде мога да открия оригинални стъкла за А3-ка втора ръка? Или коя авто морга е най-заредена със авто стъкла? Мерси предварително :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое стъкло ти разбиха? Аз вече минах по тоя път, но съм със застраховка и стъклото ми го платиха. Сега се разправяме за самата навигация.

 

Ако е странично - не бих се ровил по морги, ново китайско стъкло е 40-тина лева в Кобра, "европейско" (уж белгийско, а според мен - турско) е 78....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, извинявам се за тъпия въпрос... ама все пак:

 

Това нещо с каква скоростна кутия е ? Типтроник или какво е ? Моля за някакво разяснение и дали е надеждна скоростната кутия и как се поддържа. Не съм карал автоматик досега, а тази кола доста ми хареса....

 

Четох много лоши неща за мултитроника, освен това имал и скъпа поддръжка.. ако и при тази скоростна кутия е така, искам да знам предварително.

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11373031872214144&f1=details&slink=3kpnwz

 

Благодаря !

Редактирано от kup0nq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте ! искам да ви попитам става въпрос за ауди а3 2 тди 140 к.с. 2005г. ходих в един сервиз където ми направиха компютърна диагностика и ми казаха че 4-те свещи ми били изгорели или нещо към тях и за това не подгрявали въпроса ми е след като не подгрявът не трябва ли някаква лампичка да ми свети или на таблото да ми исписва някаква грешка ?!?!? дали само не ме лъжът...... някакви идеи ? Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, извинявам се за тъпия въпрос... ама все пак:

 

Това нещо с каква скоростна кутия е ? Типтроник или какво е ? Моля за някакво разяснение и дали е надеждна скоростната кутия и как се поддържа. Не съм карал автоматик досега, а тази кола доста ми хареса....

 

Четох много лоши неща за мултитроника, освен това имал и скъпа поддръжка.. ако и при тази скоростна кутия е така, искам да знам предварително.

 

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11373031872214144&f1=details&slink=3kpnwz

 

Благодаря !

При А3 няма мултитроник

 

здравейте ! искам да ви попитам става въпрос за ауди а3 2 тди 140 к.с. 2005г. ходих в един сервиз където ми направиха компютърна диагностика и ми казаха че 4-те свещи ми били изгорели или нещо към тях и за това не подгрявали въпроса ми е след като не подгрявът не трябва ли някаква лампичка да ми свети или на таблото да ми исписва някаква грешка ?!?!? дали само не ме лъжът...... някакви идеи ? Благодаря :)

На мен ми бяха изгоряли 5 от 6 подгревни свещи, колата палеше по-трудно при студено време и нищо не изписваше като грешка дори на Ваг-ком

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

спешно ми трябва сервиз, където може да се направи диагностика на кола в събота ! Моля за съвет !

 

Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам два проблема, или по точно въпроса. 

1. Не ми работи регулатора на светлините (за на горе и на доло). От какво може да е, как да разбера, мога ли сам да го оправя?

2. Не ми работи, не знам как се казва точно, функцията която забранява на колата да дига повече от определена скорост. Как да го подкарам?

Ако ми помогнете ще ви бъда много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги присъединявам се към вас с моята А3ка ,колата 2004г ,2000с дизел засега съм много доволен четох за проблемите на този мотор и се надявам да нямам такива :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как е колеги ? искам да ви кажа нещо интересно ...... примерно карам си аз колата през деня или вечерта се тая и след като я оставя за няколко часа без да я отварям да я отключвам и т.н. установявам че стоповете ми светът еи така без никаква причина ако се прибера да речем към 10 вечерта на сутринта като отида гледам стоповете ми светът се едно съм натиснал спирачка 0_0 дайте някакви идеи че почти всеки ден си зареждам акумулатора от какво може така да започват да си светът сами стоповете ?!?!?!?! :)

 

п.п. на компютърна диагностика нищо не показва :/

Редактирано от SYEREN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги присъединявам се към вас с моята А3ка ,колата 2004г ,2000с дизел засега съм много доволен четох за проблемите на този мотор и се надявам да нямам такива :bia:

честито колега - чакаме снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега може ли да каже какъв размер се водят болтовете на джантите на Ауди А3 след 2005 или какво трябва да гледам като копувам (големина, стъпка)?

И има ли значение размера на ключа за монтаж/демонтаж?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...