Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

Дали може някаква снимка на тези усилватели , че нещо не го намерих ? Имам някакви смущения в радиото и немога разбера причината , само това ми остана ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай ;) Имаш късмет че тия дни съм точно на тая вълна ;)

 

При теб номерата им ще са други, но изглеждат по същия начин (с някои разлики в конекторите):

 

nvko.jpg

 

С какво радио си?

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналното нещо изгоря в него и сега съм с Pioneer ,а леле човек от къде ги изкара тия всички работи :D :D да не се намират във вратата на багажника под кората ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж за каква антенна система е Pioneer-a! Вероятно именно в това е проблема! За това те попитах с какво радио си защото предположих, че не е оригиналното ;)

Да, в 5-тата врата под корите са. Нали ти написах - едното е под стъклото, другото над в самата врата. Трябва да махнеш корите на вратата за да ги видиш.

Само че според мен не е в тях проблема щом се е появил след смяна на радиото ами е несъвместимост ;) което значи преправяне на антенната инсталация (което включва и смяна на въпросните усилватели) или радио, което е за правилната ;)

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писна ми от тея джамбази. Останах без малката решетчица долу в дясно( на фаровете за мъгла). Те са на щипки до колкото виждам. Колко кинти ще ми струва горе долу? ПС нямам фарове за мъгла.

Sent from my Xperia S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оградих го с кръгче 

да радиото не е включено, но мисля че стартиран двигател трябва и то да всети 

нямам спомен на предната ми А3 8Р дали светеше при изключено радио затова се допитвам до Вас 

 

Поздрави 

 

Потвърждавам, че при изключено радио НЕ свети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писна ми от тея джамбази. Останах без малката решетчица долу в дясно( на фаровете за мъгла). Те са на щипки до колкото виждам. Колко кинти ще ми струва горе долу? ПС нямам фарове за мъгла.

 

Споко, по-зле ще става в Плевен, по-добре няма! Малко по-хубава кола оставена на улицата ти гарантира ядове с подобни бедни душички, само гаража спасява положението!

 

Провери в продавалник няма как да не се предлагат такива, все пак нЕкаде трябва да ги продават след като ги свалят, нали? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях вчера на гости, когато излезнах да си заминавам една патрулка чакаше зад мен. Явно тогава са я свалили и някой може би ги е извикал. Но никой полицай не дойде да ми каже да си огледам колата. Тази сутрин установих липсата. Ще чакам негодника да я пусне в продавалника. За три години освен това, ми взеха дясното огледало и капачките на джантите. Фън :-)

Sent from my Xperia S using Tapatalk

Редактирано от Тома
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж за каква антенна система е Pioneer-a! Вероятно именно в това е проблема! За това те попитах с какво радио си защото предположих, че не е оригиналното ;)

Да, в 5-тата врата под корите са. Нали ти написах - едното е под стъклото, другото над в самата врата. Трябва да махнеш корите на вратата за да ги видиш.

Само че според мен не е в тях проблема щом се е появил след смяна на радиото ами е несъвместимост ;) което значи преправяне на антенната инсталация (което включва и смяна на въпросните усилватели) или радио, което е за правилнаТе

Сложно стана :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложно... Не знам, може би не. Но не е и евтино - двата усилвателя заедно струват грубо около 350лв нови ;) разбира се се намират доста по-евтини втора ръка ама пак не е работа за 20лв и не се сменят само те...

Можеш да пробваш да ползваш само една от антените и да видиш дали има разлика. Би трябвало да имаш двоен куплунг отзад. Антените са 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един страничен въпрос, колко струват оригинални чистачки за а3 8p? Имам оферта за Бош 80 лв, Валео 60 лв. Някакви мнения и препоръки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложно... Не знам, може би не. Но не е и евтино - двата усилвателя заедно струват грубо около 350лв нови ;) разбира се се намират доста по-евтини втора ръка ама пак не е работа за 20лв и не се сменят само те...

Можеш да пробваш да ползваш само една от антените и да видиш дали има разлика. Би трябвало да имаш двоен куплунг отзад. Антените са 2.

 Ще погледна какво се случва само да се постопли малко времето :) Благодаря за информацията 

Относно чистачките ако са ти отишли перата, си купи пера силиконови 20-тина лева са и смяната им е адски лесна и бърза :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един страничен въпрос, колко струват оригинални чистачки за а3 8p? Имам оферта за Бош 80 лв, Валео 60 лв. Някакви мнения и препоръки?

VALEO - 56лв. от Аутохит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моето ауди  ми казаха 97 лева.....мисля че са 600 мм на 450 мм.

Да питам нещо.Понеже казахте,че има несъвместимост в радиата.Как мога да проверя дали ето този http://www.sony.bg/support/bg/product/CDX-GT570UI/specifications

ще ми пасне на колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето ,никое радио освен оригиналното няма да ти пасне като размер говоря , а отделно като сложих такова радио трябва и една джада към него да се сложи. Защото когато го сложих аз радиото и го пуснах от него освен музиката издаваше звук и на двигателя и общо взето се едно двигателя ми беше в купето :D. С една дума когато си избереш радио , което да ти пасне на интериора (червено) мой съвет е да ти го сложат  в някой професионален сервиз :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен няма по-добре изглеждащи от оригиналните... А там има достатъчно избор между поколенията и като размер, и като външен вид, и като функционалност...

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Факт, и аз така смятам. Проблемът е, че си ги харесват и ги крадат....

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето си е много хубаво и свири супер добре.Проблемът ми е, че не мога му ръгна флашка...Най-лошото е, че не чете записани МП3 дискове, а само оригинални :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...