Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

ключетата както виждаш са две, всяко има по 2 функции

долното фиксира скороста с която се движиш и после всяко натискане сваля 3 километра в час надолу.

горното връща колата на последната зададена скорост, и съответно всяко натискане повреме на движение с темпомат вдига скороста с 3 километра.

колата се изгаси от контакт последната зададена скорост се изчиства автоматично.

За твоята кола, нещата са в застой, понеже напоследък нямам никакво свободно време. Но и това ще стане, Щом съм го почнал.

Колега,да разбирам ли,че темпомата е постоянно включен като няма копче ON-OFF.Ще свети ли постоянно зеления символ на таблото още от запалването или как?

поздрави <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

той фобрично темпомата си е перманентно включен. ако пожелаеш можеш да го изключиш от копчето, което според мен е сложено заради някакви изисквания, особено понеже имитира натискане на спирачка или съединител, това върши същата работа.

АКо някой иска мога да му монтирам и такова копче, трябва просто час отгоре и съответно малко повече средства.

Лично аз наскоро си сложих оригинално копче и пак не го вързах този бутон. Така че всеки си преценява.

А това за зелената светлина, работи само когато караш на темпомат, през другото време не свети. То не че на аудитата свети нещо де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля с новата придобивка! Много и се радвам! Сърдечни поздрави и благодарностти на колегата - БРАВО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина се смешни обявите за поставяне на темпомати с цени от 100лв нагоре.

Колега, дадох 130 лв за темпомат. Но получих нова ръчка за мигач с темпомат. При това оригинална. Цената на ръчката в Порше БГ наистина е над 100 лв. Иначе за ТДИ самото управление на темпомата си е вградено в комп-а. Хубавото е, че наистина с 2 копчета в лоста на мигача + окабеляване може да се сдобиеш с тая екстра. Въпрос на избор на клиентите. Иначе цената ти е добра. То само поставяне на оригиналния лост отнема над 1.5 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дадох 130 лв за темпомат. Но получих нова ръчка за мигач с темпомат. При това оригинална. Цената на ръчката в Порше БГ наистина е над 100 лв. Иначе за ТДИ самото управление на темпомата си е вградено в комп-а. Хубавото е, че наистина с 2 копчета в лоста на мигача + окабеляване може да се сдобиеш с тая екстра. Въпрос на избор на клиентите. Иначе цената ти е добра. То само поставяне на оригиналния лост отнема над 1.5 часа.

Ти сам си стигнал до финала на сметката. Платил си 130 лв за темпомат с оригинална ръчка.

комплекта с двете ръчки струва 80лв. Значи едната която ни трябва е 40лв.

като сложиш 30лв за окабеляване, активиране и монтаж на цялата работа от моя страна става общо 70лв

70лв. НАПЪЛНО ОРИГИНАЛЕН ТЕМПОМАТ. ако някой успее да намери ЕДНА разлика с този който са ти сложили, ще му подаря КОЛАТА СИ.

та излиза че при мен е двойно по евтино, като сложим и това че при мен гаранцията е ДОЖИВОТНА, разликата е фрапираща. Едва ли в Порше дават такава гаранция.

Имайте предвит че автозервиза ми работи вече 4 години и смятам че думата за гаранция си тежи на мястото.

Каквото и да се случи с темпомата докато съм жив, ние поемаме напълно ремонта, без значение какво.

Единствено не давам гаранция за оригиналния лост, когато си го е купил клиента от някаде другаде. Ако го правя с копчета, гаранцията е пълна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЪП за темпоматите. Днес вързах на едо голфче 4 и като го включи темпомата и си му светва на таблото фабричната индикация че е включен. Това е в отговор на хората които питаха за тази индикациика на километража.ако вашия километраж я има то тя ще светне като монтираме темпомата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега привет и от мен.Радвам се и те поздравявам за тази идея и искам да си запазя час но съм малко от далечко.Веднъж на две седмици идвам до Пловдив по работа но няма да е проблем да дойда и до Пазарджик тъй като цената е прекалено добра и си струва но проблема е че денят не е точно определен когато ми се обадят и тръгвам.Дай си номерчето че нещо не го намерих и един ден преди да дойда ще се обадя да запазя час!!Колата е ауди 1,9тди афн :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега моята А4 е 1.8 1999г., AVV мотор( ако не се лъжа), дали ще стане? Предварително мерси и ЕВАЛА ЗА ХУБАВАТА РАБОТА!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не колеги жилата съм ги оставил на заден план за сега че имам лични проблеми и не ми се хваща работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,карам б4 тди 13 93 година и сам от Варна,Ако работиш в събота мога да инвестирам в гориво за да се сдобия с екстрата

лошото е че нема да мога да дойда,да свършим работа и да се прибера за един ден,ако има некой сносно хотелче на близо мога да разходя жената .Ако ти се занимава с мен пиши на ЛС, и тел мога да дам ако искаш :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и Благодарности на колегата toshkov81 от Пазарджик който е много разбран и отзивчив.От Днес и аз съм официално с темпомат и след теста от Пазарджик до Твърдица мога да заявя че е перфектно и в началото дори забавно.Който има възможност да си сложи такава екстричка 30лева са си нищо работа!!!!! :musik:

Редактирано от TDI Racing
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз :) , но все нямам време да дойда и да се оборудвам с тази екстра. Надявам се да е скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли желаещи от бургас да дойдем да им монтираме автопилот на колите цена 30лв + нафтата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравй колега,

1. Продаваш ли и лостчета или да търсим по моргите?

2. Има ли разлика между лост от пасат, ауди а6 и ауди а4 да речем около 2000 г. или всичко става.

3. Дали отремонтирате дисплеи на бордови компютри ?

Благодаря предварително за отговора.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...