Jump to content

измами от магазин, сервиз и морга КАСТО 2000


Recommended Posts

Понеже виждам, че тук някои хора споделят мнението си от услуги предложени им от някои сервизи да кажа и аз за един. КАСТО 2000, морга, магазин за части нови и втора употреба и сервиз. Смениха ми двигателя заради спукан блок, цената беше 2500 за оборудван и връщат моя след 1000км. като мина за да не сменя нещо по техния. След 1000км. какво получаваш, необорудван двигател без още някои компоненти като шайба на разпределителен вал, клапани, картер и може би още неща тъй като главата и нещата покрай нея са свалени и за сега само това констатирах. Освен това минахме и със сменен стартер(уж)... 200лв и 125 за диагностика, стар няма върнат... защо ли?Ъ?

та както и да е, за всеки с доста излични пари и желание за спонсорство да тича към касто 2000 на ул. стар лозенски път номер 10, зад поделенията във враня и да спонсорира.

И последно установено, стария ми мотор беше F9Q, а този дето ми върнаха F9A, ебаси какви са пичове тези, бягайте при тяд да купувате и сменяте части....

P.S. става въпрос за рено но мисля, че това няма особенно значение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичайната практика при подобен вид замени е ти да си вземеш ВЕДНАГА двигателя, а те да си направят необходимите белези на техния мотор с цел да не си сменил нещо в случай на рекламация през въпросните 1000 км. Това търговците на авточасти втора употреба го владеят прекрасно.

В твоя случай са те прекарали по много долнопробен измамнически начин, но трябва да виниш само себе си за случилото се защото си се съгласил на такива условия.

За пореден път се убеждавам колко доходоносна е търговията с части втора употреба защото знам на какви цени се изкупуват автомобилите преди разфасовка. :multi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичайната практика при подобен вид замени е ти да си вземеш ВЕДНАГА двигателя, а те да си направят необходимите белези на техния мотор с цел да не си сменил нещо в случай на рекламация през въпросните 1000 км. Това търговците на авточасти втора употреба го владеят прекрасно.

В твоя случай са те прекарали по много долнопробен измамнически начин, но трябва да виниш само себе си за случилото се защото си се съгласил на такива условия.

За пореден път се убеждавам колко доходоносна е търговията с части втора употреба защото знам на какви цени се изкупуват автомобилите преди разфасовка. :)

да прав си, аз сам съм си виновен, че не взех двигателя си веднага но просто искам всеки видял темата тук да се замисли ако му потрябва морага или друго и да се сети за "касто 2000"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм се парил за 25 лв, но си направих необходимите поуки.

Наистина и аз да те запитам какъв е тоя мотор за 2500 лв. Разбирам, че за труд са ти взели да речем 400-500 лв, но 2 бона за мотор с неизвестно състояние ми се виждат множко. Нали горе-долу си представям за колко е взета колата.

Дай модел, година, тоталка ли е била.

Много интересен случай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко цени от Касто:

-Спринтер 2.7 цди 5000лв.

-Пежо 307SW 1.6 16 клапана ХДИ 2000лв

-Октавия едно последна година и фейс на модела 1.9 помпа дюза пак около 1500-2000лв(не знам точно)

При мен всички тия коли са служебни, и не мога да помогна на хората с по-евтин вариант. Обаче все си мисля че частно лице ако има малко желание може да си оправи колата за доста по-малка сума. Ако един мотор скъса колянов вал, и повреди цилиндровата глава положението наистина е тотал. Обаче при желание съм убеден, че ще се намери почти кой да е двигател в БГ за кола европейско производство.

Редактирано от Vankata_84
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата. За 2500лв какъв е този двигател на Рено дето те уплаши от ремонт?

1,9 дци 2004 година 120коня. беше със спукан блок от прегряване, поне в 2 сервиза преди това(единия на рено) провериха всичко и остана да е блока, тоест глава,, топлообменици и т.н. казаха, че са здрави, а аз исках блок с документи да си го регистрирам в кат. онези обявиха цената за двигател с гаранция, монтаж и консумативи и затова се навих, а и ми писна преди това месец и половина без кола ...

Към колегата. За 2500лв какъв е този двигател на Рено дето те уплаши от ремонт?

1,9 дци 2004 година 120коня. беше със спукан блок от прегряване, поне в 2 сервиза преди това(единия на рено) провериха всичко и остана да е блока, тоест глава,, топлообменици и т.н. казаха, че са здрави, а аз исках блок с документи да си го регистрирам в кат. онези обявиха цената за двигател с гаранция, монтаж и консумативи и затова се навих, а и ми писна преди това месец и половина без кола ...

?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След свършена работа, не мисля че мога да помогна, само може би мога да те изнервя. Все си мисля че можеше по-евтино да минеш. Както и да е да си я караш със здраве....все пак в БГ всичко зависи от това на какви ще попаднеш :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След свършена работа, не мисля че мога да помогна, само може би мога да те изнервя. Все си мисля че можеше по-евтино да минеш. Както и да е да си я караш със здраве....все пак в БГ всичко зависи от това на какви ще попаднеш :respekt:

наздраве колега и дано.... просто искам да разкажа за "касто 2000" и ако се наложи на някой от форума да го има в предвид....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само веднъж съм пазарувал от тях - странично стъкло,затова нямаше много варианти за изработване...НО

По телефона цената беше 35 лева,като отидох на място изведнъж стана 40.Не това е проблема мамка му за 5 лева :P

Но ми направи впечатление адски арогантното и надуто отношение към мен.Дръгия път просто няма да се сетя за тях като ми трябва нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде се намира тази фирма, че не разбрах точно?

то запомни името, друго не ти трябва.... иначе са зад поделението във враня, стар лозенски път май беше улицата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

понеже обичам точността искам да отбележа за блока, на блок F9Q пишело F9A и този който са ми върнали е моя, отдавна го констатирах но не писах, а е редно. все пак номера на блока по регистрация е моя. обаче вече трети човек идва да купи колянов вал и носи стария си, който въобще не отговаря на моя който имам, а и биелите са с различен ъгъл на срязване при наставянето на двете части. сигурен съм, че хората от касто държат на името си и скоро ще уточним недоразумението за което всички ще научите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така трябва,търси си правата до дупка,иначе такива измамници ще се трупат постоянно.Предполагам,че имаш необходимата документация за покупките и смяната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Време е да завършим сагата касто която вече половин година седи в този, а и още няколко форума. Сега ще обоща всичко което се случи последните 6 месеца и надявам се хората в моето положение да са възможно по-малко защото определено е неприятно когато те излъжат и то не с малка сума пари.

Началото бе преди около 6 месеца и както може да видите по-горе ми беше сменен двигателя във фирма "касто 2000". Очаквах да си получа стария както се разбрахме и като се има предвид, че ми бе спукан блока очаквах да изкарам поне 1000лв. от здравите му части които видимо вървят доста(като знам колко ми звъняха на мен при пускане на обява). Да ама не, след като си взех стария двигател освен, че липсваха клапаните (8 x незнам колко лева...) реших, че все оща мога да си върна част от 2500лв. които им дадох за двигател(втора употреба от тях). Още в началото баща ми който е монтьор(пенсионер) опита да завърти вала и не успя като каза, че тук има нещо гнило, работещ двигател до преди 1 месец не би трябвало да не може да се завърти с ръка и каза, че най-вероятно блока е отварян. След като общо 5 човека идваха за коляновия ми вал и 2-ма от тях за бутала с биели се оказа, че това което имам в моя двигател въобще не отговаря на това което носиха те (счупените им от рено сценик). ТУК ИСКАМ ДА СЕ ИЗВИНЯ НА ВСИЧКИ ИДВАЛИ ДА КУПЯТ КОЛЯНОВ ВАЛ И БУТАЛА ЗА СЦЕНИК ЗА РАЗКАРВАНЕТО НО ДО ТРЕТИЯ СЛУЧАЙ НЕ ПОДОЗИТАХ КАКВО Е СТАНАЛО, А ПРИ ПОСЛЕДНИТЕ ДВА ИМАХ СЪМНЕНИЕ НО СЕ НАДЯВАХ ТЕХНИЯ ВАЛ ДА Е КАТО МОЯ И ДА СЕ ОКАЖЕ, ЧЕ ЗА СЦЕНИК ИМА НЯКОЛКО ВИДА ВАЛ ЗА ТАЗИ КОЛА. Да ама не, няма, след петия случай отидох в сервиз дилър на рено и затвърдиха съмнението ми, че този вал не е от моя сценик.

ЗАЩО НАПИСАХ ПОСЛЕДНИЯ СИ ПОСТ ОТ ПРЕДИ МЕСЕЦ И МАЛКО. ХОРАТА ОТ КАСТО ВИДЕЛИ КАКВО СЪМ ПИСЪЛ И МЕ ПОТЪРСИХА ПРЕДИ ТОЗИ МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА УВЕРЯВАЙКИ МЕ, ЧЕ ДЪРЖАТ НА ИМЕТО СИ И "МОЖЕ ДА Е СТАНАЛА ГРЕШКА С МОИТЕ ЧАСТИ" КАТО ИСКАХА ДА ГИ СРАВНЯТ И АКО ИМА ТАКАВА ГРЕШКА ДА ОПРАВИМ НЕДОРАЗУМЕНИТО. МОТАХА МЕ ОКОЛО 40 ДНИ ДА ИМ ЗВЪНЯ КОГА МОЖЕМ ДА СЕ ВИДИМЕ И ДА МИ ОБЪРНАТ ВНИМАНИЕ И ОНЗИ ДЕН ВСИЧКО ЗАВЪРШИ КАТО ИМ СЕ ОБАДИХ ЗА ПОСЛЕДНО И ТАКА И НЕ ПОЖЕЛАХА ДА ГОВОРИМ ЗА НИЩО ДОКАТО НЕ НАПИША ТУК(И В ДРУГИТЕ ФОРУМИ), ЧЕ ТЕ СА ТОЧНИ И КОРЕКТНИ И НЯМА ГРЕШКА...

Е КАЖЕТЕ КАК ДА ГО НАПИША СЛЕД КАТО ЗНАМ, ЧЕ МЕ ИЗМАМИХА И ВИДИМО ОТ ДОСТА ФОРУМИ ПО КОИТО ПИСАХ НЕ СЪМ ЕДИНСТВЕНИЯ??? СЪЖАЛЯВАМ САМО, ЧЕ НЕ ПРОЧЕТОХ НЕЩО ПОДОБНО И ИЗБЪРЗАХ СЪС СМЯНАТА НА ДВИГАТЕЛЯ КАТО ОТИДОХ ЯВНО ПРИ ЕДНИ ОТ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИЗМАМНИЦИ НО..... НАДЯВАМ СЕ ДОСТА ХОРА В МОЕТО ПОЛОЖЕНИЕ ДА НЕ ГО НАПРАВЯТ. ИЛИ ПОНЕ ДА ИЗЧАКАТ ДА ИМ СЕ СВАЛИ ТЕХНИЯ ДВИГАТЕЛ И ДА СИ ГО ВЗЕМАТ ВЕДНАГА ЗА ДА НЯМА ПОСЛЕ "ГРЕШКИ" И НЕСЪОТВЕТСТВАЩИ ЧАСТИ.

ТУК ИСКАМ ДА ПОПИТАМ И МОНТЬОРИТЕ ВЪВ ФОРУМА АКО ИМ ДАМ НЯКЪКВИ ДАННИ ЗА СЕГАШНИЯ КОЛЯНОВ ВАЛ ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕ ОТ КАКВА КОЛА Е ЗА ДА НАПРАВЯ ОПИТ ДА ГО ПРОДАМ, ВЪПРЕКИ, ЧЕ СПОРЕД МЕН ЕДВА ЛИ Е НЕЩО КОЕТО СЕ ТЪРСИ, А И АКО ГО ЗАМЕРЯТ ДАЛИ НЕ Е ШЛАЙФАН ДОСТАТЪЧНО ИЛИ НЕ Е НАДРАН ЗА ШЛАЙФ... АКО НЕ НАДЕЖДАТА МИ ЗА 1000ЛВ. ИЗБИВАНЕ СЕ СВЕЖДА ДО 50ЛВ. ЗА ЖЕЛЯЗО В НЯКОЙ ПУНКТ ЗА ИЗКУПУВАНЕ И ТОВА Е...

СЕГА НАЙ-ВАЖНОТО Е ОТ КАСТО ДА НЕ МЕ ТЪРСЯТ ПАК СЛЕД ТОЗИ ПОСТ ТЪЙ КАТО СЕ УБЕДИХ, ЧЕ НИКЪК НЯМАТ НАМЕРЕНИЕ ДА МИ ВЪРНАТ ТОВА КОЕТО Е БИЛО В ДВИГАТЕЛЯ....

НАДЯВАМ СЕ БЪДЕЩИТЕ ИМ КЛИЕНТИ ДА СА НАЩРЕК ЗА ТОВА КОЕТО МОЖЕ ДА ИМ СЕ СЛУЧИ ЗАЩОТО Е ГАДНО...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте на всички от форума

За пореден път сядам да отговарям на нападките и клеветите на iivanov който продължава да пише некоректни неща за нашата фирма и си позволява да представя нещата както на него му е угодно.

На първо място сделката е абсолютно чиста, и двете страни са се разбрали какво трябва да се случи и срещу какви пари. Нямаме клиент който да не е бил надлежно уведомяван за :

Цена на частта

Цена на труда

Време

И дали в крайната цена се включва или не цената на необходимите консумативи. Като относно консумативите винаги сме уточнявали, дали клиента ще си ги намира или остава това на нас.

Но видно място в фирмата е написано също, че гаранция се дава само ако има мостра за сравнение и ако тази част остане при нас до монтаж на нашата част. Този принцип на работа се прилага от години при нас и доказано работи в полза и на двете страни. От всички тези параметри мога да кажа, че единствено с фактора „време” е имало случай на некоректност и от двете страни. Забавяне от наша страна а също и забавяне и от страна на клиента/в повечето случай поради финансови проблеми предполагам/но това в днешно време уви е разбираемо.

Е колеги, от тук насетне според мен всеки е в правото си да сключи сделка или не.

И още нещо, преди време пак го написах, ще го напиша и сега. Основните „оплювания” от клиентите ни са относно нашите цени. Това съм го забелязал в течение на времето, че грубото и злобно отношение се проявява когато кажем цена на търсената от клиентите част. В връзка с това искам да споделя, че първо – всеки избира доброволно от кого и на какви цени да пазарува, второ – фирмата ни е една от малкото изцяло легални фирми с всички необходими разрешителни и лицензи и това в едно с поддръжката на персонал си има съответно и цена. На всички мога само да кажа че благодарение на официалните представителства, благодарение на форумите и благодарение на авто моргите всички ние потребителите на тези стоки имаме късмет, че можем да избираме от къде да пазаруваме. Проблема на повечето хора е, че никой не си прави труда да седне и да напише нещо когато е доволен от стока или услуга, но всеки втори и склонен да „скача” ако нещо не му е баш както той си го иска или представя. Много лесно колеги използвате обидни думи, в повечето случай дори без да сте в час или самите вие да сте потърпевшите. И ние се опитваме да оправим наши слабости, уволняваме работници от които има оплаквания от нашите клиенти и това се случва и благодарение на вашите/на клиентите/градивни критики. Но не може да си замълчим когато клиенти като iivanov постъпват некоректно. Цитирам : „И последно установено, стария ми мотор беше F9Q, а този дето ми върнаха F9A, ебаси какви са пичове тези, бягайте при тяд да купувате и сменяте части.... „ а след време колегата iivanov проверява и какво се оказва цитирам отново негов пост „понеже обичам точността искам да отбележа за блока, на блок F9Q пишело F9A и този който са ми върнали е моя, отдавна го констатирах но не писах, а е редно. все пак номера на блока по регистрация е моя.”

Още нещо да споделя, колегата дойде с специалист при нас, прегледа двигателя и си го взе, а после почна да се оплаква че нещата му били подменени.

И накрая с риск да ме „изядете” искам да споделя с вас следното. С iivanov бяхме в прекрасни отношения доста време след монтажа на двигателя и ще ви кажа защо. Защото ние проявихме интерес към нещо което беше в неговата сфера на дейност. Имахме сайт, готов но създаден от човек който не е в страната и не можеше да го подобрява и променя. Та искахме от г-н iivanov негова оферта за евентуално доработване на сайта ни и получихме следната оферта : 4000лв за евентуална преработка на сайта и по 200лв месечно за поддръжка. Месечната поддръжка няма да я коментирам но исканата цена за козметично довършване на вече готов сайт ни се стори и е нечувана като цифра. За да ти изработят сайт в нета офертите почват от 400-500лв а нашия е готов но има един два детайла за довършване и по-конкретно да има опция да се чете на БГ и на Английски. Естествено ние не приехме офертата и оттам се почнаха драмите. А сайта ни и сега не е променен все още не може да се ползва на чужд език но повярвайте ми е напълно готов и се ползва на български. www.exoticpheasant.com

И най-важното, г-н iivanov дължи на фирмата ни 170лв. пари който не беше доплатил в изчакване на преговорите относно работата по сайта ни. Е преговорите пропаднаха, парите така и не си ги доплати, но за сметка на това активно се опитва да ни изкара по-черни и от дявола.

Това е истината колеги. Повече няма да се обяснявам по форумите по този въпрос. Пазара е свободен и избора си зависи от вас. Ще се радваме да сме полезни с каквото можем но най-вече ще се радваме ако не се коментират некоректни неща свързани с фирмата ни.

Пожелавам на всички безаварийно каране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе така е по автоморгите....винаги има доволни и не доволни клиенти. Аз сега търся от една такава теглич за Пасат комби 98г. и ме лъжат вече 2 седмици по телефона....уж щели да им доставят (вероятно да го откраднат), после казват, че го били продали и ей такива тъпотии....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да се оплача с нещо дребно.звънкам и им казвам търся пред капак с ляв фар за ауди а6 ц4 1996.гледам по обява е ти казват че е валидна и всичко си отговаря.колата е едно към едно с моята даже е боята и си викам уууу супер няма да боядисвам.договарям се за 150лв капак и 70лв фар.аз съм от габрово и искам по еконт те казват неможе такова нещо да се праща по куриер.ок беше лято викам таман ще ида до Варна,приятелката ми работеше в Албена и ще видя.вземам колата на един приятел 70лв гориво и отивам като отидох кво да видя капака е от ц5 светло сиво а фара с мигача изгорели от пожар :gruebel: след дълги разговори и караници ми казаха че обявата била примерна и ц4 биле до 95г.и вече стане лошо :rotcol: а за габровски сервизи да не говорим.аз го праща да ми замери ламбДА сонда тои ми отворил капака на главата и ми вика че нямам компресия и не е от сондата :rotcol: и накрая вика 150 труд. ел-сервиз БАИ-ИЛИЯ :hilezh:

Редактирано от TIHOTI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И отново отговор от моя страна. Виждам, че хората от касто се опитват да защитят името си и са се опитали да се измъкнат но веднага идва и моето становище.

1.

За пореден път сядам да отговарям на нападките и клеветите на iivanov който продължава да пише некоректни неща за нашата фирма и си позволява да представя нещата както на него му е угодно.

На първо място сделката е абсолютно чиста, и двете страни са се разбрали какво трябва да се случи и срещу какви пари. Нямаме клиент който да не е бил надлежно уведомяван за :

Цена на частта

Цена на труда

Време

Цената за смяна на двигателя беше 2500, съгласих се за нея трябваше да получа ваш двигател включително консумативи (масло, филтри) и да получа стария мой. Получих ваш двигател в колата си който работи добре вече близо година, получих "безплатните" консумативи въпреки, че се опитаха да ми ги таксуват на казасата но шефа каза да останат безплатни тъй като можем да си бъдем полезни за в бъдеще (визирайки нещата с които мога да помогна). Моя двигател остана при касто 1 месец докато тествам новия за да ми важи гаранцията. Така казаха в касто за да не сменя някоя част. Накрая получих моя но за него в точка 2 и 3.

2.

Но не може да си замълчим когато клиенти като iivanov постъпват некоректно. Цитирам : „И последно установено, стария ми мотор беше F9Q, а този дето ми върнаха F9A, ебаси какви са пичове тези, бягайте при тяд да купувате и сменяте части.... „ а след време колегата iivanov проверява и какво се оказва цитирам отново негов пост „понеже обичам точността искам да отбележа за блока, на блок F9Q пишело F9A и този който са ми върнали е моя, отдавна го констатирах но не писах, а е редно. все пак номера на блока по регистрация е моя.”

За това какво да кажа, обясних за грешката си въпреки закъснението. В началото надписа който фидях беше F9A и както над 99% от хората не зная, че на блок F9Q пише F9A. След това прочетох и се уверих, че е моя (САМО БЛОКА) но и в крайна сметка за какво да ми го сменя някой след като се знаеше, че той беше спикан.

3.

Още нещо да споделя, колегата дойде с специалист при нас, прегледа двигателя и си го взе, а после почна да се оплаква че нещата му били подменени.

Отидох да си взема стария двигател с 2-ма познати които се заянимават с подобна работа за да видят всичко ли взимам. Веднага остановихме липсата на клапаните, картера. Картера веднага се сетиха, че е някъде там и го дадоха но клапаните не. Блока беше цял сглобен и това, което имаше вътре така и не го видяхме мислейки, че е това което е имало там и преди да го свалят. Баща ми който е стар монтйор опита да завърти коляновия вал отвън и с триста зора успя, още тогава каза, че работил до преди месец двигател трябва да се върти доста по-лесно но така и не обърнахме внимание. Повече от месец след това когато реших да продавам части и дойде първия куповач отворихме блока и ..... изненада, коляновия вал на човека хич не прилича на този в блока, занесохме вал-а в тях и го сложи в блока му, влезна но се страхуваше да го купи, консултира се с други и се отказа. След няколко дена дойде втори, трети, четвърти.... всички с вал от сценик и на всички видимо еднакви, но.... очевадно различни от моя който беше вътре в блока. Единия куповач искаше и бутало с биела, носише си я с него но и те не приличаха на моите. Занесох буталото и вала в сервиз на рено и от там също казаха, че не са от сценик. Тоест вала все още е в нас и ако има някой иска да го сравни да заповяда, той е поне с 30-40% по тежък от вал на сценик и с доста по-масивни противотежести, биелите също.

Равносметката, липсващи клапани и колянов вал и бутала с биели които не са моите.

4.

И накрая с риск да ме „изядете” искам да споделя с вас следното. С iivanov бяхме в прекрасни отношения доста време след монтажа на двигателя и ще ви кажа защо. Защото ние проявихме интерес към нещо което беше в неговата сфера на дейност. Имахме сайт, готов но създаден от човек който не е в страната и не можеше да го подобрява и променя. Та искахме от г-н iivanov негова оферта за евентуално доработване на сайта ни и получихме следната оферта : 4000лв за евентуална преработка на сайта и по 200лв месечно за поддръжка. Месечната поддръжка няма да я коментирам но исканата цена за козметично довършване на вече готов сайт ни се стори и е нечувана като цифра. За да ти изработят сайт в нета офертите почват от 400-500лв а нашия е готов но има един два детайла за довършване и по-конкретно да има опция да се чете на БГ и на Английски. Естествено ние не приехме офертата и оттам се почнаха драмите.

Офертат не беше същата но явно човека иска да се изкара ощетен но дори и да е така живеем в свободна държава и всеки може да определи своите цени както и те са написали по-горе, даваш цената и другия се съгласява или не. Иначе нещата не започнаха тогава както казват те (визирам това оплюване което наричат) а когато видях какво са ми върнали. Сайта им няма нищо общо с колата и двигателя им.

5.

И най-важното, г-н iivanov дължи на фирмата ни 170лв. пари който не беше доплатил в изчакване на преговорите относно работата по сайта ни. Е преговорите пропаднаха, парите така и не си ги доплати, но за сметка на това активно се опитва да ни изкара по-черни и от дявола.

Е тука нещо сте се объркали, онзи ден по телефона пак ти го казах. Но ако издавахте касови бележки и фактури щях да ти го представя и нагледно но май сте скарани с данъчните. На фирмата ви съм дал 2900лв. точно колко и ми искахте.

2500лв. за двигателя и 400лв. (2X200лв) за стартера. Те 400-те бяха 400 и 10-15, но както се очакваше тогава, че ще ви бъда полезен със сайтовете ти ги закръгли на 400. Мерси ти за отстъпката, да си жив и здрав и много щастлив.

А всички останали не искам да подстрекавам да ходят или не там, всеки да си прави изводите и ... каквото си иска. То не е гаранция, че и на друго място няма да ви се случи същото, просто си знайте какво може да ви се случи. На мен ми се случи и точно там.

Какво искам да кажа с всичко написано по-горе. За цена и услуга нямам оплакване. Но за това което си получих да, тоест подмените и липсващи части от които се надявах да изкарам около 1000лв. за парите също не ми пука, но мразя някъкви цървули да ме лъжат и крадат.

Редактирано от iivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...