Jump to content

Предна Голяма Броня за Ауди 80


Recommended Posts

Здравейте, незнам дали точно тук трябваше да пусна темата, но ако съм сгрешил моля за извинение.

Искам да попитам от къде мога да си намеря предна броня за Ауди 80 с голямата решетка,

проадават ли се някъде или се прави по поръчка?

Виждал съм в Пловдив такива Аудита и мисля че стои мноого добре!

Благодаря ви предварително!post-55488-0-62894500-1302187488_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай само намери начин как ще стигне до теб. Като гледам сайта има и спойлер подобен на този от Компетишън. Някой ако знае немски да може да попита дали предлагат само подложките. Редактирано от Sklepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОЗИ Ппроект е доста добьр,но на тази снимка колата е барана от туннинг фирма,наистина е добре :rolleyes:

Редактирано от NIKELL BEGA4KA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай само намери начин как ще стигне до теб. Като гледам сайта има и спойлер подобен на този от Компетишън. Някой ако знае немски да може да попита дали предлагат само подложките.

Мммм благодаря ти колега.

Все пак имало сериозни хора в форума!Цената малко ми идва :rolleyes: ама поне знам, че има и готови!(В краен случай ще пазаруваме от там :gruebel:)

А дали не може да се направи от Мат и Смола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно за такива става въпрос, но тук няма за моята кола.

Говорих с един колега от Плвдив на тази тема и той ми каза, че от А3 решетката била почти същата...

с някоя друга пластмасова заварка, напасване на фарове и напасване на щипките се получавало!

Вие как мисллите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като колегата е решил да си прави този "проект" нека го направи. Само, че аз мисля, че тия решетки не са за ауди 80. Но както сметнеш за най добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с един колега от Плвдив на тази тема и той ми каза, че от А3 решетката била почти същата...

Провери и фаровете дали няма да паснат,някой ми беше споменал нещо подобно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам да направиш една хубава броня и да ни натриеш носовете.Сложи и прагове,за да изглежда по-зверски,едни намръщени вежди и готина задница.Не се шегувам,подкрепям ти желанието,но няма как да ти подкрепя идеята,защото мисля,че има по добри варианти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай само намери начин как ще стигне до теб. Като гледам сайта има и спойлер подобен на този от Компетишън. Някой ако знае немски да може да попита дали предлагат само подложките.

страхотен тунинг сте намерили колега,но как да го докарат в България. :stupid::hilezh:;) ;) :D:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам да направиш една хубава броня и да ни натриеш носовете.Сложи и прагове,за да изглежда по-зверски,едни намръщени вежди и готина задница.Не се шегувам,подкрепям ти желанието,но няма как да ти подкрепя идеята,защото мисля,че има по добри варианти ;)

Аз няма да спра само с една предна броня в момента праговете и задната броня са при бояджия, новите фарове ми стоят в кутия, но искам всичко да го сложа наведнъж.

И мисля, че накрая ще стане точно така както казваш защото наистина не мога да намеря каквото търся. :hilezh:

Редактирано от Audi-Fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нащракай снимки и качи да видим какво си решил да правиш и с какво разполагаш,може да ти дадем и някоя идейка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...