Jump to content

Дами и Господа - Ива Русинова


Recommended Posts

Колеги, от доста време през фейсбук другаруваме с това момиче, предлагам ако можем да помагаме защото красотата, спорта и волята трябва да се уважават!

http://www.livesport.bg/studio/s/1811612975 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля тази тема да бъде пинната, все пак въпросната дама е собственик и шофьор на Ауди 90 Б2!:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А въпросния клип са го направили, все едно е чалга такъв :respekt:

Развява боски и голи кълки, разбираш ли и твори с флекса и миг-мага :blink:

Иначе за Ива :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А въпросния клип са го направили, все едно е чалга такъв :respekt:

И на мен това ИЗОБЩО не ми хареса,ама явно така е всяко нещо тук,какво да ти кажа,тъпа работа... Иначе :blink: за нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля тази тема да бъде пинната, все пак въпросната дама е собственик и шофьор на Ауди 90 Б2!:respekt:

Лека поправка-Волен е собственик на това 80 QUATTRO. :steinigung:

Редактирано от dominator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, по добре така, да се мъчи момичето и дано БГ и помогне, и да се организира нещо както тя самата казва, не изпълненията да се правят на улиците, а на закрити, терени. От колкото всеки ден виждам хлапаци (включително и аз съм такъв) с 22 годишния си гроб BMW E30 и т.н да ми гъзареят, на всеки удобен случай според тях и да правят предпоставки за ПТП. А на паркинзите абсолютно да е забранено, даже с закон трябва да се направи, предполагам, повечето сме патили от дрифтърчета на паркинги, на верига магазини най-често. Успех и пожелавам :bia: ! Дано само не остави ученето, а откъде намира толкова време за такива неща не знам :bia: . Иначе :bia: , че може да се организира така и да съчетае ученето и дрифта, за мен са непосилни и двете неща едновременно, от гледна точка на време, финанси и ред причини :bia: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Само дето Дрифт и Ауди 80 са малко трудно съвместими, освен ако не я направят кат на "The General"

;)

А въпросния клип са го направили, все едно е чалга такъв :)

Развява боски и голи кълки, разбираш ли и твори с флекса и миг-мага :)

Иначе за Ива :)

Да ве с този гол задник сигурно доста стружки е събрала ;)

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина, готина, ама да не ти е вкъщи! Щи изпотроши колите, а и за инструмента и гаража винаги ще има спорове:) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Клипа е супер смешен , ей затва не могат хората да ги възприемат жените сериозно в нищо..... като ще е дрифт , да е дрифт не задници и деколтета в гаража. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Мацката помня че веднъж някой я беше довел на една сбирка при Емо.Като си тръгваше вдигна бая пушилка с Тойота мисля, че беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е мацката. Клипа си е супер, все пак е жена с предизвикателна визия. Ама вярвайте има кой да я подкрепя, каки като нея не остават без компания :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е муцката! :respekt:

А и текста в началото чупи глави:

WARNING!

Do not attempt to recreate this activities on non-closet road!This is not for pussies, it's for The Pussy!

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...