Jump to content

Предизвиквам а4/пасат 1.8Т/1.9ТДИ,бмв 318,318ис гр.Варна


Recommended Posts

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

qckk с АДР-а почна да скача на 1.8Т :stupid: Скрил е некъв компресор някъде :hilezh:

Ма това qckk ли е? Кат не чета редовно съм изпуснал.

Темата е мания, ще следя с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

A6 Avant AEL?

AEL 2.5tdi 150 коня ли е?Съгласен съм колега пиши кога си свободен.Но от летящ само.

П.П Пиши ми на скайп "kartaje" най-добре по-лесно ще се уговорим.

Редактирано от gorki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аел 150 кс :) как убаво ще паднеш... 1.8 без т е рядко куц мотор къде пак летиш...

Пробвай с нещо моноинжекция :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

аел 150 кс :) как убаво ще паднеш... 1.8 без т е рядко куц мотор къде пак летиш...

Пробвай с нещо моноинжекция :)

АЕЛ 2.5тди 150 коня ли е последно? :help:

Или е 140коня на А6 C4?

Редактирано от gorki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогнозата за битката на параолимпийците по мое мнение е някакъв близък резултат hilezh.gif Зависи колко е убит от годините и карането дизеловия бИгач, но може и да го поопушиш лекинкоrolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът ви каза, че иска да си свери колко му върви колата срещу въпросните коли. Стига сте му обяснявали с колко коли ще падне и т.н., ами някой да застава на чертата. Аз съм чак от София, а и съм с по-голям мотор, quattro и автомат, така че изобщо не се квалицифирам за дръпката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забележка - Човека иска да провери колко НЕ му върви колата.

По темата, карам АДР-че, сестра ми има Битъл 1.8Т, няма никакво място за сравнение. Като пешеходец и велосипедист е разликата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако тръгнем от място имам чувството , че колите ще са много повече понеже така от летящ немога да задържа буста и докато надуе тоя АЕЛ-маел е тъпо , но като надуе работата бива... :) тва с 30 литра нафта бас туби муби важета глупости ,17ки ....

колата на колегата хубаво върви очаквах , че ще му надам по яко шамарите но 2-3 коли до 130-40 бива :)

Редактирано от AudiCoupe85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам, че AEL ще разстреля ADR - а с 4 - 5 коли от летящ

Аз залагам, че от място, от летящ, на задна, с ръчна АЕЛ-а ще се подиграе със стоков АДР. Това го казвам защото 70-150км/ч. правя 4 коли на А3 1.8. И тогава в Аудито бяха 2ма, а при мен бяхме 3ма + багаж. АЕЛ-а върви повече от моето сигурен съм :)

Пс. бях чел до 2ра страница :)

Редактирано от ThugLord
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То че съм пиян пиян съм ,ама брато виш какво се пише по горе неговория за 1.8Т или IS а за 125кс. А4. ,а за кирливите ти BMW-та 1.8is дет тропат клапани не ми говори за тия боклуци имал съм 2-ве..... BMW-цяло лято си го караш и цяла зима си го ГЛЕДАШ!!!

нема оправия с тез теории за зимата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, тия ИС-ки нямат живи роднини бре! Бия ги като маче у дерек, ги бия! Пълня ги като агнета, като шарани.. и т.н

С 318-ка дизел ги бухам и като спра и ме питат дали не е 330Д.. :)

Нищо не става от тия дараци! Може едно време да е ставало, но сега... уви :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема оправия с тез теории за зимата

Забелязвам, че теориите се поддържат все от хора които или са нямали БМВ-та или явно са толкова шофери, колкото аз съм космонавт!Цяла зима карам 400 коня кола на задно без шпер и не стоях да я гледам....Престанете с глупостите и/или се научете да карате!!!

Жорката(qckk) явно му е много скучно и си търси емоции...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...