Jump to content

Какво мислите за този екземпляр


Recommended Posts

Като дадеш на снимките излиза отначало едно видео за Audi gebrauchtwagen. Иначе колата изглежда много запазена на реални километри би трябвало да е и не мисля, че има някакви скрити проблеми . Двигателят е най-подходящият за това купе от към разход и динамика. Остава цената, която спрямо състоянието е адекватна въпеки че тук се намират по евтини но с неясна история на 2-3 пъти повече км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Е не знам дали са много парите, но като разглеждах вървят от 18 до 20к без ДДС.Тая е с пълна сервизна история и е 12.08г. .Не мога да намеря с светъл салон :);) .Ако някой колега има предложения да дава линк.Но не искам кола от България

Редактирано от Shash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е вероятно да са истински километрите за тези само три години възраст на колата. Май цената не е лоша за такава тригодишна кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тия километри за толкова много пари според мен е безумие.

Преди 3 години и половина е струвала 3 ПЪТИ повече - кое е безумие . Или някой си мисли , че А6 3.0 ТДИ върти по-малко от 35-40 000 км на година ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не знам дали са много парите, но като разглеждах вървят от 18 до 20к без ДДС.Тая е с пълна сервизна история и е 12.08г. .Не мога да намеря с светъл салон :zustimm::D .Ако някой колега има предложения да дава линк.Но не искам кола от България

12.2007 e, което при коли до 4 години има много голямо значение 1 година разлика, при определени модели струва по няколко евра +-...

В нашето мобиле скоро гледах една на 73 000км. купена нова в БГ и поддържана само от Порше запад за около 22 евра. В България за разлика от Германия има вариант да се пазариш за повече от 300-500 евро при кола за толкова пари, ОСОБЕНО ако говорим за плащане в брой.

Тази как идва според теб?

Хммм...

2008???

Преди 3 години и половина е струвала 3 ПЪТИ повече - кое е безумие . Или някой си мисли , че А6 3.0 ТДИ върти по-малко от 35-40 000 км на година ...

Преди 3 години беше актуален модел, сега е стар модел, преди 3 години нямаше криза и цените на колите бяха в космоса, сега има криза и цените са долу. Преди 3 години такива коли се търсеха активно сега пазара е заринат. Такава кола за мен струва макс 20 евра с пристигането в България и регистрацията и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, коли от Италия не искам, да ми подаряват няма да взема.Италианците не поддържат двигателите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, от всичките коли, които съм ти пуснал, има една италианска - втората, другите са немска - първата и белгийска - последната...

Това че са извадени през италианския вариант на autoscout24 не значи, че всички са италиански. Просто на мен той ми е най-удобен за търсене по други причини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

:D:flehan::zustimm: Не съм обърнал внимание видях че пише на италиански и ... :D

Решил съм да е карана в Германия , че уж там по ги поддържали

Редактирано от Shash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тия коли докато са нови само едно масло се сменя, това им е поддръжката на двигателя.

не е така и новата кола си иска поддръжка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

не е така и новата кола си иска поддръжка

Масата италианци точно това не правят редовно.

Защо всички смятат, че като някой си е купил скъпа кола трябва да я кара много? Има хора с пари, които си я купуват, за да им е луксозна, а не за да й въртят километри.

Аз ако имах възможност също бих си купил кола за 100 000, но нямаше да я карам 10 пъти повече. Най-много с 30% отгоре. Нито пък бих спрял да си карам колелото, за да въртя км на колата. Имам случаи по 1 седмица да не я барна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...