Jump to content

Samsung Galaxy S2 vs. HTS Sensation


Recommended Posts

Кхгкхгкхг, я виж на 2рия скрийншот, петте икони под графиката кво пише на 4-тата hilezh.gif Сам знаеш, че мога изкарам квот си поискам, не се прай. А при... ВАС освен usage друго кво? Трее ли да ви заливам ся с графики, чартове, пити разни и пр? rotcol.gifbia.gif Как да не съм повърхностен? Тва е тема за телефони (едното по-смарт, другото по-слушалка в случая laugh.gif) не за глобалното затопляне и в ауди форум, не държавен вестник zustimm.gif

ПС: Ма глей при вас, поне на скрийншот кви големи излизат, а?

Редактирано от andre7080
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@andre7080, много приятно ги плакнеш... :respekt: Продължавай...

Оная iтемата станА 100 страници, а проблемите не спират да валят...Яката работа. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия шотове, пълни с шарени картини, графики и грозни иконки, извадени от някъв съмнителен 3-rd party app, кво точно трябваше да ни убедят, че загубих идеята някъде по пътя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия шотове, пълни с шарени картини, графики и грозни иконки, извадени от някъв съмнителен 3-rd party app, кво точно трябваше да ни убедят, че загубих идеята някъде по пътя?

че е умен телефона. Може да смята и да чертае графики пък айфона вадел проста картинка като на джава телефон. :respekt:

А в оная тема проблеми с въпросния телефон няма. Има въпроси от хора, които не са си чели ръководството за употреба. Нормално е да са повечко. Все пак вече само телефон се купува.

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пъти забиват на седмица тия велики андройди? Това се не се споменава, ама и няма как да се спомене де..Що ли ги гледам всички колеги, 50% са със самсуняци, сгс2, и подобни и хем не ги бъзикат много, но няма и 2-3 дена и да не са забили нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи около година ползвах Wildfire, от няколко дена Sensation и до сега не ми се е налагало да ги рестартирам. Ще видим за напред Sensationa дали ще има нужда от рестарти. На този етап буквално се справя прекрасно с всяко нещо, което съм пожелал от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пъти забиват на седмица тия велики андройди?

С ръка на сърСето казвам ....никога не ми е забил и да съм рестартирВал за това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 6 месеца Сенсейшъна не ми е забивал или рестарирал спонтанно нито веднъж. Стоковия ROM е абсолютно стабилен. Досега не съм имал по-безпроблемен смартфон. Имах бъгове единствено с къстъм ромовете, с които експериментирах известно време от чисто любопитство. Проблеми с тъча при смартфоните изобщо(според форумите) може да се дължи на скрийнпротекторите, неподходящ къстъм ром, след изтърване. Има случаи, в които Viber пречи на стоковия dialer и някои споделят, че не могат да отговорят на входящо обаждане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има случаи, в които Viber пречи на стоковия dialer и някои споделят, че не могат да отговорят на входящо обаждане.

Тва се получава доста често на айфона на Калинчо :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скивайте пред-Коледният ми десктоп ве, фъркат снежинки да си е.е. Ного ма кефи, вдетинявам са чак как мазно падат, кат врътна на ляво излиза и къщичка със светнали прозорци пффффф ужасТ flehan.gif Горе таск-мениджър, андроидче.... и мн. други hilezh.gif Пълен обхват тоже! Бактерията на макс! По-добре не може да стане просто, пълно щастие zustimm.gif И моя нещо не ще да забива вече 2-3 месеца? Мое да е дефектен....

SC20111215-095732.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъжеш най-безочливо. Няма по-безпроблемно приложение за айфон от Viber.

Да умре кварталния , ако лъжа

Питай оня мискинин

Ето го и моя

sc20111231142145.jpg

sc20111231142513.jpg

sc20111231142521.jpg

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че е умен телефона. Може да смята и да чертае графики пък айфона вадел проста картинка като на джава телефон. :zustimm:

Хохо, отивам да го връщам моя щом няма графики... :blink: Щот нали до вчера Нокията ми вадеше разпечатка в .csv за всеки изразходен mAh... кво е тва безобразие apple-ско и аз не знам. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама каква медия има тоя Сенсейшън не е истина. Пускам всичко включително mkv - без конвертиране до 720p, 1.3 gb файл. Чете без да насича, със субтитри. Dice player ползва хардуерното ускорение и няма проблем. А таблета на синчето накъсва с всички плейъри. Когато го избирах, гледах да е с голяма памет 64гб, двуядрен, hdmi и т.н. С идеята да си го ползва за медия. Ама... Хардуерно не поддържа mkv. С нормалните резолюции няма проблем. Не съм го пробвал още на mp4 с HD. После се зарових в нета и установих, че го споделят като проблем за всички таблети. Трябва да се конвертира или поне обработи по бързата процедура структурата на файла, за да стане. А при телефона копирам файла директно от PC и чете - странна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E недей бе, баси човек да не каже нещо. Гузно ми стана демек hilezh.gif Няма поече да прая така (няма и по-малко)

Са глей, кат врътна на ляво ми излизат всички новинарско насочени джаджи, последното е щот мноо ма кефи акциите на епъл кат тръгнат надолу, а на гугъл на горе hilezh.gif

SC20111215-095827.jpg

SC20111215-095832.jpg

SC20111215-095836.jpg

кат врътнем на дясно пък излиза квот използвам най-често hilezh.gif

SC20111215-095809.jpg

SC20111215-095822.jpg

Менюто е сеем страници, последната с папки щот много дълго станА нещо hilezh.gif

Редактирано от andre7080
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти кво искаш ве, да го накича кат циганска сиргия лЕ? :zustimm:

Да си беше взел ноКя, поне ще ти държи батерията. :blink: Я виж секънд пеиджа

4d4e0936-f103-492f.jpg

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си беше взел ноКя, поне ще ти държи батерията. :zustimm:

Баси хейтъра rolleyes.gif Как ги прайш тея часове разговори, бре? Дан го остаяш нощес отворен да хабиш минути и да се фалиш после?

Как да го видим секънд пейджа, линк към апп - лупа нещо ако постнеш hilezh.gif

Редактирано от andre7080
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся сериозно, забелязах неоспоримо предимство у "вражеския лагер" което няма как да бъде оспорено по никакъв известен ми начин! Бара на обхвата е с 5 черти, моя е с 4 mad.gif

PS: Ма вижте кви леки теми и лаф в тая тема, няма ма тва не работи, ма другото виновно щот 3тото се скапало и т.н. hilezh.gif Хората си ползват и кефят, няма грижи...

Редактирано от andre7080
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...