Jump to content

Монтиране на Infoboard в централната конзола


c1ick

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
В момента проекта е замразен защото имаме организационни проблеми. Когато ги уточним ще пишем...

това е от форума им ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз съм на мнение че машинката е много полезна, от половин година ги чакам да възобновят дейноста си че да си поръчам и аз. Дано скоро стане, че след толкова време взех да си мисля че са затворили кепенците. Ни вест ни кост, никакви коментари във форума им нито тук в темите от Informer нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колеги какво се случва , нито как да ги открия защото съм супер заинтересован , а те са се изпарили .

Устройството ми изглежда много надеждно и полезно от към инфо , но пък те явно нямат интерес.

Ако има някой телефон или връзка да ги открием може пък да се стигне до някакво решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вижте това-http://www.dealextreme.com/p/a301-vehicle-car-obd-multi-function-trip-computer-black-3-0-lcd-102570 :zustimm:

Има отзиви за несъвместимост за това устройство.

Ако има навити да делнеме сумата на 5 да поръчаме едно да си го пробваме на колите и на който стане остава другите поне няма да са се набутали.

Infoboard-а не е по-евтин ми се струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това не бих платил и 2 стотинки колега. Първо си пише че е ОБД стандарт който до колкото знам се различава от Ваг, така че мисля че няма да можеш да го подкараш на аудито си. После и от инфоборда имат монохромен модел и мисля че още има обяви от частни лица които го продават но аз не се интересувам от него ретро ми изглежда особенно за тея пари. Ще чакам да възобновят проекта или китайците да пуснат нещо подобно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми трябва за кола с OBD (Хонда Сивик). А съм пуснал обява че купувам infoboard пък никой нищо не предлага.

Много тъпо едно наистина полезно нещо и няма предлагане. Поне някакво инфо да имаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Продават се из е-бей някакви обд кутийки с блутут (http://www.ebay.com/itm/Mini-ELM327-Interface-OBDII-OBD-II-OBD2-Bluetooth-V1-4-Auto-Diagnostic-Scanner-/110893635453?pt=Motors_Automotive_Tools&hash=item19d1c6977d&vxp=mtr) които могат да се свържат със смартфон и ефекта е същя. Има програми като Торг мисля беше за андроид. Проблема е с колите които са преди 2001ва година. Та аз така и не намерих машинка работеша на ауди А3 8л. Ако някой е успял да подкара това да пише от къде и каква машинка ползва ако може и линк да даде ще съм му благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз забравих да ЪП-на темата с това че от около месец съм с infoboard на Хондата. С по-евтиния модел и съм много доволен. Момчетата са си актуализирали сайта и вече отговарят и продават. Малкия е 100 лева а по лъскавия е 150 лева. Но по-лъскавия се вижда кофти при слънце върху екрана.

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колеги, от една година имам инфоборд и съм много доволен. Върши много неща, има всякакви полезни функции и екстри - всичко е записано в сайта, няма да ги повтарям. Изработват бордовете във Варна от някави евтини вносни китайски телефончета - за модела с touch screen. Телефон за връзка: 0898/356 229. Няма да съжелявате!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...