Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 2


grizzly

Recommended Posts

Ти ли си я купил тази кола?

В какъв смисъл ,,Аз ли съм я купил"....

не съм я крал я....това в рамките на майтапа.

Колата ми я докараха от Германия, от Нюрнберг..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да правя бартер за това въпросното 2.4 февруари месец - дипломатическото на 52к км, което е в мобиле.бг.

И просто се интересувам ти ли го караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак молба за помощ, ако може...

Тая вечер прибирайки се с аудито, особено неприятно впечатление ми направи едно ,,жужене" и подрънкване, което идва от металната декоративна пластина, под централната/средна стоп-светлина на задното стъкло...От там дрънмчи в стъклото и създава неприятен шум в купето, който дразни.....Накой от Вас имъл ли е подобен проблем...Как да изолирам шума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А оборотите как са? Като подадеш газ леко не спира ли? Иначе тва не може да се разкърца така ако нещо не е пипано и после не е сглобено правилно.

На Аванта няма грам страничен шум по купето, въпреки че е комби и на спортно окачване flehan.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой ползва ли фланци и може ли да ме насочи какви по размер да сложа при размер 245/40/18. Отзад ми се струва че трябва да са по-големи ама не знам с колко и какъв да е размера.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А оборотите как са? Като подадеш газ леко не спира ли? Иначе тва не може да се разкърца така ако нещо не е пипано и после не е сглобено правилно.

На Аванта няма грам страничен шум по купето, въпреки че е комби и на спортно окачване flehan.gif.

Явно не е сглобено правилно, защото доста хлабаво стои......не може така да е излязла от завода...

Ще опитам с подаване на газ утре...Дрънчи по паветата и дупките по локалните платна на бул.,,Цар Борис ІІІ"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ти щом си по преките около Борис III, що не звъннеш на Vladi_di и направо да минеш покрай него да си му кажеш мъките - зад Топливо е.zustimm.gif.

Кое ,,Топливо" колега? На ,,Красно село " ли?

Там ъгловият сервиз ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да на Красно село. Като идваш от центъра свиваш в дясно по Житница и веднага първата в дясно. Там в началото, точно срещу задния портал на Топливо- не е точно на ъгъла, но почти да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да на Красно село. Като идваш от центъра свиваш в дясно по Житница и веднага първата в дясно. Там в началото, точно срещу задния портал на Топливо- не е точно на ъгъла, но почти да.

хи-хи-хи....Златен си! Ама златен! :zustimm::flehan:

че ние сме почти комшии с Влади Ди....Аз живея на не повече от 300 метра от него.....

ППП Влади Ди прави ли смени по ангренажи, пистови ремъци и изобщо други такива деликатни работи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хи-хи-хи....Златен си! Ама златен! :zustimm::flehan:

че ние сме почти комшии с Влади Ди....Аз живея на не повече от 300 метра от него.....

ППП Влади Ди прави ли смени по ангренажи, пистови ремъци и изобщо други такива деликатни работи?

Ти ако на мен ми казваш златен, значи той е диамантен hilezh.gif. Много ясно че прави...и обича деликатните работи, ако и да са дребни. Мен ми е сменял термостата и водната помпа с мои оригинални части, накладки, почистване и профилактика на дросел, ЕГР, маслото при него ще си го сменя като дойде време и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ако на мен ми казваш златен, значи той е диамантен hilezh.gif. Много ясно че прави...и обича деликатните работи, ако и да са дребни. Мен ми е сменял термостата и водната помпа с мои оригинални части, накладки, почистване и профилактика на дросел, ЕГР, маслото при него ще си го сменя като дойде време и т.н.

Това е повече от чудесно......

важно е че ми е близо...няма да се налаг, докато колата е в сервиза, да се прибирам с такси или с приятел през цяла София....

ПППп в този сервиз преди време са ми сменяли свещи...преди 2-3 години...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той май е от по-скоро там и прави предимно Ауди, едва ли ти е правил Волвото, не че не може, но си обича ВАГ групата. Да не се набиеш на някой други

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой ползва ли фланци и може ли да ме насочи какви по размер да сложа при размер 245/40/18. Отзад ми се струва че трябва да са по-големи ама не знам с колко и какъв да е размера.

Поздрави

Питай Влади (вертер) за фланците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли смисъл за шестцилиндров двигател от пенелен, обслужваем/перящ/ въздушен филтър на K&N?

На старата ми кола съм карал с такъв...Ефекътт беше нищожен, но поне не се занимавах да сменям всяка година въздушен филътр и колата аспирира въздух по-лесно...

Тъй като отново карам атмосферен двигател, мислите ли че има смисъл на 2.4 V6 от подобен филтър?

Вашето мнение, какво е? Ще промени ли звука от работата на дивгателя? Защото, ако стане по-шумна колата просто си избивам от главата идеята за подобна покупка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да ти кажа, че със спортния филтър влизат прахоляци и заминава първо дебитомера. На тебе цилиндъра ти е алусилов, ако се надере от песока дето ще влиза през филтъра, накрая ще се насереш много здраво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да ти кажа, че със спортния филтър влизат прахоляци и заминава първо дебитомера. На тебе цилиндъра ти е алусилов, ако се надере от песока дето ще влиза през филтъра, накрая ще се насереш много здраво.

Много груб език колега!

Такава фекална лексика не отива на автомобилен форум! :blink:

Благодаря за мнението :zustimm: .....Да разбирам, че има рискове, така ли?

На Волвото специално с кърпичщки съм проверявал вътрешната стена на горния капак, на кутията за филътра, дали има прах и частици...над панелния филтър на КиН....ами нямаше......

но на аудито не бих сложил...поне засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си прави експерименти, един филтър е 20-25лв.

На С6-цата съм с огиринален MANN, но това не попречи 1во място на збора :)

Не ми се връзвай на езика, просто в лоша среда съм израстнал. :)

Редактирано от kpematop
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко се изписаха неща на кистерме

уловителната способност / да се разбира едрина на частиците / е дори по - добра от фабричните.

на всякакви коли карам с маркови "отворени" филтри.

само трябва да се перат редовно и според правилата.

смукателния шлаух е супер чист!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...