Jump to content

Ауди около 2005та до 20000лв?


Recommended Posts

Даже е маршрутно такси, та съвсем не спира.

Казвам, че не се кара само сутрин и вечер в час пик.

И се минава по околовръстното, нале ? Шото и аз като минавам по него извън час пик нема ти казвам къф ми е разхода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 365
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Умреш да си отгоре, нале? :) Са ме чукнА, признавам си. Минава през околовръстното, да. Тръгва от магазина, който е малко след Фантастикото в Драгалевци, минава през околовръстното (кръговото) и продължава по Черни връх.

Трафика не е същия, както беше преди години, ако ме разбираш на къде бия. :)

Стария кош с първия 3-ка дизел на бнв също даваше подобен разход след ремапа, а не е като да не е спукан от каране и да е засичано сто пъти.

Както и да е, Цорц не го вълнуват тия марки, просто ми се видя висок такъв разход на Аудито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре ве, зимай квото ти е на сърце, кат ти писне, ще го продадеш. Вече не си първа младост. :) Утре кат станеш дрът, тогава ли ше вееш оределия перчем от кабриото? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е, Цорц не го вълнуват тия марки, просто ми се видя висок такъв разход на Аудито.

Абе не е висок, хардкор градско наистина прави 13-14, а зимата като се заклещиш в трафика отива на 17-18 без да се усетиш.

Ако е монтиран на Ку, сложи още най-малко +1 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пиши едно ЛС на Явор Банакиев да ти докара едно хубаво кабрио за под 15 000 лв. :)

Сега сериозно. Има хубави “американки“ с 3.0 и то без покрив.

П.П. Има ли хардтоп за А4 кабрио?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умреш да си отгоре, нале? :) Са ме чукнА, признавам си. Минава през околовръстното, да. Тръгва от магазина, който е малко след Фантастикото в Драгалевци, минава през околовръстното (кръговото) и продължава по Черни връх.

Трафика не е същия, както беше преди години, ако ме разбираш на къде бия. :)

Стария кош с първия 3-ка дизел на бнв също даваше подобен разход след ремапа, а не е като да не е спукан от каране и да е засичано сто пъти.

Както и да е, Цорц не го вълнуват тия марки, просто ми се видя висок такъв разход на Аудито.

Да ве това имах предвид. че това не е разход градско. Щот на ръчката и дават 11 у градо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E добре! Кажете! Не простее ли яко интериора на баварката?!?! :)

Какъв ти интериор - интериор, екстериор - ужасна е отвсякъде! Това може да се сравнява само с Ауди с челен удар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една оферта от мен, мани ги тия кабриота, вземи си голяма удобна кола! Цък

С тоя мултитроник на 200 000 километра минимум добре ще го наиграеш Цорци-то...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако само това му е проблемът, за тая цена си струва и със счупени скорости май :hilezh:

Проблема е, че като се смелят няма да е лесно да се намери донор за ръчни скорости.... все пак повечето 4F-и са автомати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих искал такава: 4ф, Авант, 2.0 ТФСИ, Ръчни скоости, на предно.

Колкото до обявата, тя е примерна и бях привлечен от ниската цена и непретенциозния мотор, естествено че не му препоръчвам мултитроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забрави мармота.

Шпеки винаги си компетентен са на хората колите :huh: кажи колко трябва да аРчи същия мотор 3д на 7 ца :huh:

Абе не е висок, хардкор градско наистина прави 13-14, а зимата като се заклещиш в трафика отива на 17-18 без да се усетиш.

Ако е монтиран на Ку, сложи още най-малко +1 ...

Тва ако е реален разход за тоя вървеж 3л дизел на ауди няма сми

Какъв ти интериор - интериор, екстериор - ужасна е отвсякъде! Това може да се сравнява само с Ауди с челен удар.

На фона на В4 която няма живи роднини или по принцип споделяш... В една кола интериора ли е водещото или ..и в тая връзка ок грознее ама пък в5 понеже е нещо забележително :gruebel:

Вземете покарайте една 3ка купе и после а4 Хабриолет ли батмобил ли и пак обеснявайте на хората каква кола била B)ама от първа ръка не от трета...

и Има огромна разграничителна разлика между кола на предно и на задно за активен шофер просто не мога да си представя че предното може да му хареса повече както и да е разни хора разни идеали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, 3ка купе и Z3 са като от различна планета. 3ката е красавица(около 2003-4г, не ги знам как се водят), но Z3.... може да върви като космическа совалка, са харчи 2 на 100(вода) и да е по-здраво от Т90, но аз лайно не бих карал, дори и да е изсрано от завода в Мюнхен/Щутгарт/Инголщат. Чстно Z3 ми е "идеала" за грозота.

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпеки винаги си компетентен са на хората колите :huh: кажи колко трябва да аРчи същия мотор 3д на 7 ца :huh:

Я, я, ела се пофАлиш у петък на Бояна? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Похвали се тук тогава. Да не си купил 7-ца?

Да 2005. 09 фейслифт с 3д \231 кс с ДПФ\ черна колата е с десен волан и ще я обърна въпреки ,че не ми пречи прекалено много и така. За сега само приятни емоции ми носи да видим за напред.Доста прилично е поддържана има си сервизна история и т.н има и 2-3 неща за правене но нищо належащо .Пък и то за 3 седмици и 1500 км кво да кажа :huh: не се разбира че е дизел поразително тихо е вътре и седалките са ми перфектни Инъче върви много добре и харчи учудващо малко. Сложих и зимните джапанки \баси и цената имат тия 18ки :) \ и сега е бетон на студено и мокро на сняг ще викам аудитата да помагат :huh: Има лека разлика с Х-са то сега мога да си ги менкам нали и е46-та не съм я продал още, че сърце не ми дава :gruebel:

btw кво да се хваля тва са едни тенекий важното е да сме фенове и да се кефим B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...